Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás 8-as par agro fish es fish ellen.

    Kerulni kellene a hasonlo szituaciokat es inkabb dobjak egy agro fish visszaemelesere?

    Amikor ugy gondolom, hogy jo vagyok megadom, persze vagy magasabb kicker lesz nala, vagy kezbe asz part jatszik abszolut idiotan es viszi a potot. Amikor meg latom, hogy keves lesz a kezbe parom akkor dobok, eldobom a nyero lapokat.

    Hero (88 - Middle Position) loses - a pair of sevens wins - submitted 09-17-2010 - 13:14 pm - Poker Hand Replays

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    lehet hogy baromira -ev de én preflop rátoltam volna a kis sztekkre. a másikat izoláljuk, aztán lejátszuk az általában flipet. vagy nemritkán van ilyenkor ilyen A7s ilyesmi náluk. ha megvan a read, hogy overaggro hal, akkor csoki be kell tetetnivele, ha ilyen kevéssel ül. amúgy meg egész jó flopot kaptál miért nem hívtad meg? vá lehet hogy velem van a baj
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet hogy baromira -ev de én preflop rátoltam volna a kis sztekkre. a másikat izoláljuk, aztán lejátszuk az általában flipet. vagy nemritkán van ilyenkor ilyen A7s ilyesmi náluk. ha megvan a read, hogy overaggro hal, akkor csoki be kell tetetnivele, ha ilyen kevéssel ül. amúgy meg egész jó flopot kaptál miért nem hívtad meg? vá lehet hogy velem van a baj
    donchillot nem szivesen duplaztam volna fel, rivert is insta callozta, gondolkodas nelkul.

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    pre fold v. push ha úgy gondolod lightan squeezelhet a call a legrosszabb.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    kisrapi +1

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •