Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (48) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Konzol

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás Konzol

    Sziasztok!

    Be tudnék szerezni maradék pontokért egy wii konzolt. Akinek van ilyen vagy használta már hosszabban leírhatná a véleményét, tapasztalatait róla. Megéri beszerezni egy ilyet (kamaszodó gyerekek is vannak a családban) vagy csak porfogó lesz és inkább valami más műszaki cikket nézzek?
    Mielőtt kitörne a hitvita: Xbox-hoz és PS-höz nincs elég pontom, ezek nem alternatívák.

    Annyit még tudni kell, hogy több PC is van a családban, ez csak amolyan szórakozás lenne, csak játékra használnánk.

  2. #2
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    én alapvetően PC párti vagyok, sose birtam 5 percnél tovább játszani egy consol-al sem. wii volt a cégnél, meló után jáccogattunk vele, az alap játékokkal
    ennek fényében a véleményem: ***** jó, főként ha többen játszotok! a grafika valóban gagyis, de nem is az a lényeg!

    YouTube - Wii for Shii
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én alapvetően PC párti vagyok, sose birtam 5 percnél tovább játszani egy consol-al sem. wii volt a cégnél, meló után jáccogattunk vele, az alap játékokkal
    ennek fényében a véleményem: ***** jó, főként ha többen játszotok! a grafika valóban gagyis, de nem is az a lényeg!

    YouTube - Wii for Shii
    En pont forditva vagyok vele,Pc-n soha nem tudtam normalisan jatszani (max fifa manager), de jatekra a conzol valo, pc-re meg kb a cs. bocs az offert

  4. #4
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En pont forditva vagyok vele,Pc-n soha nem tudtam normalisan jatszani (max fifa manager), de jatekra a conzol valo, pc-re meg kb a cs. bocs az offert
    +1

    Amúgy jó a wii, de pár utube videó és kiderül neked is, meg a gyereknek is, h kell-e.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Én egy FIFA-t nem igen tudnék konzolon játszani, habár nagyobb élmény az biztos.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1

    Amúgy jó a wii, de pár utube videó és kiderül neked is, meg a gyereknek is, h kell-e.
    Csak ne olyan videot nezzel, ahol beleb*sszak a teniszutot a plazma tv-be, lehet h elfog menni a kedved

  7. #7
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Be tudnék szerezni maradék pontokért egy wii konzolt. Akinek van ilyen vagy használta már hosszabban leírhatná a véleményét, tapasztalatait róla. Megéri beszerezni egy ilyet (kamaszodó gyerekek is vannak a családban) vagy csak porfogó lesz és inkább valami más műszaki cikket nézzek?
    Mielőtt kitörne a hitvita: Xbox-hoz és PS-höz nincs elég pontom, ezek nem alternatívák.

    Annyit még tudni kell, hogy több PC is van a családban, ez csak amolyan szórakozás lenne, csak játékra használnánk.
    Wii szerintem partijátékokra a legzseniálisabb. Pár sör mellett órákig lehet boxolni/teniszezni és hetek múlva is azon szoktunk röhögni, hogy a többiek milyen vadul tolták az evezővel a kajakban. Zseniális.

    Komolyabb játékból csak valami FPS-t próbáltam eddig, azt nem igazán éreztem az igazinak.
    less qq more pewpew!

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wii szerintem partijátékokra a legzseniálisabb. Pár sör mellett órákig lehet boxolni/teniszezni és hetek múlva is azon szoktunk röhögni, hogy a többiek milyen vadul tolták az evezővel a kajakban. Zseniális.
    +1

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komolyabb játékból csak valami FPS-t próbáltam eddig, azt nem igazán éreztem az igazinak.
    Jaja, arra nem való, se autósjátékhoz. Ezek a parti és mozgós játékok kellenek. + Wii Fit
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    FPS-hez maradna a PC, azért is írtam, hogy van mellette. A sport- és kalandjátékok miatt lenne, később gondoltam én is a Wii Fit-et meg esetleg egy táncszőnyeget.
    Mennyire lehet szoftveresen "kikódolni" az új Wii-ket?

  10. #10
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FPS-hez maradna a PC, azért is írtam, hogy van mellette. A sport- és kalandjátékok miatt lenne, később gondoltam én is a Wii Fit-et meg esetleg egy táncszőnyeget.
    Mennyire lehet szoftveresen "kikódolni" az új Wii-ket?
    Az újaknál vinyóról v pendrive-ról kell majd futtatni a játékokat, de egy szakboltban elmagyarázzák pontosan.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •