Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás NL100 telegyűrűn AA 50bb-s fiss ellen ip, flop donkbetpot

    Elkezdtem fr-t is játszani, rengeteg a hülye, össze-vissza nézelődnek, kb fogalmuk sincs az alapokról sem... ülnek ilyen 20, max 50bb-vel és limp/callolgatnak minden ész és terv nélkül... szóval az ellenük való játék érdekelne.

    Ezelőtt két leosztással ugyanez (limp/call/donk/fold), csak ott A magason félpotot donk/foldolt az agy, amikor ráemeltem. Most betpot... mi itt a legjobb lépés, hogyan kerüljön be a pénze? Vagy tökmindegy, itt értékért betel és már nem engedi el flopon se?

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($43.60)
    UTG ($51.03)
    UTG+1 ($48.50)
    MP1 ($127.32)
    Hero (MP2) ($109.30)
    MP3 ($104.31)
    CO ($172.90)
    Button ($52.24)
    SB ($59)

    Preflop: Hero is MP2 with A, A
    UTG calls $1, 2 folds, Hero bets $5, 5 folds, UTG calls $4

    Flop: ($11.50) 6, 4, 2 (2 players)
    UTG bets $11.50, Hero mit lépjen?
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    réjzidéjzi, ha pont setje van IJ, de ilyen donki ellen nem dobunk AAt
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    réjzidéjzi, ha pont setje van IJ, de ilyen donki ellen nem dobunk AAt
    Egy mp-ig sem terveztem dobni.

    Inkább az a kérdés, h az ilyen félstack 80/0-ás limp/call moronoknál mi ez a donkpot és plusszos-e itt visszaemelni v hagyjam, h blöfföljön.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    kis réjz, iylen 25-26ig sztem, azzal már comitted kb.

    ha callolunk, és turnon feladja, ennyi, ha nagyobbat réjzelünk akkor meg eldobálhat olyanokat, amikkle 2 kis emelést meg megadna
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Igaz nem játszok FR-t NL100-at meg még nem, de az esetleg nem fordulhat elő, hogy valami szerencsétlen lappal limpel be és flopol valamiféle nuts-ot ami ellen hátul vagy? Pl: 35 22 44 és ehhez hasonlók? Persze ezzel nem arra akarok utalni, hogy dobd el az AA-t, hanem miféle rangre tudod leszűkíteni, vagy ez az a típus aki any2-val limp foldol?

    Én itt egy olyan 38$-ig visszaemelnék rá, és megnézném mit tesz utána.

  6. #6
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kis réjz, iylen 25-26ig sztem, azzal már comitted kb.

    ha callolunk, és turnon feladja, ennyi, ha nagyobbat réjzelünk akkor meg eldobálhat olyanokat, amikkle 2 kis emelést meg megadna
    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én itt egy olyan 38$-ig visszaemelnék rá, és megnézném mit tesz utána.
    Össz. ennyi maradt előtte. Ha egy picivel több lenne, azt mondom jó a kis visszaemelés, de ez pont az a barom stackméret, amivel nem tudok mit kezdeni... ezért kérdem az fr-eseket, h mit csinálnak az ilyen 20-50bb-s asztalokon (pl starson) ezen playák ellen.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #7
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Titsi +1

    25-ig vissza, ha talált vmit, már nem dob, viszont az ingyen lap nem okés.
    Az ilyenek a stack-et nem nézik, simán lehet, hogy itt még callol, majd turn-ön check/foldol.
    Egy közepes párt sztem itt már nem fog dobni a többségük.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...
    Víííí, Janika íz bekkk!!!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    nekem sokkal jobban tetszene a call, főleg ha már előtte játszott donk/fodlot...

    ha van valami párja akkor már ugyse fog dobni turnön se akármilyen over jön is le...


    nála ez call flop, turn AI


    ha meg semmilye nincs akkor meg egy csomó lapot tud betelni blöffből a turnön vagyis az neki már AI körül van...

    szerintem flop egy sima easy call... nem emelnék itt csak spec readdel, mint pl

    donk/call 2 over v d/c 3dik par de turnön passzívvá válik ha csak megadjuk a donkot a floppon
    Utoljára módosítva: plastikman0 által: 2010. 08. 14. 14:39
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  10. #10
    Fanatikus tag Valetudox avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem sokkal jobban tetszene a call, főleg ha már előtte játszott donk/fodlot...

    ha van valami párja akkor már ugyse fog dobni turnön se akármilyen over jön is le...


    nála ez call flop, turn AI


    ha meg semmilye nincs akkor meg egy csomó lapot tud betelni blöffből a turnön vagyis az neki már AI körül van...

    szerintem flop egy sima easy call... nem emelnék itt csak spec readdel, mint pl

    donk/call 2 over v d/c 3dik par de turnön passzívvá válik ha csak megadjuk a donkot a floppon
    +1

    azzal, hogy visszaemelunk elvesszuk tole a lehetoseget, hogy izmozzon a 2 fole lapjaval, total bluffjevel stb. Es ahogy plastik irta, ha van vmi nala amivel floppon emelt es visszaemelest callolna akkor turnon is vagy emel vagy callolja a betet. Raadasul az igazi scare card az A az ilyen fishek szamara. Abbol meg ugye 2 van, igy szinte barmi johet nem fogja ugyerezni, hogy lejavultak.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •