Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás Te hogyan éled túl?

    Sziasztok! Én bwinen játszom. NL10-en kezdtem, majd hosszabb NL50 után, felnéztem NL100-ra is. Pénz kivételek és egyéb civil elfoglaltság miatt hanyagoltam kicsit a pókert. Kb. másfél, két jónapja elkezdtem megint rendszeresen játszani NL20-on. Minden ment, nyertem, veszítettem, összességében jól zártam a hónapot. Viszont pár napja olyan dolog történt velem, ami korábban nem. Hozom a játékom, ami korábban nyerő volt mégis 3. napja szinte folyamatosan bukom a kasszákat, 90%-os handeket is. 3 nap alatt kb 10 BI mínusz. Nem igazán tilteltem, most sem vagyok tilten, inkább elkeseredtem. Persze tisztában vagyok vele, hogy a downswing velejárója a pókernek. Mégis pocsék érzés. Kíváncsi vagyok, hogy veletek is előfordult-e már ilyesmi. Vagy a hiba mégis bennem lehet és csak én nem látom be. Nem bad beat topicot akarok itt csinálni, hanem tanácsokat arra, hogy ti hogyan kezelitek az ilyen helyzetet.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Szerintem azon kívül, hogy átnézed HM-ben a nagyobb vesztes partikat és átbeszéled valakivel/csinálsz neki topikot itt az oldalon, nem sok mindent tudsz tenni a játékoddal, ha eddig nyertél vele. Néhány pókermentes nap pedig biztos segít kicsit az önbizalom helyreállításban.

  3. #3
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Teljesen standard. Hány handet tolsz le egy hónapban, hogy ennyire megviselt?
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    En ilyenkor kiszoktam hagyni 1-2 napot(tobbet nem birok). Vegus az a lenyeg ilyenkor, hogy az onbizalmadat hozd vissza. Ilyenkor szokott jott tenni egy jo MTT helyezes, nah az megdobna a kedvet. Barmit is csinalj(nem muszaly poker), csak boldogsagot okozzon, es toltson fel onbizalommal, aztan ujult erovel, felvertezve vagsz neki egy ujabb sessionnek.

    Ezekben a napokban lehet sokat videozni/konyvet olvasni is.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Én bwinen játszom. NL10-en kezdtem, majd hosszabb NL50 után, felnéztem NL100-ra is. Pénz kivételek és egyéb civil elfoglaltság miatt hanyagoltam kicsit a pókert. Kb. másfél, két jónapja elkezdtem megint rendszeresen játszani NL20-on. Minden ment, nyertem, veszítettem, összességében jól zártam a hónapot. Viszont pár napja olyan dolog történt velem, ami korábban nem. Hozom a játékom, ami korábban nyerő volt mégis 3. napja szinte folyamatosan bukom a kasszákat, 90%-os handeket is. 3 nap alatt kb 10 BI mínusz. Nem igazán tilteltem, most sem vagyok tilten, inkább elkeseredtem. Persze tisztában vagyok vele, hogy a downswing velejárója a pókernek. Mégis pocsék érzés. Kíváncsi vagyok, hogy veletek is előfordult-e már ilyesmi. Vagy a hiba mégis bennem lehet és csak én nem látom be. Nem bad beat topicot akarok itt csinálni, hanem tanácsokat arra, hogy ti hogyan kezelitek az ilyen helyzetet.
    Olvass bele a Double or Nothing topicba. Az utolsó 6-7 oldal

  6. #6
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet zsjozsef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen standard. Hány handet tolsz le egy hónapban, hogy ennyire megviselt?
    kb 20k-t ha rendszeresen játszom.

    Örülök, ha standard, valahol tudom én, csak nem jó érzés. Kösz a válaszokat, ígyekszem megfogadni a tanácsokat. Tartok pár póker mentes napot, aztán remélem hamar visszatalálok a helyes útra.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •