Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás Misirulez minden session fontosabb handjei

    Azt hiszem a cím mindent elárul.
    Magamról: (akit nem érdekel átugorhatja)
    Tavaly Decemberben kezdtem el (komolyabban) játszani.
    A kezdeti sikerek után NL10FR - 30bb/100, felléptem NL25 re, elbíztam magam, több asztalon játszottam mint kéne (16-18) kevésbé vettem komolyan (áhh nézzük mid van jelegű callok) gyorsan lerombolták a rollom, ezt követően egy kis szünetet tartottam majd NL2 sok akaraterővel újraépítettem a rollom, NL2 > NL5 > NL10 30Bi BR managmentel 1 hónap alatt, rengeteg sok grindeléssel. Újabb szünet majd újabb idiot sessionok, rendszeres lekessek teljesen "szétestem", nemrég újra elkezdtem komolyabban játszani (2 hete) számomra megdöbbentő de sehol semmilyen limiten nem tudtam nyerni statjaim ugyanazok maradtak játékom is, nagyon nagy hülyeséget sosem csináltam talán ez az amit mások downswingnek hívnak de hatalmas röhej lenne és saját magamra pedig hatalmas szégyen hogy e leghülyébbek ellen sem nyerek. Így hát tegnap elhatároztam a lekessellt rollomból visszakesselek, és kihagyom a szamárlétrát amit már egyszer kijártam, valószínűleg degradálónak érezhetem és nem veszem komolyan a limiteket amiket az elmúlt két hétben próbálkoztam, úgyhogy újra NL10 szigorúan csak 6 asztalon, és hogy elkerüljem a hülyeségeimet, minden sessionomből a legnagyobb potjaimat belinkelem, és elmélkedek róluk. Talán ez ösztönzőbben hat majd rám, hogy igenis vegyem komolyan.

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    És akkor íme első (nagyon rövid) sessionom.
    Nemtudom a linkelés fog-e sikerülni 397 hand - 9,64$ - 24.28bb/100.

    És a handek kezdve a legnagyobb bunkótól a legnagyobb nyerőig.

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)


    Félbeülős fiss, 3 handem van róla, ezidáig tudott nyújtani 100/0-át. Aki ennyit limp/callol az nyilván megörül neki ha végre talál egy top párt, és szeretne minél több pénzt betenni, JT vagy rosszab kickerre tettem, floppon azért tettem allinra mert tudtam, hogy legkésőbb turnon úgyis bekerül a sztekkje, dobás meg szerintem nagyon weak lenne.


    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)


    Floppon Cbetelek, ha OOP lévő tag C/R-elt volna dobok ha a mögöttem ülő arc RR-t volna szintén dobok, de mindketten CC. Ugye AQ, AT, AK jelenleg ver ami a leginkább elképzelhető, és ezeket védték volna. FD-re lyuksorra vagy TPWK-re tettem mindkettőt.
    Turnon nem akartam feleslegesen nagy potot, túl drága lett volna még egy Cbet bíztam benne, hogy elvergődünk SD, és talán jobbat mutatok, de az utolsó playa hívása túl furcsa volt nekem, úgy gondoltam, hogy mivel turnon látott 2 csekket megpróbálja elvinni a kasszát, bíztam benne, hogy talán top pár+jobb kickerem, és úgy gondoltam, hogyha itt lecallolom, riveren biztos nem fog hívni, ha csak blöffölt azért, ha pedig 2 párja van A10, AQ, fél hogy nem lesz elég és mögém checkel.
    Sajnos nem így történt utólag visszagondolva egy Slowplayelt flopsort tudok elképzelni vagy egy kiegészült FD-t amivel turnon blöffölt, akár egy AQ amit nem félt nem megvédeni.

    Statjai 16/11,
    fold to flop CB 0,
    Vs missed CBet
    bet IP: flop 67%, turn 75%

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)


    ellen: 15 hand alapján izmos 76/0 CS, nem láttam még emelni, ezért volt furcsa, floppon total air-re tettem a check/miniraise miatt, de turnon folytatta ezért inkább csak végig CC-ztem, mert jó esélyt láttam a nagyobb 2 párra, és tudtam, hogy úgyse fog fat vbetelni, és így nem kell félnem egy túl drága rivertől. Így legyen 5 ösöm a lottón.

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)


    Haha 43 hand alatt 5/0.
    preflop limp/call nagy betűkkel ki írta a homlokára, hogy vigyázz settminingolok. Ofc, amilyen hülye vagyok ki is fizettem, talán a túlzott feszesség miatt gondoltam, hogy lehet hogy totál hülye és csak AJ-je van, ultradróhevi turnon 1/3 potbet 55el, kérdem én magamban? Mind1 így jár aki kiváncsi az első emelésénél dobnom kellett volna amilyen messze csak lehet.

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)


    ellen: 16/10
    fold to cbet 0
    vs missed cbet
    Bet OOP turn 100%(2) river /nincs info/
    Statok alapján nekem imád floatolni, és eddig működött is.

    Kellett-e volna turnon cbetelnem? Annyira gyenge volt, hogy preflop egymás után kétszer is hajlandó volt OOP coldcallolni, esetleg cselezgetni próbálkozott egy AA val. Turn checknél feladtam úgy gondoltam egy AQ-t vagy KQ az életbe nem fog elengedni, ráadásul ha overpárt akarok reppelni, akkor pot 90% nagyon drága lett volna. Az ő részéről meg jó lehetőség volt a második Q-ra insta ollé menni (kb 0,1 sec alatt ment allin). WP!

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)


    Az eredeti emelő nagyon nit volt, akkor az asztalban 40 hand alapján 43/30 stajaim voltak hiteltelennek tartottam volna egy 3betet a részemről inkább settmájning + az eredeti emelő 20% cbetel, tehát ha alacsony floppon is cbetel akkor egyértelmű lesz az overpárja, és még 1 indok, az utolsó calloló 88/60 at játszott, minden partit meg akart nyerni 3beteket callolt folyamatosan felváltva 4 betekkel, mindenki dobálgatott neki rendesen vagy ő mákolgatott szóval egy kicsit felborítótta az asztal egyensúlyát, nem tagadom rá utaztam. Talán turnon emelhettem volna de hirtelen rámtört, hogy mivan ha c/rai-n megy és én kénytelen leszek eldobni, inkább hagyom had blöfföljön riveren az még + pénz ráadásul eléggé várható, igazam lett. Lehet, hogy kicsit weak voltam???

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Standert vaklopás, ellen: 21/18 talán overaggro és rajong a checkrézért 50% (8). Flop check réze után egy turn csekk/foldban bíztam hogy képes lesz rá de nem volt, hát nyílván belenyúltam a tutiba, river megmentett ty stars rng.


    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)


    Ohh újra itt van a Mr 80+vpip filájvi, annyira tudtam, hogy blöffölni fog (ismét) és floppon azért tényleg nem voltam olyan nagyon erős, hogy megkockáztassam egy általam elvégzett openraiset követő vaskos RR-ezen kelljen gondolkodnom, így inkább a ismét a check/call üzemmódot választottam had blöffölgessen. Lehet, hogy most is túl weak voltam.


    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)


    Annyira tudtam, de annyira, hogy floppon valaki valami nagyon csúnyát rejteget, végülis örültem neki, hogy a shortstack maradt bent egyedül, turnon azért nem csekkeltem mert éreztem, hogyha megteszem akkor riveren kapok az arcomba egy allint és nehezebb lesz megadni, ha kell hát legyen inkább legyünk túl rajta minél hamarabb a ch/rai-nban meg szinte biztos voltam csak azt nem tudtam, hogy szett vagy két pár van nála? Végülis egyikse. Whoala.

    Mára ennyi kiváncsi vagyok a véleményekre.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2010. 07. 20. 07:21

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 16.
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Hát ez így azért elég sok hand egyben... Végignéztem azért, és általánosságban véleményem szerint rendben van a játékod. Én is a PS NL 10 FR mezőnyét boldogítom, játszottunk is már közös asztalon, na ezután kiemelten odafigyelek Rád. GL!

  4. #4
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Mai session:
    2626 hand - 16,22$ 6,1bb/100

    1: Hero (QQ - Small Blind) loses - a full house, tens full of threes wins - submitted 07-21-2010 - 04:21 am - Poker Hand Replays

    Épp kiültek amúgy ugyanúgy FR asztal ez is, csak SH-nak néz ki.

    Elég ritkán szoktak preflop 3betet callolni, vagy push vagy fold, főleg egy ilyen viszonylag értelmesebbnek tűnő csóka 11/8. Teljesen zavarban voltam AA, KK, QQ, JJ, lehet nála, tulajdonképpen mindegyikkel megver, QQ val split, floppon szintén csak megad, így marad a JJ de ha én ekkora erőt mutatok miért nem hív vissza. Turnre feladom, de wtf? a betsize teljesen logikátlan, legalábbis nekem lehet, hogy én vagyok a hülye (sőt ebben a handben abszolút biztos) calloltam mert besült AK-ra tettem, hátha így akarja elvinni a potot, turnre meg már nem volt kérdés, hogy az allin-t is callolom.
    Utólag:
    Turnon dobnom kellett volna, JJ/KK/AA 90%-ban ezek lehetnek csak nála. Aztán most az más kérdés hogy mi a fenét keresett ő partyban TT-vel de megnyerte úgyhogy grat, WP.

    Kérdés: Ti hogy játszottátok volna?

    2: Hero (QA - UTG) loses - three of a kind, sevens wins over a pair of aces - submitted 07-21-2010 - 04:36 am - Poker Hand Replays

    ellen 21/9 CS, 33% fold to Cbet. A handet megelőzően kétszer is kerültem vele HU floppon, mindkétszer dobott floppon.
    Floppon standart cbetelek, ő 3 betel engem ezért a history alapján 88-JJ ig lőném a ranget, esetleg top pár, úgy gondoltam lesz FE-je, de ha mégsem még mindig koinflippet játszunk és már kellő pénz is volt a kasszában úgyh. calloltam az allint, mint kiderült elég messze voltam a koinflipptől.

    3: Hero (TT - UTG) loses - a flush, ace high wins over a straight, ten to ace - submitted 07-21-2010 - 04:42 am - Poker Hand Replays

    Kicsit sokan lettünk floppon 1 ember ellen még talán cbeteltem volna, turnre szettesedek, és egyapos sor J-vel az emelést callolom a full reményében, riveren már 2 dollár a pot, gondoltam felezés helyett inkább biztosra akar menni és elvinni előlem. Pfff fúj ez undorító hand volt, simán dobtam volna szinte bárkinek, de egy 43/18-nak ???

    4: Hero (3A - CO) loses - a pair of aces wins over a pair of aces - lower kicker - submitted 07-21-2010 - 04:50 am - Poker Hand Replays

    A3s lopjunk vakot, utána vettem csak észre, hogy a nagyvak 26/17 félbeülős fiss, fold to cbet 33% raise cbet 67%. Sejtettem, hogy nem nagyon tudok vele majd floppon dobatni semmit, de végülis top párom volt a check/raise-nél meg "úgy gondoltam" blöfföl és allin tettem. Nagyon gyorsan le kéne szoknom az ilyen hülyeségekről akármilyen aggro erre a check raise-re dobnom kellett volna...

    5 : Hero (QA - Middle Position) loses - a straight, deuce to six wins over a pair of aces - submitted 07-21-2010 - 04:55 am - Poker Hand Replays

    ellen: 68/12 fold to cbet-0
    lehet opció riveren a dobás???

    6 : Hero (JJ - Middle Position) loses - a flush, king high wins - submitted 07-21-2010 - 04:58 am - Poker Hand Replays

    ellen: 28/21 overaggro.
    Annyira olcsón adta a floppot a majdnem mini 3bettel preflop hogy benéztem egy egy sett-mining erejéig.
    flop: check-check. wtf? akkor most mégsincs AA-d?
    turn: potnyi emelés? wtf? előbb nem féltél a színtől most rájöttél hogy mégis megverhetlek flössel? vagy csak a csekkemet támadod?
    river: csekkeltem úgyhogy biztos nincs káróm, viszont neki meg még SD képes lapja sincs úgyhogy megpróbálja elvinni előlem.

    Aha...tényleg nagyon gyorsan le kéne szoknom erről az azt hiszem blöfföl...megadom.

    7: Hero (AA - Middle Position) wins - a flush, ace high wins over three of a kind, jacks - submitted 07-21-2010 - 05:06 am - Poker Hand Replays

    36/31 figure, 3bet: 25% (8) össz:24hand
    Nemtudom honnan került elő de min beülővel ült be és mindenkit leagresszorkodott pár hand alatt kicsit meg is "szedte" magát. Nem akartam nagyon belerondítani a preflop 3 betjére, mivel konkrétan any2 ra tettem és nem akartam eldobni abban is biztos voltam hogy floppon folytatni fogja, úgyhogy egy előre eltervezett csekk/raise volt a tervem any floppon.
    turn: máák
    river: ri-máák

    Végülis nagyot nem tévedtem floppon volt 8%-a nyerni.
    Egyébként gyűlölök slowplayelni, de egy ennyire agresszív playa ellen akit ráadásul idáig mindenki hagyott érvényesülni szerintem ez vállalható volt.

    A többi nyerő handből most nem linkelek mert nem találtam olyat amiben lenne bármi érdekes.
    Viszont ahogy nézegetem a handjeimet azt vettem észre, hogy túlnyomó többségben 0-10bb kasszák alkotják a nyereségemet sok vaklopás, a legnagyobb potjaim meg inkább bukók mint nyerők.
    Pl. mai sessionom profitja megnégyszereződödhetett volna ha a fent említett handekben nem hibáztam volna, ennek egyrészt örülök másfelől meg nyílván idegesítő, dehát próbálok javulni.

    Statjaimről szúrok be képeket hátha találna valaki bennük valami extrát.
    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #5
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    rég jatszottam fr casht,de
    1, QQ en turnon is betelném,riveren azt a 22 centet meg nem hagynam magam elott... AJ,KJ is siman lehet nala

    2, nut fd draw plusz over lapok,sztem dobhatatlan...viszont a miniraise nem teccik,sztem egy call jobb es majd turnon ujraértékelünk...

    3, na igen, ilyen ellen ezt nem lehet foldolni,egy nit ellen crying fold

    4, nem játsza le vmiért

    5, 50bb-ért sztem nem lehet dobni,absz rangen kivul érzem a 4est

    6, flopon betelnék mindenkepp oop is hogy lássuk mi van, riveren ezt a fel potot meg lecallolnam 3ik nuts-al

    7, 4bb-t emelnék a limpelö miatt és pf 4betelnek oop mindenkepp,vszinu ugyis bekerül minden pf

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Volt szabad 1 órám, gondoltam tolok egy villámsessiont. (nl5) Délutánonként nem szeretek nl10ezni.

    Az első 25 hand -4 Bi.
    Beültem egy olyan asztalba ahol az 5.-ik handnél feltűnt, hogy egy playa MINDEN körben All-in megy.
    Gondoltam tilten van és kihasználom.

    4 pre-allin 9 hand alatt:

    55 vs. KJo
    AKs vs. K7o
    AJs vs. K8s
    KK vs 66 (hatos poker...)

    Természetesen a 6 os poker utána közel 30$ kiült a fazon NL5 ös asztaból.

    És most jön a poén, a másik 8 asztalon 235 hand alatt nyerőbe raktam ezt a kis villámsessiont.

    Graf:
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #7
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Régóta nem jelentkeztem.
    Ennek fő oka, bár ez kicsit talán nagyképűen hangozhat, hogy nem igazán találtam egyik sessionomben sem kifejezetten problémás handeket. Coolereket, meg Bad Beateket inkább nem szúrok be.
    Mióta nem jelentkeztem azóta ezek történtek:

    Stars NL10 FR:


    Ongame NL10 FR&SH


    A héten keveset játszottam sajnos sok munkám volt, holnap viszont egész nap csakagrind reggel(du2.) től hajnalig. )

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 16.
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Grat, bár kicsi a minta, de nagyon ígéretes, csak így tovább! EV-ben hogy állsz, illetve az ongame FR mezőnye ennyivel gyengébb Starsnál?

    GL!

  9. #9
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet JasonBourne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EV-ben hogy állsz
    Egv kicsivel kevesebbet ír, pedig egyszer sem tudtam rosszabbat mutatni allinben.

    Ja nem bocsánat volt 1 handem amiben rosszabbat mutattam allinben:
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Félbeülővel mini(!)3betel egy SS-t, majd 4betet callol, miután az SS dobott.
    Szerintem még ő saját maga sem volt biztos abban, hogy tulajdonképpen mit is akar.
    Mind1 RNG megbüntette.
    (5ös sett-je volt)

    Idézet JasonBourne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az ongame FR mezőnye ennyivel gyengébb Starsnál?
    GL!
    Mondjuk Stars NL2 höz tudnám hasonlítani.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2010. 07. 31. 17:12

  10. #10
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyszer sem tudtam rosszabbat mutatni allinben
    Mondjuk ez kicsit erős kijelentés volt annyiban javítanám, hogy nem volt olyan alkalom, hogy rosszabb lappal nyerjek allint. Kivéve amit linkeltem.

    Hajnali session fél1 től 3 ig SH.:

    Kicsit megijesztett a 200 hand alatti -4Bi.
    Ebből kettőt megúszhattam volna ha kicsit jobban figyelek, egy kis fáradtság meg egy kis tilt is benne volt, bár minden jó ha a vége jó.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2010. 08. 01. 03:25

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •