Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Besenyszög
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás AKs érdekes partiban!

    Sziasztok!

    A mai session alatt a következő leosztást tapasztalhattam meg:

    weaktight | Hand | KAs - $0.02/$0.05 No Limit Holdem

    Várom a véleményeiteket, arról, hogy itt Ti mit csináltatok volna!
    Utoljára módosítva: bence005 által: 2010. 08. 12. 15:28

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Go broke on flop +1.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    NájszHend.

    Nekem tetszik így. Az meg, hogy cbetet nem nyomtál, sztem nem hiba. Ez egy olyan szitu volt, ahol akkor is jól csinálod, ha cbetelsz, meg ha c/r-elsz, akkor is. Ha a gyerek nem megy allin, akkor persze visszaemelés, gondolom ez volt a terv. Ilyen flopon örömmel bepakolom, főleg NL5-ön
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2010. 08. 12. 15:57

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Szerintem akár donkolhatunk is itt.

  5. #5
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet paulbig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem akár donkolhatunk is itt.
    c/r AI nekem jobban tetszik itt
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Besenyszög
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Na, tehát ugye UTG 3betemet a srác meg 4betelte. Az eddigi NL5-ös "tapasztalatom" alapján itt kb amit eltudtam képzelni nála 88+, AK,AQ,AJ...mert itt még, ilyen AJo fossal is 4betelnek. A flopon a pot már kb 1 dolcsi volt, persze checkelek, mert nagy valószínűséggel gondoltam, hogy valamelyik bele emel ebbe a potba, főleg ha meg 4bet-elt preflop. A tervem tehát a c/r volt, és akkor jön a potbet,aztán insta allin az a srác aki csak adta a 4bet-et. Aha, na akkor mi legyen? Valamelyiknél sejtettem az AA vagy KK-t, a másiknál fogalmam nem volt, hogy mi lehet. No mind1, flushdraw, royalflush draw (),lyuksor, lesz ami lesz, ezt nem hagyhatom ki, így betoltam egy kis gondolkodás után mindent, igazából elég sok outom volt, és a riverre beesett a sor, amivel egy NL5-ön elég ritka nagy kasszát vittem,főleg a kora délutáni időben.

    Naggyából valami ilyesmi gondolatmenetem lehetett asszem

  7. #7
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet bence005 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, tehát ugye UTG 3betemet a srác meg 4betelte. Az eddigi NL5-ös "tapasztalatom" alapján itt kb amit eltudtam képzelni nála 88+, AK,AQ,AJ...mert itt még, ilyen AJo fossal is 4betelnek. A flopon a pot már kb 1 dolcsi volt, persze checkelek, mert nagy valószínűséggel gondoltam, hogy valamelyik bele emel ebbe a potba, főleg ha meg 4bet-elt preflop. A tervem tehát a c/r volt, és akkor jön a potbet,aztán insta allin az a srác aki csak adta a 4bet-et. Aha, na akkor mi legyen? Valamelyiknél sejtettem az AA vagy KK-t, a másiknál fogalmam nem volt, hogy mi lehet. No mind1, flushdraw, royalflush draw (),lyuksor, lesz ami lesz, ezt nem hagyhatom ki, így betoltam egy kis gondolkodás után mindent, igazából elég sok outom volt, és a riverre beesett a sor, amivel egy NL5-ön elég ritka nagy kasszát vittem,főleg a kora délutáni időben.

    Naggyából valami ilyesmi gondolatmenetem lehetett asszem
    Preflop UTG beteltél, 3betelni fizikailag képtelenség így, az ellenfeled egy min3betet (nem 4bet) nyomott ami 90%-ban KK, AA, így a megadásod jó. A flopon tisztán 12 outod lehetett + némi FE-vel is lehet számolni, úgyhogy a cr terv jónak tűnik. Az akciók alapján jó volt az ai megadásod is, úgyhogy ez is jó játék.
    Egy jó tanács: ha érdemi hozzászólásokat akarsz kapni, akkor a prti végeredményét ne rakd be, csak addig a pontig, ahol te jössz sorra és kérdéses, hogy mit kellene tenned (általában flop, turn).

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Besenyszög
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop UTG beteltél, 3betelni fizikailag képtelenség így, az ellenfeled egy min3betet (nem 4bet) nyomott ami 90%-ban KK, AA, így a megadásod jó. A flopon tisztán 12 outod lehetett + némi FE-vel is lehet számolni, úgyhogy a cr terv jónak tűnik. Az akciók alapján jó volt az ai megadásod is, úgyhogy ez is jó játék.
    Egy jó tanács: ha érdemi hozzászólásokat akarsz kapni, akkor a prti végeredményét ne rakd be, csak addig a pontig, ahol te jössz sorra és kérdéses, hogy mit kellene tenned (általában flop, turn).
    Igen,sry hülyeséget mondtam!

    Igen, azt akartam, csak valahogy ezt nemsikerült összehoznom a konvertálóval, hogy csak addig mutassa, de majd valahogy rájövök még!

  9. #9
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet bence005 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen,sry hülyeséget mondtam!

    Igen, azt akartam, csak valahogy ezt nemsikerült összehoznom a konvertálóval, hogy csak addig mutassa, de majd valahogy rájövök még!
    weaktight-n jobb oldalt van egy legördülő menü "stop action at" cimmel na abban amit kiválasztasz, az már nem fog megjelenni. jelen esetben a flop után a "hero goes allin"t kell választani
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Besenyszög
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight-n jobb oldalt van egy legördülő menü "stop action at" cimmel na abban amit kiválasztasz, az már nem fog megjelenni. jelen esetben a flop után a "hero goes allin"t kell választani
    aha,megvan! Köszi!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •