Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás Pokerstars facebook freeroll

    Ma lesz ez a verseny a pokerstars facebook rajongóinak, de többek közt nekem még nem küldték a jelszót. Másnak is van ilyen problémája az akadémián belül?

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Felkiáltójel

    Igaz nem az akadémia fennhatósága a verseny, de azért szólnék ellene pár szót, és ha valakinek van a rendezővel összeköttetése, igazán tolmácsolhatná neki. Meghirdettek anno egy versenyt, amire július 31.-éig lehetett a pokerstars.hu-ra like-olni a facebookon. Ma ki is küldték szépen a jelszót azoknak akik erre ILLETÉKESEK voltak. DE! Itt kezdődnek a problémák. Ugye magyar verseny, és egy két magyar 5-10$-ért saját anyját is eladná. Itt is elkezdődött az,hogy jöttek a privát üzenetek, hogy 5-10$-ért küldik a jelszót, ami INGYEN van. A verseny 1213$-os freeroll. Ennyi lett indulószámnak megállapítva. De még a verseny kezdetéig nagyjából 3 óra vissza van. És ami nekem személy szerint a legnagyobb problémám a multiacc. Ha már van egy ilyen frankó verseny, miért kell azzal elba**ni, hogy regisztrálok 6-8 névvel. Teljesen all in parádé lesz a sok multiacc miatt.

    De ez ellen igen csak tenni kellene!!!!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    A Pókerakadémia Facebook freeroll is így volt. Egyszer törölni kellet a versenyt a sok illetéktelen miatt.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Már 1416 induló pedig csak 1213-an jogosultak az indulásra...

  5. #5
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás ps fb free

    a nevetséges az h facebookon megnézed 358 ember LESZ ott
    ami azt jelenti 358 ember tudja a jelszót vagyis 358$ kéne 358 embernek
    erre van 1600 ember...igaza van az előttem szólónak újabb all in parádé és nem lehet érvényesülni...ugyh sztem én is felveszem a parádézók stilusát hátha szerencsém van mert ésszel ugyse viszem semmire max 10-20 centre

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a nevetséges az h facebookon megnézed 358 ember LESZ ott
    ami azt jelenti 358 ember tudja a jelszót vagyis 358$ kéne 358 embernek
    erre van 1600 ember...igaza van az előttem szólónak újabb all in parádé és nem lehet érvényesülni...ugyh sztem én is felveszem a parádézók stilusát hátha szerencsém van mert ésszel ugyse viszem semmire max 10-20 centre
    Félreértetted, minden ember után (aki a facebookon a kedvencekhez adta a Pokerstarst) újabb 1 dollár lesz a nyereményalapban. Így 358 emberre jutna 1213$.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •