Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás Albérlet - 2010 szeptember

    Sziasztok!

    Pesti albérletet és albérlőtársa(ka)t keresek szeptembertől, lehetőleg a IX.,XI. kerületben, vagy legalább a 4-6os villamos közelében
    Fősuli mellett nagy hangsúlyt fektetnék a pókerre ősztől is, célszerű lenne mindenkinek külön szoba, és csendes környék.
    Árat tekintve részemről kb. havi 35-40k fér bele fejenként rezsivel, ennyiből talán már lehet találni jó állapotú 2-3 szobás lakást attól függően, hogy hányan leszünk.
    Magamról röviden, gazdálkodási és menedzsment szakos másodéves hallgató vagyok a vállalkozási főiskolán, nem dohányzom és próbálok sportos, egészséges életet élni. Egyelőre csak NLH micro cg-n gyűröm a mezőnyt, de minél hamarabb szeretném kipróbálni magam nl30-50es szinten is.
    Elsősorban az Akadémiások között szeretnék lakótársat találni, mert jó ötletnek tartom a közös grindeket és fejlődést.

  2. #2
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Lestatnak ez ugyan csak az első hozzászólása itt a fórumon, de már sok-sok éve ismerjük, és mindenkit biztosíthatunk róla, hogy egy megbízható lakótárs, aki a pókerben is egyre otthonosabban mozog. Ezen felül az Akadémiás kapcsolatait már nem is említem

    Keressétek őt nyugodtan privát üzenetben, vagy akár itt a fórum topikban.

  3. #3
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Szia, elképzelhető ,hogy engem érdekelne a dolog. Az árkategória, a érdeklődés és a felfogás is szimpatikus. PM me esetleg, meglátjuk megoldható-e.
    Utoljára módosítva: bravesoul által: 2010. 08. 04. 20:11
    It's just a ride.

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Én tegnap mondtam vissza egy albit, mert találtam olcsóbbat. Kicsit messzebb van, de megéri megnézni, elég olcsó:

    Külön szoba, 2 lakótárssal, mindkettő egyetemista csaj Igen, mehet srác is, nem bánják Astoria mellett van, és állításuk szerinthavi 30k-ra jönne ki max (15 + rezsi), csak nem szeptembertől, hanem már most augusztustól szólna. Ha érdekel:

    Balázs Réka: 20/******
    Mondd, hogy Tomi küldött, aki a minap visszamondta
    És ha bárkit érdekel, mihamarabb hívja fel, sztem hamar elviszik ilyen jó áron, jó helyen, külön szobával és két csajjal

    (* tel. szám privátban kérhető)

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Tir-X köszönöm hogy szóltál, volt már egyébként szerencsém két lány lakótárshoz, de úgy gondolom egy pókeres taggal sokkal jobban kijönnék, valamint a fürdőszobáért sem kellene minden reggel harcot vívni

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Bakker, a fürdőre nem is gondoltam... Még jó, hogy találtam másikat! :P Egyébként van ám egy másik albis topic is, ott volt élet pár hete, sokan kerestek. Talán 'albérletet keresek' a címe, lesd meg, ha ide nem írnak

  7. #7
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    nekem már nem aktuális, mert én elintéztem ezt akkor, nem mertem volna utolso honapra halasztani, de azért belinkelem a másik topicot, privát üzenetek küldésére jo lesz a névlista, akit érdekelhet.

    kár, hogy amikor hirdettem, csak 1 jelentkező volt.

    Alberletet keresek

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia, elképzelhető ,hogy engem érdekelne a dolog. Az árkategória, a érdeklődés és a felfogás is szimpatikus. PM me esetleg, meglátjuk megoldható-e.
    Ment privát.

  9. #9
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    úgy alakult,hogy SoSick és én ketten maradtunk lakás nélkül. Első célból keresnénk egy 3. lakótársat , egy igényes albiba. Környék egyelőre nem dőlt el, elég sok opció megoldható. Árkategória max. 50k\koponya, tehát 150k körüli lakást kéne találni. Különszobára gondolom mindenki igényt tart ezért ilyesmit keresnénk.

    Érdeklődni itt vagy pm-ben.
    It's just a ride.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás Veszprémben albiba

    Hali!
    Veszprémben albiba vki? Idén vettek fel a PE-re, és kellene egy albi (így utsó héten LOL). Ha vkinek van ötlete vagy bármi hasznos infoja akkor pm, vagy írjon ide:P. Köszi!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •