Szavazás eredménye: Preflop megjátszás után ezen a flopon ki mit játszana?

Szavazók
13. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • check/raise, push

    11 84,62%
  • fold

    2 15,38%
Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen

Téma: 1$-os Sng QJs

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Kérdés 1$-os Sng QJs

    Hand#2292863B43000049 - $1 NL Hold'em T8796995 -- Table 1 -- $0/$50/$100 NL Hold'em -- 2010.07.15 - 17:32:37
    Jess***5: posts small blind 50
    "HERO": posts big blind 100
    Dealt to "HERO" [Js,Qs]
    ArnQ***8: raises to 700
    Yurc***9: folds
    Miso***10: folds
    voxd***3: folds
    Jess***5: folds
    "HERO": calls 600
    *** FLOP *** [4s,2s,Jd]
    "HERO": checks
    ArnQ***8: bets 725
    "HERO": is all in 1386.0000
    ArnQ***8: calls 661
    "HERO": shows [Js Qs]
    ArnQ***8: shows [As Ks]
    *** TURN *** [Ts]
    *** RIVER *** [Kh]
    ***SHOW DOWN***
    ArnQ***8: wins 4*222 with Flush, Ace high
    "HERO"finished 6 out of 10 players.

    A kérdésem az lenne; ha preflop megadtuk a hívást, akkor ilyen fantasztikus flop után mi a helyes játék? Jó-e a ch/r vagy ki mit javasol?

    Sajnos nem tudom konvertálni a handet, mert a doyle's handeket valamiért nem konvertálja nekem a program

  2. #2
    Tag RTT314 avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Nagyvarad
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    A stackmeretek nincsenek benne a handben. Jo volna tudni azert, hogy te hogy allsz, es a flopon levok legalabb.

  3. #3
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Ha UTG 7bb-ig hív és lehet eldobom az a JQs-ot, nyilván nem mindegy milyen szakaszban és milyen stackméreteknél vagyunk.

    Amennyiben így eltalált a flop, lehet úgy játszom mint te, elöl is voltál csak ugye a mighty river....
    Utoljára módosítva: Jonas 77 által: 2010. 07. 16. 09:45
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  4. #4
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    A 7bb-s emelés elgondolkodtatott volna engem - szvsz eleresztem itt a JQ-t preflop.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet RTT314 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A stackmeretek nincsenek benne a handben. Jo volna tudni azert, hogy te hogy allsz, es a flopon levok legalabb.
    Valóban ez kimaradt. Íme a stackméretek:

    Seat 3: voxd***3 ($1879 in chips)
    Seat 5: Jess***5 ($4710 in chips)
    Seat 6: HERO ($2508 in chips)
    Seat 8: ArnQ***8 ($2315 in chips)
    Seat 9: Yurc***9 ($422 in chips)
    Seat 10: Miso***10 ($3166 in chips) DEALER

  6. #6
    Tag RTT314 avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Nagyvarad
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Ugyebar megadtad a preflop 7BB-s emelest ( ami szerintem hibas de most ez mind1) es utana eltalalt a flop top parral. Maradt meg kb. egy potmeretu bet elotted egy olyan hand-el ami valoszinuleg a legjobb.
    Ha mar megadtad az emelest preflop, akkor orulnod kell annak amit latszes be kell tolnod flopon ha mar igy alakult.

    remelem segitettem,
    RTT314

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet RTT314 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyebar megadtad a preflop 7BB-s emelest ( ami szerintem hibas de most ez mind1) es utana eltalalt a flop top parral. Maradt meg kb. egy potmeretu bet elotted egy olyan hand-el ami valoszinuleg a legjobb.
    Ha mar megadtad az emelest preflop, akkor orulnod kell annak amit latszes be kell tolnod flopon ha mar igy alakult.

    remelem segitettem,
    RTT314
    Köszi igen. Akkor lényegében postflop jól volt megjátszva a hand, esetleg preflop lehetett volna megszabadulni tőle.

  8. #8
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Preflop dobni messzire, postflop viszont oké.

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem az lenne; ha preflop megadtuk a hívást, akkor ilyen fantasztikus flop után mi a helyes játék? Jó-e a ch/r vagy ki mit javasol?
    Szerintem a flop emelés megadása hiba volt. UTG-ből preflop 7 BB-s emelés ellen a QJs gyenge. Ha dobsz marad több mint 20 BB-d, amivel még elvagy mint malac a napon.

    Postflop:

    Szerintem vérmérséklet függvényében AI vagy fold. 1$ szinten gyakran gyenge lapokkal mennek, de ha nincs readed róla hogy fish akkor inkább fold. Én TPTK-ra tettem volna, azaz 50-50et játszanátok. Szerintem ez - $EV tekintve, hogy ha nyersz is a megnyert equity a megmaradt 5 játékos között oszlik meg. Fold esetén marad 13 BB-d, ami még szintén játszható mennyiség.

    Heves vérmérséklet esetén: AI:
    Szerintem az AI jobb mint a c/r. 1450 van a potban. Annyi zseton, amennyi jelenleg a stackedv és az ellenfeled stackje, ha AI mész és megnyered, örülünk. Ha elcheckeled a floppot TPTK-val vagy húzóval cbetelhet, ahogy meg is tette. Ha cbetel, mondjuk fél pottal, bent van a flop után maradt fél stack-e azaz egy emelést mindenképpen megyad húzóval és TPTK-val a pot odds miatt. Nincs fold equity-d szerintem.

    Szóval preflop egyértelműen dobás, postflop fold vagy egyből AI szerény véleményem szerint. (Én foldpárti vagyok.)

    Üdv: dckhntr
    Utoljára módosítva: dckhntr által: 2010. 07. 16. 11:43

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Kacsint

    Idézet dckhntr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a flop emelés megadása hiba volt. UTG-ből preflop 7 BB-s emelés ellen a QJs gyenge. Ha dobsz marad több mint 20 BB-d, amivel még elvagy mint malac a napon.

    Postflop:

    Szerintem vérmérséklet függvényében AI vagy fold. 1$ szinten gyakran gyenge lapokkal mennek, de ha nincs readed róla hogy fish akkor inkább fold. Én TPTK-ra tettem volna, azaz 50-50et játszanátok. Szerintem ez - $EV tekintve, hogy ha nyersz is a megnyert equity a megmaradt 5 játékos között oszlik meg. Fold esetén marad 13 BB-d, ami még szintén játszható mennyiség.

    Heves vérmérséklet esetén: AI:
    Szerintem az AI jobb mint a c/r. 1450 van a potban. Annyi zseton, amennyi jelenleg a stackedvés az ellenfeled stackje, ha AI mész és megnyered, örülünk. Ha elcheckeled a floppot TPTK-val vagy húzóval cbetelhet, ahogy meg is tette. Ha cbetel, mondjuk fél pottal, bent van a flop után maradt fél stack-e azaz egy emelést mindenképpen megyad húzóval és TPTK-val a pot odds miatt. Nincs fold equity-d szerintem.

    Szóval preflop egyértelműen dobás, postflop fold vagy egyből AI szerény véleményem szerint. (Én foldpárti vagyok.)

    Üdv: dckhntr


    Köszi Jól összefoglaltad. lényegében preflop én is TT+ vagy Axs lapokra tettem. Flopon pedig már kur**ra elől éreztem magam, és úgy voltam vele be kell kerülnie mindennek. Sajnos szerencséje volt. Legközelebb majd nekem lesz

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •