Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL50 SH JJ OOP, K magas FD flop-on raise-t kap agró fish-től

    Ellenfél: 52/13, 5,16-os agresszió, fold to cbet: 56, raise cbet: 27


    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO marietera ($25.71)
    BTN Great9 ($30.66)
    SB Hero ($92.04)
    BB _Jellyfisher ($105.56)

    Pre-Flop: ($1.25, 4 players) Hero is SB
    [marietera posts $0.50]
    marietera checks, Great9 calls $0.50, Hero raises to $2.50, 1 fold, marietera folds, Great9 calls $2

    Flop: ($6, 2 players)
    Hero bets $4, Great9 raises to $8, Hero wtf oop???

  2. #2
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    a raise cb 3betpotban 27?

  3. #3
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a raise cb 3betpotban 27?
    Nem, összesen. De itt nem volt 3bet, ő buttonról openlimp-elt, és én SB-ről emeltem.

  4. #4
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, összesen. De itt nem volt 3bet, ő buttonról openlimp-elt, és én SB-ről emeltem.
    upsz most nézem tényleg, benéztem
    amugy oop nehéz helyzet, talán call és turn újraértékel, mert nem csak K-val fog crelni, de 3bettel eldobatunk szinte minden gyengébbet
    Utoljára módosítva: qwertibie által: 2010. 08. 23. 11:17

  5. #5
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Még ha nagy az agresszió is ez legtöbbször szerintem K lesz. Én is nehezen dobom el az ilyet sajna:S

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Sz*r szitu. Én is sokszor callolok itt, aztán turnon ch/fold.
    Csak az a baj ezzel, hogy pont erre szamit, tehát ha itt callolunk és turn ch, akkor szinte 100%ban hivni fog. Igy talán ez a legrosszabb megoldás.

    Minden read nélkül igy elsőre lehet itt fold, de ha van róla valami read, hogy JJnél gyengébb lappal csinál ilyet, akkor call, turn meg ch/rai allin.
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  7. #7
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet WaterMaker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden read nélkül igy elsőre lehet itt fold, de ha van róla valami read, hogy JJnél gyengébb lappal csinál ilyet
    bár nem tom mekkora minta alapján, de a 27% raise cb-vel tuti h JJ-nél gyengébb lapokkal is raisel

  8. #8
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Nos, a legmeredekebb megoldást választottam (ment az image építés _Jellyfisher-nek, az egyik legjobb reg bwin NL30, Nl50-en):

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO marietera ($25.71)
    BTN Great9 ($30.66)
    SB Hero ($92.04)
    BB _Jellyfisher ($105.56)

    Pre-Flop: ($1.25, 4 players) Hero is SB
    [marietera posts $0.50]
    marietera checks, Great9 calls $0.50, Hero raises to $2.50, 1 fold, marietera folds, Great9 calls $2

    Flop: ($6, 2 players)
    Hero bets $4, Great9 raises to $8, Hero goes all-in $89.54, Great9 goes all-in $20.16

    Turn: ($62.32, 2 players, 2 all-in)

    River: ($62.32, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $62.32
    Hero shows PAIR JACK

    Great9 shows PAIR FIVE


    Hero wins $126.45 (net +$30.16)

    marietera lost $0.50
    Great9 lost $30.66

  9. #9
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos, a legmeredekebb megoldást választottam (ment az image építés _Jellyfisher-nek, az egyik legjobb reg bwin NL30, Nl50-en):
    Ne keverd össze a spewy agrodonk játékot, a jó regularokkal. Telejsen egoból játszik, nálam 35% agghoz tud 30% Wtsd-t párosítani(1.5k hand). Fölösleges image-et építeni, ha látja, hogy regular vagy, simán áttol pár bi-nt. Persze lehet fishek ellen jól megy neki, de regek ellen állandóan paranoiás, hogy lewp-ézik, ezért 4beteket callolgat fosokkal, backraisel a legrosszabb spotokban, stb... Ne vedd át ezt imo. Sok ilyen reg van bwinen.
    A handet én se dobnám ez ellen a villain ellen, de nem is tolnám rá floppon. A call flop turn bet/call és call flop és turn c/r között ingadoznék és inkább az utóbbit választanám, mivel nagyon agresszív.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  10. #10
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne keverd össze a spewy agrodonk játékot, a jó regularokkal. Telejsen egoból játszik, nálam 35% agghoz tud 30% Wtsd-t párosítani(1.5k hand). Fölösleges image-et építeni, ha látja, hogy regular vagy, simán áttol pár bi-nt. Persze lehet fishek ellen jól megy neki, de regek ellen állandóan paranoiás, hogy lewp-ézik, ezért 4beteket callolgat fosokkal, backraisel a legrosszabb spotokban, stb... Ne vedd át ezt imo. Sok ilyen reg van bwinen.
    A handet én se dobnám ez ellen a villain ellen, de nem is tolnám rá floppon. A call flop turn bet/call és call flop és turn c/r között ingadoznék és inkább az utóbbit választanám, mivel nagyon agresszív.
    OK, köszi! Ezt jó, hogy mondod, mielőtt még az ő move-jait próbálnám ellesni. Nálam 43k hand alapján 11bb/100 a winrate-je, de valóban, nálam is 33% az agrr%-a és 29 a wtsd. Ez az infó jól jön abból a szempontból, hogy a monstereimet jól ki tudom majd fizettetni vele, elég ha a lehető legagróbb módon játszom meg ellene, és kifizet majd, mert blöff-re tesz majd többnyire. Kíváncsi vagyok, hogy mikor alkalmazkodik (bár az ászos fullomat nem fizette ki 200bb deep-en).

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •