Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
  1. #1
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás Nl100 3 bet pot, Q,Q K high flop

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    OnGame
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO 3xRaiser ($35)
    BTN sadnewsUlose ($130.35)
    SB OOKKAA ($137.10)
    BB Hero ($100)

    Pre-Flop: ($1.50, 4 players) Hero is BB
    1 fold, sadnewsUlose raises to $3, 1 fold, Hero raises to $11, sadnewsUlose calls $8

    Flop: ($22.50, 2 players)
    Hero



    én kb 26/22 őt játszhattam 10 es 3 bettel,akkor éppen. Blöffből ezt nyilván cbetelnénk mert kevés K van a rangében, viszont itt Q,Q val eléggé eltévedünk ha cbetelünk és callol, mert könnyen floatolhat,megadhatja rosszabbal stb. De balancing miatt szerintem kell a cbet
    A játék az nem játék...

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    a c-bettel tényleg az a baj, hogyha adja akkor gond van. inkább check/call. ha magasabb lenne a bet in position vs missed cbet akkor check/raiselném. arra blöfföljön

  3. #3
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    itt hülyeség c/r elni, akkor már inkább calldown
    A játék az nem játék...

  4. #4
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    cbet; c/c; c/c

    De valószínű hogy turnön mögénkcsekkel és csak riveren kell callolni.

  5. #5
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Alapvetően cbet majd majd turn ch/c river meg tank(gyakran ott is call) nálam is a line.
    Ha turnon mögénk checkel viszont inkább dobnám a river betre, blöff szinte sosem lesz, rosszabbal meg ritkán vbetel (mondjuk pont ezért én szoktam így floatolni )

    Néha szerintem nem rossz a flop check sem amúgy, láttam oktatóvideókban is sokszor hogy csinálják. Buta agro reg úgyis ki akar majd blöffölni, értelmes ellen meg mehet a gondolkozás, és hogy most ő mit gondolhat,mit mikor dobat el stb. Persze elég határeset döntéseket kell majd meghozni.

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Nehéz helyzet, próbáltam én már mindent ilyenkor, de leginkább cbetelni szoktam. Persze, ha ezt adják, akkor nehéz utána. És ha minraiselnek, akkor is.

  7. #7
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Ja, egyébként ha nem Kxx, hanem Axx lenne a board akkor mi lenne a megfelelő(bb) line? Ugye valamivel több Ax van az ellen rangeben, és talán floatolni is ritkábban fog.
    Ilyenkor mindig teljesen tanácstalan vagyok, szerintetek?

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, egyébként ha nem Kxx, hanem Axx lenne a board akkor mi lenne a megfelelő(bb) line? Ugye valamivel több Ax van az ellen rangeben, és talán floatolni is ritkábban fog.
    Ilyenkor mindig teljesen tanácstalan vagyok, szerintetek?
    Axx boardon sztem jobb a cbet, mint itt, mert a mi rangeünkben is több az ász.

    Hogy a handhez is hozzászoljak, bár elég weak játék a ch/f de lehet az lenne a legjobb. Itt pozíción kívül nagyon ki vagyunk szolgáltatva. Ha emelünk és adja turnön nagyon nehéz helyzetben leszünk, ha checkelünk és ő emel az se valami jó mert sokszor fogja tudni folytatni a blöfföt. Tehát a legtöbbször nem fogjuk tudni hogy hol is állunk a partiban. Ennek ellenére talán a calldownt választanám, hacsak nem esik valami nagyon érdekes kártya valamelyik utcán.
    Utoljára módosítva: ThinkHuman által: 2010. 09. 21. 20:47

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder rogan99 avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    557

    Alapbeállítás

    2 utcát betelni hülyeség? Túl sok K nem lehet nála, viszont sok lappal adni fogja a flop cbetet. Nem szeretném h floatoljon, blöffbe fordítson egy kisebb párt, vagy védje a lapját A,Q ellen.
    Kb annyi lap ver itt mint amennyi adja a cbetet, 2x fél pot körüli hívással nagy bakot nem lőhetünk.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 03.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Nem könnyű helyzetek ezek!
    Én két lejátszást tudok elképzelni;
    1. flopon checkelek és emelésre eldobom, ezt nagyon weaknek érzem én is, mint ahogy az egyik előttem szóló is írta, de szerintem meg lehet itt magyarázni ennek is az életképességét! Check- callt én itt nem szívesen játszanék hiszen azzal kb semmilyen információt nem szerzek az ellenfelem lapjáról!
    2. cbet flopon, visszaemelés után dobás, mivel a későbbi utcán nem lesz foldequityje a maradék stackünknek. Amennyiben megadja, turnön (ha az nem segít draw lapnak) check- raise allin mennék! Úgy gondolom, hogy így tudom a legerősebb lapot reprezentálni! 3betelt kasszában játszunk, ahol is szerintem az ellenfelünknek mivel, hogy pozícióban van elég széles lesz a 3bet call range, flopon szintén floatolhat elég sok lappal! Ezzel az lineval még akár egy alacsony kickerrel rendelkező királyt is el tudunk dobatni! Amennyiben drawval játszott flopon és turnre nem javult, nem tarthatja drawval sem a hívásunkat! Nyilván lesz itt olyan, hogy kifizetünk valamit, de hosszú távon szerintem +ev-s. Amennyiben AK, AA, van a kezemben, vagy szettesedem flopon akkor is ezt a linet játszanám, ezért itt az ellenfél kerül nagyon nehéz helyzetben!
    Lehet, hogy rosszul gondolkodom, én gyakran így játszok meg ilyen lapokat (NL30on), kíváncsian várom a véleményeket erről a lejátszásról! Lehet, hogy leak!?

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •