Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789
Eredmény: 81 - 86 (86) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Irodaszék / főnöki szék

  1. #81
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérjük majd a képet Piroslapos .De olyan sulyban voltál tleg h egy ilyen olcsóbb irodai szék összeszakadt volna alattad csak h ne csak "spam" legyen állandóan?
    A neved mostantól csak spames inas, de a félnótás donk kifejezés továbbra is helytálló persze. Régen sokat toltam vele közös szessönt a munkahelyén - nyilván óriás donk, és elég nagy -EV volt nekem, de programnak elment -, és ott az összes szék iszonyat tróger, összeszakadt volt, valamelyiken már ülni se lehetett, igaz, többen is dolgoznak ott, de a többiek meg sem közelítik az ő súlyát, szóval a kérdésedre a válasz: igen.

  2. #82

  3. #83
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 05. 03.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás Kényelmes irodai eszközök

    Sziasztok! Mi a véleményetek arról, hogy a textilből vagy a hagyományos bőr jobb választás irodai forgószékhez? Nekem ismerősöm ajánlotta, mert neki egyáltalán nem kopott meg. Egy ilyen fehér forgószékre gondoltam, mert nagyon szép meg kényelmesnek is tűnik. https://ujirodabutor.hu/buffalo-631

  4. #84
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Ha egy 120e ft-os széknél a garancia idő 1 év, akkor az annyit is ér.
    Én a decemberi akcióknál vásároltam 115e ft-ért egy ArenaRacer Supreme szövet boritású gamer széket, amire 5 év garanciát adnak, a pixel.hu Budapesti üzletében kipróbáltam és vásároltam.

  5. #85
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 03. 16.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet KoviZali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Mi a véleményetek arról, hogy a textilből vagy a hagyományos bőr jobb választás irodai forgószékhez? Nekem ismerősöm ajánlotta, mert neki egyáltalán nem kopott meg. Egy ilyen fehér forgószékre gondoltam, mert nagyon szép meg kényelmesnek is tűnik. https://ujirodabutor.hu/buffalo-631
    Az ilyen székek borzasztóak. Télen hidegek, nyáron beleizzadsz. Hosszabb sessekhez egyáltalán nem ajánlom.

  6. #86
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 14.
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Már ránézésre is messziről kerülni kell az ilyen széket.
    Jól lehet benne heverészni, de asztal mellett 6-8 óra munkára, biztos, hogy totál használhatatlan.
    Nézz rá pl Antares Oklahoma, ha olcsóbb kell akkor Ikea Järvfjället vagy Markus.

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 789

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •