Oldal: 303 / 315 ElsőElső ... 203253293301302303304305313 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.021 - 3.030 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #3021
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    Közgazdaságtudományi felegvàr van itt kéremszepen. Júliustól mindenesetre a bruttó fizetésem kérem állami alkalmazottként, ha már az adóm úgyse számít.

  2. #3022
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás Betfair-ről kiutalás kártyára

    Sziasztok,

    igazából nehezen tudtam eldönteni, hogy kérdésemnek melyik topicban lenne a helye, ide talán jobban passzol.
    Szeretnék kiutalni Betfairről bankkártyára, a kérdésem csak az, hogy felmerülhet e valami probléma a kiutalás során. Korábban már választottam ezt az opciót és működött is gond nélkül.
    Viszont néhány hete a NAV által blokkolt oldalak közé került a site és a NAV oldalán fel van tüntetve egy Betfair számlaszám is.

    Kérdés, hogy lehet e fennakadás a kiutaláskor? Ezt figyeli valaki a fogadó banknál, esetleg jelenti?

    B opció lehetne a Skrill-re utalás, viszont egyelőre több a kártyával való befizetésem, mint kifizetésem és amíg ez így van, ha jól tudom nem lehet más opciót választani. Esetleg tesznek kivételt Betfairék és utalnak Skrillre ettől a szabálytól függetlenül? Megérhet egy kérdést?

    Köszi,
    Üdv

  3. #3023
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    'elvileg' magyar bank nem fogadhat is nem indíthat pénzt tiltott szerencsejáték szervezőjétől, visszaküldi vagy zárolja, de a gyakorlat nem ez, nagy valószínűséggel meg fog érkezni; a fő gond az hogy akár évekre visszanézhető
    köcsögpokerstars likes this.

  4. #3024
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Semmi fennakadás nem okoz, én is számlára utalok, több oldalról, Unibet, Betclic, Betfair.

  5. #3025
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat!
    A Skrill card egyébként lehetőség lenne? Működik vele a be- / kifizetés mint kártyás megoldás? Ezzel jobban el lehetne fedni a pénz eredeti forrását.

  6. #3026
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    A Skrill MC csak a pénz levételére szolgál, illetve online és nem online vásárlásra lehet használni. Skrill MC-vel befizetni vagy kifizetés kezdeményezni szerencsejáték oldalakról (poker, kaszino, stb) nem lehet. Pénzt feltőlteni és kifizetés kezdeményezni csak Skrill számlával lehetséges(megadod a Skrill email címed, Skrill jelszavadat befizetésnél és feltöltesz az adott oldalakra). A Skrill depositot meg ezekkel lehet kezdeményezni: VISA, MC, Paysafecard, banki átutalással

  7. #3027
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 11. 07.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás Bíróság: Jogellenes volt az online kaszinók letiltása


  8. #3028
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet josakoba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont most olvastam én is ezt a cikket. Van rá esély, hogy az országból kivonult termek újra visszajöjjenek? Nagyon reménykedem benne...
    Twitter: RandomRambo

  9. #3029
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    hoznak másik (akár ismét törvénytelen) jogszabályt, ezt már ismerjük, max kifizetünk az adóforintjainkból még egy valag pénzt

  10. #3030
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Ezek olyanok mint a légy, csak akkor takarodik el végleg, ha agyoncsapod. Le kell váltani a picsába őket, amíg hatalmon vannak, nem lesz visszajövő külföldi terem, se normális életünk.
    ivanesz likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •