Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Emlékeztetők....

    Ti raktok ki valami emlékeztetőt, vagy szabályokat az asztalra, vagy a monitor mellé????
    Persze leginkább a fejemben kellene ezeknek lenni. Szomorú vagyok, és örülök is...

    Például ilyesmit, hogy TPTK-val nem adok meg all-int, stb.

    Ugyanis elment 5-6 beülőm. de TUDOM, HOGY AZ ÉN HÜLYESÉGEM MIATT!!!!!

    Akkor balfékségeket csináltam, hogy ihaj. 9es TPTK-el elfogadtam az all-inját persze preflop raise után. Izmozás vakharcban AJ , persze vs AK...

    T8294 boardon elfogadtam az allint TPTK-val, mert nem hittem el a QJ-t..
    volt mégegy AJ vs AK, meg volt AK vs KK, s ezek mjdnem mind teljes beülős partik voltak. Eszméletlen nagy hibák ezek, max. fele veszteséggel megúszhattam volna. S mindezek ellenére is termeltem egy beülő pluszt, de ez lehetne kb. 3-4....
    A játék elején valami miatt mindig elindulok minuszba,a fegyelmezetlenségem miatt.

    Du-i sessionöm végét is elcsesztem, mert odaadtam 1.5 beülőmet AK-vak KQQ flopon.... végül két párrá javultam, de ott volt a dáma.

    szóval annak örülök, hogy ezek ellenére is nagyon jó eredménnyel zártam napot, de lehetne másfélszer jobb is.... de így is 1100 hand alatt megjött a +7 beülő....

  2. #2
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti raktok ki valami emlékeztetőt, vagy szabályokat az asztalra, vagy a monitor mellé????
    Például ilyesmit, hogy TPTK-val nem adok meg all-int, stb.
    LOL, nekem vannak ilyenek. Leginkább papírra szoktam írni: AJ-vel nem adok meg SB-ből emelést 18/10-es játékos hívására! (És még azt is hozzá szoktam írni, hogy jegyezd meg, Te idióta!)
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  3. #3
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A játék elején valami miatt mindig elindulok minuszba,a fegyelmezetlenségem miatt.
    Egyszerűen nem értem, de velem is álltalában ez történik. Kb. az első 15-30 percben elbukok 1-1,5 beülőt. Nekem mindig utána indul be a parti. Lehet hogy beülés után egyből sitout-olni kellene kb 10 percig, és addig netezgetni.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen nem értem, de velem is álltalában ez történik. Kb. az első 15-30 percben elbukok 1-1,5 beülőt. Nekem mindig utána indul be a parti. Lehet hogy beülés után egyből sitout-olni kellene kb 10 percig, és addig netezgetni.

    Na ez tipikus volt nálam is, az első 15 percben mindig buktam...
    Ezt úgy tudtam kiküszöbölni, hogy az elején ULTRA tight játékot játszom, semmilyen marginális handdel nem küzdök. Ez nagyon jót tesz egyébként a table image-nek is...

  5. #5
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen nem értem, de velem is álltalában ez történik. Kb. az első 15-30 percben elbukok 1-1,5 beülőt. Nekem mindig utána indul be a parti.
    Velem is elő-elő fordul, plusz amikor elhatározom, hogy még 10 perc és befejezem...

  6. #6
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    No, most picit visszafogtam magam Bár szerintem így is eldorbézoltam egy beülőt. de csudálatos eredménnyel zártam, 362 hand, majd 3 beülő.

  7. #7
    Lelkes újonc Thomasson avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL, nekem vannak ilyenek. Leginkább papírra szoktam írni: AJ-vel nem adok meg SB-ből emelést 18/10-es játékos hívására! (És még azt is hozzá szoktam írni, hogy jegyezd meg, Te idióta!)
    Az ilyen adatoat milyen program segítségével tudod a játék közben nézni?Előre is köszi.

  8. #8
    Fanatikus tag r0ckm4n avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    pahud vagy gametime+

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet r0ckm4n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pahud vagy gametime+
    Én spec GT+ progit használok.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  10. #10
    Tag freddyK avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Nálam áll egy halom cetli az asztalon, amit teleírkálok ilyenekkel. Szerintem elég hasznos dolog. A leglátványosabb fejlődést pl az hozta, amikor elkezdtem strigulázni azokat a beulőket amik egyertelmuen rossz jatek miatt mentek el.
    Ezt szó szerint a monitorra ragasztottam. 2-3 nap mulva látván mennyit is buktam emiatt, mondhatni egyből le is szoktam ezekről a megadásokról.

    Ami mostanában nagyon bejön, hogy írom a hibáimat egy A4-es papírra játék közben, amiket egy két session után átnézek melyek tekinthetőek valóban hibának. Bármikor elkezdek pókerezni, előkapom a papírt és végigolvasom, ez kb 1 percet vesz igénybe. A lista amugy ugy kezdodik, hogy az elso 10 perc tight játék..

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..... És még azt is hozzá szoktam írni, hogy jegyezd meg, Te idióta!)
    Hehe, kb en is igy kommentezem magamnak

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •