Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (64) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Chocolate-bwin BPO beülő race 2010

    A Chocolate Poker és a bwin 10 Budapest Poker Open beülőt oszt ki a november 26-ig tartó race során. A három legtöbb pontot gyűjtő játékos azonnal nyer egy-egy BPO beülőt, míg a többi 7 csomagot egy élőversenyes döntőn nyerhetik meg a résztvevők.

    További részletek >>

    A verseny jelenlegi állása:





    A listában csak a legalább 5000 pontot szerző játékosok szerepelnek.
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Én nem látok semmit.

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Aktuális állás az első hozzászólásban frissítve.

  4. #4
    Tag Hammmbekaplak avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 28.
    Hozzászólások
    164

    Alapbeállítás -

    Nah legalább tudjuk, hogy ez a Gowestpoker3...
    Ideje volt letisztázni, így legalább aki nem akarja nem tologatja feleslegesen olyanok ellen akik már júniustól gyűjtögetnek....

    betyárkörte név rulez...

  5. #5
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Legyünk őszinték, tudom hogy jó dolog, hogy az oldalon sok-sok promóciót kínáltok, emiatt köszönet szerintem mindannyiunktól, de ez esetben szvsz jobban tettétel volna ha erről nem szóltok és írtok hangzatos cikket, mert ez így egész egyszerűen most nem volt fair...
    Ez egy másik oldal promóciója, akiknél jelentkezettek már az itteni meghirdetés előtt másfél hónappal megkezdhették a pontgyűjtést, ráadásul az itteni meghirdetés időpontjáig ők duplán kapták a pontokat, a pontgyűjtés meg ugye csak a jelentkezés elfogadásától történik, így aztán igen komoly előnyre tehettek szert hozzánk képest.
    Na mindegy, az igazság az, hogy nagyon megörültem, amikor olvastam a cikket erről a raceről, úgy voltam vele, hogy akkor most keményen nekiállok és tolom, de miután most kiderültek róla alapvető tények eléggé csalódott lettem, csak ez beszél belőlem.
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  6. #6
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    • Ebben az esetben nem exkluzív Akadémiás promócióról van szó, hanem egy minden Chocolate Poker és bwin játékos számára szabadon elérhető promócióról, ahogy a cikkben is írtuk.
    • Egyetlen feltétel, hogy a játékosnak jelentkeznie kell.
    • Ez a promóció egy központi Chocolate Poker és bwin promóció, a szervezők maguk a termek.
    • A promóció más pókeres oldalakon is hirdetve van (pl. az említett gowest oldalon is).
    • A promóció az Akadémián történő meghirdetése előtt néhány héttel indult, sajnos az Akadémia technikai okok miatt nem hirdette a promóciót a legelejétől.
    • A termektől kapott információk alapján, az Akadémián való meghirdetés időpontjában alig volt még résztvevő játékos, azok is viszonylag kevés pontszámmal rendelkeztek.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hozzászólások
    43

    Mosoly

    Lehetne kérni egy frissítést? Mert így nem látom a szorgosan gyűjtött pontjaimat a leaderboardon
    Előre is köszi

  8. #8
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Aktuális állás az első hozzászólásban frissítve.

  9. #9
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    van a listán bwines egyáltalán?
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Nekem sem ismerős egyik név sem. :\ Amúgy meg az 5 ezer pontot a jelentkezésemtől számítva már el kellett hogy érjem, mivel kijátszottam már azóta egy 500$-os bónuszt is, ami 4000 PP, és az előtt és után is játszottam még.
    De lényegtelen, mert ez a 36k pontnyi előny behozhatatlan.

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •