Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás NL10SH KK ip multiway

    Stacks:
    CO Hero ($31.44)
    BTN puppen59 ($16.25)
    SB Vetal1368 ($5.79)
    BB xxxwolfff ($9.70)

    Pre-Flop: ($0.15, 4 players) Hero is CO

    Hero raises to $0.40,
    puppen59 calls $0.40,
    Vetal1368 calls $0.35,
    xxxwolfff calls $0.30

    Flop: ($1.60, 4 players)



    Vetal1368 bets $0.10,
    xxxwolfff calls $0.10,
    Hero raises to $1.25,
    1 fold,
    Vetal1368 calls $1.15,
    xxxwolfff raises to $4,
    Hero ???

    ellen:


    Vetal1368 nevű playa, MINDEN floppon donkolt, és én mindig beteltem a donkját, amit ő mindig callolt. Ez a move ebben a handben jól látszik.
    (ő tolt át eddig 2 Bi-t, és ebben a handben is ő volt a fő célpontom.)
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2010. 08. 02. 01:18

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Ez nagyon setgyanús.

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    legjobb esetben combodraw szerintem

  4. #4
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    El lehet engedni simán. Egy overpár nem az a lap, amivel 4way potban sima emelt partiban stack-ért játszanék.

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    soha nem szoktam statokat nezni, mindig read alapjan dontok asztalnal meg gameflow, note-k... De ha ezeket jol megnezem 3500 hand azert mar jo sok, akkor fishtol nem felunk... A masik viszont kb egy ertelmes jatekos! Azaz a range nem lehet valszeg AA, es lehet JJ-t is 3betelne, bar az hatareset, .....J9 biztosan nincs benne es 59 sincs, szoval nem tipikusan fish range... ugyhogy vagy 3 szett 99, 55, JJ de ezen kivul rengeteg draw, TQs, 67s,T8s, AT+s, akar meg QQ is...AA-t mondom 3betelne, de vegulis JJ sajna benne lehet rangebe es akkor QQ is, de lehet sqzelne JJ-vel nem tudom, de jobban megnezve valszeg nem: BB-n is 4% es vegig 3-4% a 3betje szoval valszeg a 3bet range csak value handek azaz AK, KK+ ... Szoval nem egy fish range, sztem 7% flop raise se olyan keves, hogy csak szetekkel csinalja ezt, es sztem ezen a boardon a drawk miatt, be lehet tenni...

    Ellene szol, hogy 4way es vegulis ha jobban meggondolom a fishre emel ra, aki biztos mindennel tartja, szoval valszeg semibloffot lehet ovatosabban csinalna, en biztos csak calloznek flushdrawwal ha nem olyan jo, tehat ilyen 32s+tol, de lehet jobbakkal is QKs... etc... Osszefoglalva azert szerintem nem olyan nyilvanvalo a fold...

  6. #6
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Én is el tudom képzelni, hogy csak drawja van, játszhatja azt is így.
    “I'd rather be lucky than good.”

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Czupe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    J9 biztosan nincs benne
    már itt hibádzik a dolog, 17/1-ben simán benne van a J9 is, de mint ahogy írták legjobb esetben is combo draw, és ha gyengébb drawkat is beleveszünk, szerintem akkor is max flipelünk (de inkább még rosszabbul állunk). keveset tettünk még be, 4way -> lehet weak de fold!

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    nem 17/1 hanem 17/13 es nem hiszem hogy J9el jatszana, fenn tartom... 17%ba ne ferjen mar bele :]

  9. #9
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Czupe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem 17/1 hanem 17/13 es nem hiszem hogy J9el jatszana, fenn tartom... 17%ba ne ferjen mar bele :]

    All-in mentem, erről a limitről+játékosállományról (bwin) még nincs túl sok tapasztalataim (alig 10.000 hand), tehát úgy gondoltam ha más nem tanulópénz címszóval megnézem. Mivel az én imagem nagyon aggro volt (nem azért mert aggro vagyok de folyamatosan monster handeket + floppokat kaptam) én úgy gondoltam, hogy ezt a move-ot egy AJ vel is megcsinálhatja, mivel amennyiben ő figyelte az elmúlt pár handet MINDEN handben raiseltem a donkolásokat, így biztos lehetett benne, hogy semmivel is megteszem és legalább ő plusz value-t kap, tehát ebben a handben a check-raise ranget túl tágnak éreztem.
    (JT, JQ, JK, AJ, QQ(?), vmilyn combódraw... ezzel szemben pedig csak a sett-ek 88,99,JJ vernek 2 párt kizárnám)

    JJ-t mutatott, így jártam.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 25.
    Hely
    X
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    szeles is volt a range, egyedul talan az hogy sokan vagytok es fishre emel ra az szolhat ellene, de en itt nem tartom nagy hibanak hogy kifizettel egy szettet ezen a boardon ahol gyakorlatilag csak szett lehet nala es drawk, vagy olyan kesz kez ami joval gyengebb Nalad...Es mondod hogy raadasul imidzsed is agro volt, szoval az is lehetett volna, hogy AJ-t kap es serifkedik kicsit, gameflow, imidzs meg az elobb leirtak miatt.. etc etc sztem nem nagy hiba, ha hiba egyaltalan...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •