Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL30 SH set 3way rengeteg draw

    Player9: nyerő reg, 21/15/2.46, 36k hand, 15bb/100-as winrate
    ennek kicsit ellentmond, hogy ezzel a lappal, limp/call-olt OOP, de ez most mindegy

    Player8: fish, 66/19/1.00, 99 hand

    Meg lehetett volna ezt úszni? Turn-ön nem láttam más lehetőséget, mert szabad lapot nem adhatok, bármilyen bet-tel viszont comitted leszek, így abban bíztam, hogy valaki beteszi draw-val az overbet push-ra.

    Vagy esetleg több értelme let volna a pot control-nak, mert gyengébb lappal úgysem mer senki kiblöffölni?

    Jó lenne valami használható stratégia ilyen helyzetekre is, mert nem foghatok rá mindent a bwin rng-re, meg, hogy cooler.

    Szóval? Itt én voltam a fish?

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    jó így

    legközelebb rendesen is betennéd a hh-t a visszajátszón kívül?

  3. #3
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó így

    legközelebb rendesen is betennéd a hh-t a visszajátszón kívül?
    OK, váltok a másik üzemmódra a jövőben.

    Felraktam ezt is: weaktight | Hand | 88 - $1/$2 No Limit Holdem
    Utoljára módosítva: kocka21 által: 2010. 07. 09. 09:11

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    így nézve inkább bet/callolnék KosaC stackje betsize-zal, ~$16.7

  5. #5
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OK, váltok a másik üzemmódra a jövőben.

    Felraktam ezt is: weaktight | Hand | 88 - $1/$2 No Limit Holdem
    Turn-on en pot kozelit hivtam volna. IMO overbetet kevesebbszer callolnak huzoval, mint kicsivel pot alatti hivast. Ha meg visszatolja, akkor ezt megteszik elegszer 2 parral is, ugyh nem aggodnek amiatt, hogy comitted leszek.

    off
    Ha beilleszted az FTR formatumot weaktight-rol, akkor szep szines abrakkal jelenik meg a hand es azok is lathatjak, akik proxy mogul nezegetnek kifele melohelyrol. Meg sztem szebb is ugy.
    /off
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  6. #6
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Na akkor most próba az FTR formátummal:

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG kapibarka ($13.42)
    CO Sorizo ($23.12)
    BTN KosaC ($22.91)
    SB Heroic73 ($49.21)
    BB Hero ($41.47)

    Pre-Flop: ($0.45, 5 players) Hero is BB
    1 fold, Sorizo calls $0.30, KosaC calls $0.30, Heroic73 calls $0.15, Hero raises to $1.80, Sorizo folds, KosaC calls $1.50, Heroic73 calls $1.50

    Flop: ($5.70, 3 players)
    Heroic73 checks, Hero bets $4.50, KosaC calls $4.50, Heroic73 calls $4.50

    Turn: ($19.20, 3 players)
    Heroic73 checks, Hero goes all-in $35.17, KosaC folds, Heroic73 calls $35.17

    River: ($89.54, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $89.54
    Heroic73 shows STRAIGHT KING

    Hero shows THREE_OF_A_KIND EIGHT


    Heroic73 wins $88.04 (net +$46.57)

    Hero collects $0.30 (net -$41.47)
    Sorizo lost $0.30
    KosaC lost $6.30

    És sikerült! Köszi yoofej!

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    nekem jobban tetszik az overbet, mint a 17 dolláros bet. heroic range draw, pár+draw, tp, két pár. ebből ha betelsz 17-et durván 1:4-as oddsa lesz és kicsit -EV-s callt csinál ha callol pusztán drawval ---> +EV neked.

    ha pár+draw kb. breakeven callt csinál, mert ha mondjuk tp+ rangere tesz gondolhatja, hogy jó neki minden két pár, draw és trips a nyerésre ---> alapvetően ez +EV neked a 888 miatt, de a ranged ellen breakeven.

    ha pedig tp vagy erősebb, mint tp akkor soha nem dobja el, mert kinn van rengeteg draw és biztos drawal overbetelsz.

    mivel szerintem csomó draw kapott már párt a boardon ezért inkább overbetelnék én is.
    Utoljára módosítva: V.Peti által: 2010. 07. 09. 09:50

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 02. 22.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Hi

    Szerintem én itt törn check behind , River call játszanék itt a river blöfföltetés lenne a cél, Vagy törn 2/3bet/fold itt meg ha pushol, easy fold R:ch/F
    A fish adhatta topp párral bármilyen kikkerel , de a reg játéka eléggé spekulatív volt.
    preflop limp/call simán adja a jó oddsok miatt, flop call is egyértelmű húzóval.
    és törnön biztos a T:c R:b-et választotta volna.
    a pushal az a baj hogy amit versz abból max a top 2 pár adja meg de szerintem még azt sem lehet a kezébe adni mert KQ ,KT-vel nem adta volna meg Preflop, inkább izolálta volna a fisht.AK-val emelt volna OVP-vel is. alacson kézbepárral meg a fish callja után dobott volna a floppon. csak a TT vagy az SC lapok maradnak ami közül csak akkor vagy elől ha flöshúzója volt. húzóval nem fogja a pusht adni egy jó reg. Téged meg biztos nem fog blöffre tenni .

  9. #9
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet kacsabá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    Szerintem én itt törn check behind , River call játszanék itt a river blöfföltetés lenne a cél, Vagy törn 2/3bet/fold itt meg ha pushol, easy fold R:ch/F
    A fish adhatta topp párral bármilyen kikkerel , de a reg játéka eléggé spekulatív volt.
    preflop limp/call simán adja a jó oddsok miatt, flop call is egyértelmű húzóval.
    és törnön biztos a T:c R:b-et választotta volna.
    a pushal az a baj hogy amit versz abból max a top 2 pár adja meg de szerintem még azt sem lehet a kezébe adni mert KQ ,KT-vel nem adta volna meg Preflop, inkább izolálta volna a fisht.AK-val emelt volna OVP-vel is. alacson kézbepárral meg a fish callja után dobott volna a floppon. csak a TT vagy az SC lapok maradnak ami közül csak akkor vagy elől ha flöshúzója volt. húzóval nem fogja a pusht adni egy jó reg. Téged meg biztos nem fog blöffre tenni .
    Logikus elképzelés. A gondom itt azzal van, hogy ha free card-ot adok, az eléggé életveszélyes ezen a board-on, blöffölni meg nem fog ő sem riveren 3way ilyen board-on.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 02. 22.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    akkor a bet/fold . Így is olcsóbban megúszod és van fold equtyd.
    Amúgy elég sokan blöffölnek besűlt húzóval. sőt még top párral is, ami számára értékhívás de persze valójában blöff
    Az a bajom a pushal hogy tényleg nem fogja rosszab lap megadni.
    Az ő szemében meg a T:c azt jelentheti hogy emeltél preflop vaklopás miatt a flopon cbeteltél és a törnön feladtad. Ezzel a river emelő range-t annyira kiszélesíted hogy a call már nyereséges lehet mert itt már hívni fog top párral ,besűlt húzóval ,két párral.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •