Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás NL20 set megjátszása OOP deepen

    Sziasztok!

    Érdekelne a véleményetek az alábbi party mejatszasarol.

    A PFR egy redular, szerintem nem rossz, ezek a statjai:

    24/17, agg:2.0/5.4/3.4, 27/31/27 wtsd:20%

    A többi jatekos fish, 80/20, 40/30 kb.

    Nemrégiben olvatsam, hogy még multiway potban sem annyira jo settel ch/r-elni flopon, mert tul nagy a FE, ezert flopon csak calloztam, majd turn ch/r volt a tervem (ami lehet picire sikeredett), ha nem jon ujabb szin.

    Mi lehet még jó megoldas, ill. ez jó-e?? flop ch/r, vagy flop donkbet/3bet? Utana sokat törtem a fejemet, hogy lehet a flop ch/r az FD miatt jobb megoldas lehetett volna, hatha rámtolja, mert FD-re tesz.

    Ill. az is erdekelne, hogy van-e aki netan ezt eldobja?

    Lehet tullevellingeltem a dolgot, s NL20-on meg nem kene ilyesmivel törödni, hogy értelmes reg 250 BB-t nem fog bepakolni sima OP-ral 4 fos kasszaban.

    Köszi a hsz-t elore is.

    Itt a party, beteszem teljesen, gondolkodtam, hogy utcankent postoljam, de végülis mindegy.

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG npyxuHET ($46.82)
    CO paparas32 ($22.48)
    BTN furer-zek777 ($32.11)
    SB Hero ($47.36)
    BB kegesno ($37.05)

    Pre-Flop: ($0.30, 5 players) Hero is SB
    npyxuHET raises to $0.60, paparas32 calls $0.60, furer-zek777 calls $0.60, Hero calls $0.50, 1 fold

    Flop: ($2.60, 4 players)
    Hero checks, npyxuHET bets $2.30, 2 folds, Hero calls $2.30

    Turn: ($7.20, 2 players)
    Hero checks, npyxuHET bets $7, Hero raises to $17.60, npyxuHET goes all-in $43.92, Hero calls $26.32

    River: ($95.04, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $95.04
    Hero shows

    npyxuHET shows


    npyxuHET wins $93.54 (net +$46.72)

    Hero lost $46.82
    paparas32 lost $0.60
    furer-zek777 lost $0.60
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #2
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    érdekes a kérdés, de sztem tul levelingeled (nekem is ez az egyik leakem ) a microlimitet
    nekem a donk/3bet line tetszik + flop c/c turn c/r túl erős sztem

  3. #3
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Véleményem szerint ezen a flopon ezt itt nem lehet eldobatni. De azt is hozzáteszem, hogy én kezdő vagyok

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Szerintem a flop teljesen jó volt. Turnon sztem mehetett volna akár 30-ig is, de mindegy mert itt úgyis bekerült volna a pénz.

  5. #5
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Hm, érdekes kérdéskör. Szerintem a set megjátszása nagyon ellen/board/image függő, gyakorlatilag mindenféle megoldás lehet az adott szituációban a legjobb.

    Egy 4way potban donkolnék, főleg ha kinn van a fd is. A c/c turn c/r szerintem a legtöbb ellenfél ellen kb. a legrosszabb megoldás, egy kicsit is értelmes ellenfélnek egyből leesik mi is a helyzet,persze a te imageddel már lehet nem rossz így . Ha már flop ch, akkor ch/r, ha turnon nem dob OP-t, akkor flopon sem fog, sőt.
    Amúgy hamár flop ch/c, akkor a legtöbbször c/c-olnék turnon is, itt a legtöbb value handel b/f-on van, esetleg turn lead, persze megfelelő historyval lehet jó a ch/c, ch/r line is - szóval tényleg minden dinamika kérdése.
    Most így egyenlőre ennyi, de szerintem erről regényt leheten írni.

    Szerk: kicsit öncéluan reklámoznám itt az egyik hozzászólásom, lassan eltűnik a főoldalról és nem akarnék napokat várni az esetleges véleményekre, sry
    Minden ami monitor

  6. #6
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy hamár flop ch/c, akkor a legtöbbször c/c-olnék turnon is, itt a legtöbb value handel b/f-on van, esetleg turn lead, persze megfelelő historyval lehet jó a ch/c, ch/r line is - szóval tényleg minden dinamika kérdése.
    Most így egyenlőre ennyi, de szerintem erről regényt leheten írni.
    flop c/c turn lead is tetszik

  7. #7
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    én végig donkolok mostanában, eddig jobb mint a flop ch call turn ch rr vagy turn lead, de ez asztal függő is.

    Mi ez a 20-as mánia? tegnap is volt v.mi innen....

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Itt cr-eltem volna, erős az eredeti emelő range. Azért nem jó jelen esetbe a donk, mert azt sokszor rézeli az eredeti emelő, így mögötte már dobnak a halak, amivel bukjuk azt a pénzt amit a pfr cbetelésével és a halak calljával nyerünk.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    turnön annyira de annyira nem értem a c/r-t.... miért ott kell c/r-elni ahol a legrosszabb lap a KT lesz ami elgondolkozik a folytatáson?

    ha már floppon meg adsz ( szerintem rosszul ) akkor turnön is csak callolni kéne az én meglátásom szerint...
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  10. #10
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekes a kérdés, de sztem tul levelingeled (nekem is ez az egyik leakem ) a microlimitet
    nekem a donk/3bet line tetszik + flop c/c turn c/r túl erős sztem
    donk/3bet nem erős deepen? mivel húzót nemjtsázol így soha ( naív feltételezés )
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •