Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás oop aq 3betet kap

    egesz normalis az ellen: 21/14 4.8as 3bet a btnon 11%, 370 hand alapjan es 7es agresszio.

    1: nem adhatjuk meg magunkat egybol ": a terv az volt h betalalok vagy , lefloatolom oop egy ch.c. ,csekcsekk , kicsit tobb mint felpotbet.
    jobb egybol dobni?
    a donk azert mert nagyon agressziv , es igy akartam bloffoltetni, a masodik donk pedig azt reppelem h olcson akarok huzni , utana std...

    velemeny?

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    HoldemManager
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG UTG ($67.55)
    CO Hero ($101)
    BTN BTN ($101)
    SB SB ($63.35)
    BB BB ($57.20)

    Pre-Flop: ($1.50, 5 players) Hero is CO
    UTG calls $1, Hero raises to $4, BTN raises to $14.50, 2 folds, UTG folds, Hero calls $10.50

    Flop: ($31.50, 2 players)
    Hero bets $10, BTN calls $10

    Turn: ($51.50, 2 players)
    Hero bets $16, BTN raises to $49, [color=#cc0000][b]Hero goes all-in $76.50....

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    halohalo...

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    nem kell egyből dobni, de nem feltétlen a legjobb szitu az oop 3bet callra. elég nagy lett a kasza pre, jobb lett volna egy sima emelt, 3betelt party. több tér maradt volna postflop

    nem kell a donk-al blöfföltetni, ezt a floppot kb 100%-ban cbeteli és nagyon sok turnt is barrellezni fog
    a turn donkra nem igazán értem a magyarázatot. mire akarsz húzni? nem tudsz semmilyen drawt reppelni

    hamár ilyen donkbet line akkor szerintem sokkal jobb a flop donk, turn ch/r. igazából ezzel erősebb lapot reppelünk mint amink van, de ott már kommited lesz az Ax-ekkel


    u.i.: hulla fáradt vagyok a leírtakért felelősséget nem vállalok
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •