Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (30) összesen
  1. #1
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás NL100 AQS oop, SQ, passzívan

    €0.50/€1 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG n0n0sila (€19.28)
    UTG+1 IgotTrikz (€138.54)
    CO nuke_P12092 (€137.02)
    BTN Reena85 (€20)
    SB Hero (€150.83)
    BB platano163 (€101.50)

    Pre-Flop: (€1.50, 6 players) Hero is SB
    1 fold, IgotTrikz raises to €3.50, nuke_P12092 calls €3.50, 1 fold, Hero raises to €12.50, 1 fold, IgotTrikz calls €9, nuke_P12092 folds

    Flop: (€29.50, 2 players)
    Hero checks, IgotTrikz bets €15, Hero calls €15

    Turn: (€59.50, 2 players)
    Hero checks, IgotTrikz checks

    River: (€59.50, 2 players)
    Hero checks, IgotTrikz bets €38, Hero calls €38


    Villain: 21/17; 3,4 total AF; 75% fold to 3bet

    3betpotban nagyon sokszor cbetelek, de most úgy éreztem hogy egy ilyen száraz boardon nincs értelme, mert nem nagyon tudta eltalálni, ha meg mégis akkor úgyis lesz akció, illetve kb semmilyen lap nem zavar mivel K nem igazán van a rangeében.
    Szóval ha emelek eldob olyan lapokat amivel még blöffölne, de callozni nem tud. És húzó sincs kinn azzal sem tud megőrülni,

    Jó ilyenkor ez így?

  2. #2
    Újonc flylynx avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    44

    Üzenet

    Hello!

    Mi lehet a 3bet calling range? AJ+ KQ TT+ kb. de ha sokszor látott squeezelni, akkor sokkal lazább is, mivel pozban van rád.

    Flopon jó lehet a check/call, habár ez ellen szól, hogy sokat cbetelsz, tehát ha meg nem találna el a flop akkor meg dry boardon cbetelnél?
    Pont azért tolnám a cbetet, hogy ne tudja Qx-re tenni a handünket.
    Turnon csekkelnék, mert ha ott nincs SD value-ja, akkor nagyon valószínű, hogy betelni fog, hogy ellopja a kasszát.

    Így játszva flopon eláruljuk, hogy SD képes handünk van, ami Qx vagy JJ szerű lap lehet kb.
    A K kiváló barrel lap neki pont a flop c/c-od miatt sztem. Mivel reg és talán ezt gondolja, ezért lehetne call.
    DE!
    Mivel azonban turnon nem betel ---> nincs erős handje. TT KK AA AQ KQ kizárva.
    JJ talán vagy
    AK amit csúnyán eltalált a river esetleg AJ.

    Sztem ezt kell mérlegelni, de foldolnék, mert nekem ez egy AK AJ line-nak tűnik.

  3. #3
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Opp szerintem kicsi a squeeze sizing, legalább is én nagyobbat szoktam15-16$.
    Miért nem lehet K a rangeben???

    Floppon belehívtam volna 2/3 potot. Rosszabb lap úgysem adja, másrészt air ne kapjon free cardot. Ezen a boardon ha ch/c játszol face up lesz a lapod, de számomra még nagyobb erőt is mutatsz vele (overp, set).
    így játszva turnön mindenképp hívtam volna.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    engem rettentően zavar az, hogy sokat dobál 3bet-re.

    lehet ilyenkor a range szélesebb sqz esetén? vagy azzal, hogy úgy callozott, hogy még jönnek utána (+ utg-t sqz-elte meg hero) még szűkebb range-el calloz preflop?

  5. #5
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    engem rettentően zavar az, hogy sokat dobál 3bet-re.

    lehet ilyenkor a range szélesebb sqz esetén? vagy azzal, hogy úgy callozott, hogy még jönnek utána (+ utg-t sqz-elte meg hero) még szűkebb range-el calloz preflop?
    Na ez meg a másik fele. Simán el tudnám képzelni azt is h monstere van.

    Hero mennyit 3betel sbből?

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder rogan99 avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    557

    Alapbeállítás

    Én cbetelnék 16.ig kb. Sok callt kaphatsz flopon rosszabb lappal, többnyire pp-ktől.

  7. #7
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    @Arsen a 75% az annyira nem kevés, 1-2 Microsgames reghez képest még elég laza is...

    Szerintem a range nem olyan tág mint flylynx mondja mert azért úgy pl elég nehéz callolnia AJ-vel hogy még vannak mögötte.

    Pre tényleg lehetett volna nagyobbat emelni viszont a 16 szerintem feleslegesen sok.

    Szerintem AQ, TT, JJ, és 1-2 random kicsi PP, esetleg valami KQs, QJs, ezek lehetnek nála kb.
    AK, QQ+ kb szerintem 90%-ban 4bet, nem annyira trükkös a playa.

  8. #8
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    75%-ban fold to 3-betelő ellen a pre call nekem jobban tetszene. Mit csinálsz ha kapsz egy 4-betet, dobsz?

    Floppon inkább C-betelnék, ezt a checket mivel balanszolod? Turnön lehet esetleg checkelni, ha floppon callolt
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    sztem is sok a 75% fold to 3bet. elég feszes a range-je itt sztem.

    a monsterekkel meg sztem nem fog mindig 4-betelni ha olyan az image-d, hogy sokat sqz-elsz.

    pre call nekem is jobban tetszik, a flop-ot pedig cbetelném legtöbbször ha már igy alakult.
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2010. 07. 26. 21:08

  10. #10
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Ne mondjátok már hogy egy TAG reg ellen az AQs-el oop coldcall a jó játék...
    Biztos tök jó lesz nekünk 2 ember ellen oop játszani, úgy hogy még a kezdeményezés sincs nálunk... Ha 4betel akkor megnézem a 4betstatját és eldöntöm hogy van e annyi blöff a kezében hogy érdemes betolnom, vagy dobjak. De a szitut figyelembe véve inkább dobnék, mert utg+1 ellen játszok.

    Viszont abban igazatok van mindenképpen hogy flopn tolni kell a cbetet, azt elrontottam.
    És akkor flop cbet, turn c/c, river c/c? Simán végigtolni a 3 utcát nincs sok értelme mert nem igazán lesz olyan lap amivel fizet imo.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •