Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás nl10[180effektív BB]- fd boardon, riveren shove erős flusht rappelve

    Ellenfél gyenge passzív jázékosnak tűnt.Most adaptálgatom a Cole South könyvéből tanultakat, eddig ilyen move nem volt jellemző rám.
    TimeBalance-al játszottam a shove előtt, mire villain majdnem el is dobta.
    Jó ez így?
    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($31.21)
    Hero ($18.38)
    CO ($12.02)
    BTN ($10)
    SB ($6.91)
    BB ($10)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG+1
    UTG calls $0.10, Hero raises to $0.45, 4 folds, UTG calls $0.35

    Flop: ($1.05, 2 players)
    UTG checks, Hero bets $0.80, UTG calls $0.80

    Turn: ($2.65, 2 players)
    UTG checks, Hero bets $1.70, UTG calls $1.70

    River: ($6.05, 2 players)
    UTG bets $4, Hero goes all-in $15.43, UTG calls $11.43

  2. #2
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    CTS könyve imo nem NL10re szól + passzív játékos ellen ck\c,ck\c,lead 2\3 pot line után itt noway h bluffolnék, ez szinte mindig nutflush lesz.

    Kiváncsi vagyok milyen lap lesz amit majdnem eldobott és sokat tankelt vele de mégis callolt szerintem bet\call itt A-nál rosszabb flushel elég sicko játék.
    It's just a ride.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy fantáziátlan vagyok, de szerintem totális pénzégetés volt amit csináltál, flop után kb egy centet se ölnék bele ebbe a kasszába.

    Ha már ennyire beteg move-ot csinálsz, akkor meg inkább egy gondolkodó ÉS feszes játékos ellen csináld, gyenge-passzív játékosnak ugyanis fingja nincs róla, mit reppelsz.

    Mi volt nála, gyenge flöss, két pár, esetleg sor?

    Bár 5k hand alapján eddig úgy tűnik, nem vagyok nyerő NL50-en, szerintem még ott sincs szükség ilyenekre ahhoz, hogy nyerő légy, nemhogy NL10-en.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Először is köszönöm a segítséget.
    Tisztában vagyok vele,hogy ilyen high level thinkingre nincs szükség, de egyenlőre azért játszom,hogy gondolkozva nyerjek, néha beteg és sick moveokkal élvezzem azt az időt amit játékra fordítok.Természetesen ha ennyire -ev akkor újból megszűröm,hogyan is kellene alkalmazni.

    @bravesoul: azt gondoltam a river bet az egyfajta blocking bet akar lenni, mivel marginális lappal szeretne SD-ig jutni.
    @Sindu: Kh flush volt nála Q kísérővel.

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 08.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Aki a hibáiból tanul, előbbre jut. Én NL10FR-t nyomok, volt mikor flopolt Royalflush-t akartam kiblöffölni! Az is 10$-ba került. Most ilyen flop után fél potnyi emelést még rászánnék, ha nem találta el a flop dobni fog. Ha megad, nem nagyon lehet már kinyomni . Blöffölni csak értelmesebb ellenfelekkel szemben érdemes ezen a szinten.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •