Oldal: 1 / 16 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (160) összesen
  1. #1
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás Tyler -> session utáni handek kielemzése

    sziasztok!

    már volt egy hasonló topic csak eltűnt a süllyesztőben,a tervem hogy minden cg sessionom után a nagyobb bukott illetve nyert handjeimet megosztom itt,
    vszinű nl10-50ig fogok játszani vegyesen napszaktól illetve asztalok minőséségétől függően,illetve neha neha mtt handek is lesznek majd...

    kinek mi a szmipibb ha van egy weaktightos link vagy ha már át van alakitva a forumhoz megadott módon a hand?

    nemsokára jelentkezek a tegnapi handekkel

    üdv mindenki

  2. #2
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    hi,

    sztem ha 1 handről van szó az adott postban, akkor mehet az egész, ha több akkor jobban áttekinthető a linkelés!

  3. #3
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    na nezzunk párat

    bukó:
    1, QQ vs laza CS -> weaktight | Hand | QQ - $0.10/$0.20 No Limit Holdem - pf két limpelö miatt nagyobb bet és turn reraise?

    2, AKo backdoor nutflusht kap -> weaktight | Hand | AKo - $0.10/$0.20 No Limit Holdem - kicsit meg vagyok löve,borzasztó passzivan játszottam sztem

    nyert:
    3, KJo bb-röl -> weaktight | Hand | JKo - $0.10/$0.20 No Limit Holdem - egyáltálán érdemes bb-röl ilyen kétes lappal csak megadni,érzésem szerint jobb lenne a resteal

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    1. Ahogy írtad 2 limpelő pf nagyobb bet! Aztán raise! Amúgy nem tudom felfogni hogy miért overbetelik a nutjukat turnun?? Mondjuk nálam működik mert pont azt hiszem hogy ne akarják hogy megadjam!!

    2 Turnun mehet egy raise, nagyon nem reppel semmit, még annyit se ami nála van neked meg van egy csomó outod ha mégis lenne valami bottom párja! Amúgy std, tönkre kellet menni!

    3 Hogy kell-e a 3bet, az attól függ hogy mennyire dobál 3 betre és mennyire lopkod btn-ről, meg hogy aztán hajlandó elengedni a 22-t! Amúgy mivel nem suited, szívesebben 3 betelek vele, ha s lenne akkor inkább nézek floppot abban több a lehetőség!

  5. #5
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    3ik handdel az a bajom callal hogy sokszor leszunk dominalva es kb csak ilyen flop menthet meg... most a megadassal egy KT3 floppon majd bealljak oop callolgatni?eleg hulyen hangzik

    amugy érdekes a KJs amit mondasz,ilyenekkel probálnám finomitani a játékom

    köszi a kommentet!

  6. #6
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3ik handdel az a bajom callal hogy sokszor leszunk dominalva es kb csak ilyen flop menthet meg... most a megadassal egy KT3 floppon majd bealljak oop callolgatni?eleg hulyen hangzik

    amugy érdekes a KJs amit mondasz,ilyenekkel probálnám finomitani a játékom

    köszi a kommentet!
    sztem pont a 3bet-nél leszel sokszor dominálva, a callal nem szűkíted a rangét, néha-néha tudsz bluffcheckraiselni arra alkalmas floppokon, néha meg floppolod a nutsot

    A 2. handnél miért nem cbeteltél amugy?
    Utoljára módosítva: qwertibie által: 2010. 07. 05. 13:24

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    1. turn fold, várható, hogy set vagy sor van nála, mutatásnál 1 pár elég karcsú, még ha overpár is.

    2. Flop és turn is cbet, bár valszeg nem tudtad volna kicsavarni a lapot a kezéből.

    3. infó alapján, ha sokat lop akkor lehet visszalőni, ha ritkán akkor fold. OOP ez a lap elég gyengécske, még akkor is, ha most telibe talált a flop.

  8. #8
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem pont a 3bet-nél leszel sokszor dominálva, a callal nem szűkíted a rangét, néha-néha tudsz bluffcheckraiselni arra alkalmas floppokon, néha meg floppolod a nutsot

    A 2. handnél miért nem cbeteltél amugy?
    lehet ez is egy hatalmas leak a jatekomban hogy magas lapokkal olyan texturájú flopon cbetelek ahol van akarmilyen figura (nyilvan ha nincs parom akkor is)
    valószínű ez egy ***** rossz beidegződés
    bar ip minden cbet plusszos lehet...

    február óta sh-zok,azért van a topic h tanuljunk belöle

  9. #9
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    közben még ránéztem a tagra és ö is cs volt,semmilyen párt nem engedett el elözö handek alapján,minden cbetet callolt majd turnon potokat emelt,ha nem cbeteltem akkor meg mindig ugyanezt a linet adta elö... nem is nagyon éreztem hogy hogyan tudnám lejátszani

  10. #10
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    ja és még lenne egy fontos kérdésem felétek... kis-közepes párokat mondjuk 22-77 hogyan játszotok meg vakokról?
    ált kis stackes 20-50bb-vel rendelkezö ellenfelek ellen ált foldolok ill ha sokat lop akkor 3betelek,de több a fold...

    nagyobb stackek ellen mindig setmining?

    bocs ha hülyeségeket kérdezek

Oldal: 1 / 16 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •