Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (92) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás Izé cashgame topikja!

    Gondoltam így jobban nyomon tudjátok követni a "munkásságom". De fő célja a topiknak hogy magam tájékoztassam, így nem kell a Word Ide rakom be a sessionöket handeket stb...

    Tehát a mai session: 3 asztal 300 hand 3$+ NL2 6max-on. Volt pár érdekes hand köztük egy AA dobása is, de valamiért rossz formátumban menti a Stars mert egyik konverterrel sem tudom berakni. Pedig mindent ugyanúgy csináltam mint eddig. A Pokerstars statjai szerint 20%-os VPIP-vel játszottam ami már NL2-re szerintem kellően feszes. Egy kérdéssel zárnék: NL2 6max 4 asztalra mennyire kötelező a HUD?

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet izé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam így jobban nyomon tudjátok követni a "munkásságom". De fő célja a topiknak hogy magam tájékoztassam, így nem kell a Word Ide rakom be a sessionöket handeket stb...

    Tehát a mai session: 3 asztal 300 hand 3$+ NL2 6max-on. Volt pár érdekes hand köztük egy AA dobása is, de valamiért rossz formátumban menti a Stars mert egyik konverterrel sem tudom berakni. Pedig mindent ugyanúgy csináltam mint eddig. A Pokerstars statjai szerint 20%-os VPIP-vel játszottam ami már NL2-re szerintem kellően feszes. Egy kérdéssel zárnék: NL2 6max 4 asztalra mennyire kötelező a HUD?
    Mivel abc pokert játszol, ezért kevésbé mint magas szinteken, de ha van lehetőséged mindenképpen szerezd be már most.Minél előbb hozzászoksz, annál jobb.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet Requiem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel abc pokert játszol, ezért kevésbé mint magas szinteken, de ha van lehetőséged mindenképpen szerezd be már most.Minél előbb hozzászoksz, annál jobb.
    Értem. Ennyire micron lehet más stílusú játékkal nyerni mint az ABC poki?

  4. #4
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet izé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem. Ennyire micron lehet más stílusú játékkal nyerni mint az ABC poki?
    Lehet minden stílusban nyerni, de akkor azt jól kell játszani de mikron ABC pokerrel stabilan lehet verni a mezőnyt és bankrollt építgetni

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet izé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem. Ennyire micron lehet más stílusú játékkal nyerni mint az ABC poki?
    Lehet talán, de a legjobb az abc.Felesleges trükközni.Én pl NL10-en szoktam 150bb+ trükközgetni, de ott sem megy át az üzenet még a jobb ellenfeleknél sem, és ajánlották is ,hogy a komolyabb elméleten alapuló moveokat hanyagoljam, talán még NL50-en is.
    Ez hatványozottan igaz NL2-re. Kb úgy képzeld el mintha szüretelnél.Végigmész a szőlősoron és beszeded a termést, aka elveszed amit tálcán kínálnak.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Tényleg nem sok elemet használok. 3bet 4bet néha 5bet de az már allin szokott lenni, cbet, float, meg vannak ellenfelek akinél bejön a second barrel. Eddig evvel tudtam "szüretelni"

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Meg volt még egy session. Az eredmények: Minimális plusz 250 hand alatt. Sokkal több is lehetett volna, ha nem ülök be egy fishez aki gyönyörűen tudott riverre 2 párra javulni egy párszor az overpárom ellen:S Ez nem az a hand volt de ez is elég szo...tás volt.
    Hero (AK - Small Blind) loses - a full house, queens full of tens wins over a straight, ten to ace and a flush, queen high - submitted 09-24-2010 - 11:32 am - Poker Hand Replays
    Ehhez a handhez kellene egy kis segítség:
    Hero (TT - Button) loses - two pair, nines and deuces wins over a pair of tens - submitted 09-24-2010 - 11:56 am - Poker Hand Replays novin egy fish, second párral allint adott, ezért izmoztam annyira ellene overrel. De hát riverre ugye ... Ti hogy játszottátok volna?

  8. #8
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    2. hand turnon allinezned kellett volna ott mégfizet drawal rádásul nem sok volt már elötted ( nagyon kicsit emeltel vissza :S )
    ja a float nem tudom annyira nyerö e max ha valami gyenge jatekos ellen mar lattad h müködik akkor hasznald max sztem ( én nem használnám )
    cbet is ritkan használj ;amikor ugy tünik h a flopon nem nagyon lehet semmije ellenfelnek
    vbet them 2 death vbet-re játszál az a lényeg úgy nyerhetsz a legtöbbet.
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    "cbet is ritkan használj ;amikor ugy tünik h a flopon nem nagyon lehet semmije ellenfelnek"

    ez azért ritkább.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. hand turnon allinezned kellett volna ott mégfizet drawal rádásul nem sok volt már elötted ( nagyon kicsit emeltel vissza :S )
    ja a float nem tudom annyira nyerö e max ha valami gyenge jatekos ellen mar lattad h müködik akkor hasznald max sztem ( én nem használnám )
    cbet is ritkan használj ;amikor ugy tünik h a flopon nem nagyon lehet semmije ellenfelnek
    vbet them 2 death vbet-re játszál az a lényeg úgy nyerhetsz a legtöbbet.
    A turn allin az eléggé overbet lett volna ami micron sokszor monstert jelent. Márpedig ez az ellenfél ellen ez monster volt. De TP-t biztos nem dobott volna szóval jogos.

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •