Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag kempf avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    364

    Alapbeállítás NL20 SH - 3 bet pot, nut sor, 3 egyszínű lap riverre

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Hero ($21.11)
    UTG+1 piggybank777 ($9.08)
    CO bes01 ($20.51) (20 / 15 / 3 / 0% 3 bet / fold to 3 bet 100% / 171 hand)
    BTN woutertje6 ($20)
    SB preflopp13 ($21.77) (31 / 31 / végtelen / 17% 3 bet / 26 hand)
    BB 1carcharodon1 ($29.60)

    Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is UTG
    Hero raises to $0.70, 1 fold, bes01 calls $0.70, 1 fold, preflopp13 raises to $2.20, 1 fold, Hero calls $1.50, bes01 calls $1.50

    Flop: ($6.90, 3 players)
    preflopp13 checks, Hero checks, bes01 checks

    Turn: ($6.90, 3 players)
    preflopp13 checks, Hero bets $4.40, bes01 calls $4.40, preflopp13 folds

    River: ($15.70, 2 players)
    Hero ($14.51)?

    A squeezelőről nagyon kicsi a minta, de az alapján elég aggro. Azért adtam meg preflop, mert neki ez egy nagyon jó squeez lehetőség, bármivel megcsinálhatja. És bíztam benne, hogy a 3. játékos dobja.

    Turn-ön talán kicsit nagyobbat kellett volna emelni.
    Riveren hogyan tovább?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    A pre call nem jó, CO-nak nagyon jó oddsa lesz, sokszor fog callolni. Ráadásul SB hiába agro, egy Axx, vagy egy Txx flopon kényelmetlen lesz stackért játszani. Igazából baromi nagy a reverse implied oddsod.
    Ha előzmények miatt úgy gondolod SB lightSqz-el, akkor pre 4bet.

    A riveren már nem marad stacked bet/fold-ra, két lehetőség van a c/c, vagy a c/f. Szerintem CO vmi kétpár szerű lappal inkább mögéd checkel.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 08. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    preflop vagy fold, vagy 4bet.
    26 hand semmit sem jelent, és az emberek elég ritkán light squeezelnek utg emelésre vakokból (ez a tapasztalatom). szóval én inkább a foldra hajlok.

    turnbe picivel többet hivnék (4.80 - 5.80) hogy nagyobb legyen a kassza riverre.
    riveren én berakom középre a stackem, vagy másik megoldás hogy hivok 3$ és megadom a visszahívást.

  4. #4
    Újonc darkchucky avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Preflop elemzesekkel egyetertek. 4bet vagy fold. Turnon 2 ellenfeled van, lehet kint vkinel ketpar, flush draw - igy erosebben hivnam meg a soromat, $5.5 - $6. Ha van vmi legalabb az egyik ellenfelnel, kifizet, ha nincs ugyis dobjak.
    Mivel a nit megadta, riverre lejott a flush - igy csak thin valueert jatszanek, $4 korul hivnek, ennyit meg megadhat ket parral. Shove-ra dobnek.

  5. #5
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A riveren már nem marad stacked bet/fold-ra, két lehetőség van a c/c, vagy a c/f. Szerintem CO vmi kétpár szerű lappal inkább mögéd checkel.
    A két lehetőség az inkább b/c ill. a c/f, c/c-nak nem látom értelmét.
    Én 3bet potban nem félnék annyira a riverre leeső flushtől, szvsz bet, és ha már pot alatti a stackünk akkor push, kétpár+t úgysem valószínű hogy dob.

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    fúúj de ronda ez a baba.:S
    turn nagyobb bet, river shove.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A két lehetőség az inkább b/c ill. a c/f, c/c-nak nem látom értelmét.
    Én 3bet potban nem félnék annyira a riverre leeső flushtől, szvsz bet, és ha már pot alatti a stackünk akkor push, kétpár+t úgysem valószínű hogy dob.
    Szerintem is csak bet/call lehet opció, c/f weak szerintem, ha elcsekkeljük, akkor lehet ő is csekkel olyan lappal, amiből még tudunk valuet nyerni.
    "Visszaolvastam és rájöttem, hogy veled soha többé nem vitázok, mert kb egy értelmi fogyatékos szintjén értelmezed a dolgokat... Szándékosan" - andree

  8. #8
    Újonc darkchucky avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet paulbig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is csak bet/call lehet opció, c/f weak szerintem, ha elcsekkeljük, akkor lehet ő is csekkel olyan lappal, amiből még tudunk valuet nyerni.

    Bet/call szerintem csak akkor elfogadható, ha fél kasszát hívsz riveren. Ha csak mondjuk 1/3 potot hívsz, akkor elfogadható a bet/fold - figyelembe kell venni, hogy egy feszes, nem igazán aggresszív ellenféllel van dolgunk. Szerintetek ?

  9. #9
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Preflop fold.

    Turnön nagyobbat emelek.

    Riveren shove. Potnyi pénzünk maradt, mi mást tehetnénk egy preflop 3bet kasszában ezen a boardon?

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Szia!

    Szerintem is preflop fold. SB ezen a limiten nem 3-betel lightan utg-t véleményem szerint. 4-betnek azért nincs értelme, mert 5bet/call utána a játék, ahol hátul vagy, 4 bet fold pedig ne legyen a repertoárban.

    Jelen esetben én nem látom itt azt a 2 párt a villain kezében, amit mások mondanak. Ezen a drawheavy flopon, ha lett volna valami made keze CO-nak betelt volna, vagy utolsó beszélőként megpróbálja ellopni a kasszát. Turnon - miután nem mutattál erőt flopon - villain helyében ha 2 párom lenne valueraiselném mert nekem te se repelsz semmit 1. csak a magic gutshot-ot ami lejött, 2. AQ-t amire ha emelek, dobni fogsz, 3. megpróbálod elvinni a kasszát. Mivel nem így tette szerintem valami flush húzó lesz nála pl. AJs vagy JTs, amit gyengén játszik meg, vagy valami xT sorhúzó, mert ezekre pf mind megkapta az esélyt, hogy bekalimpáljon.

    Valószínű mindezen gondolatmenet ellenére betenném mert c/f weak és nem hinnék a flushért játszott kasszákban 3bet potban és nem lenne időm átgondolni játék közben.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •