Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (37) összesen
  1. #1
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás Tir-X kérdéses leosztásai

    Sziasztok!

    Úgy döntöttem legfőbb ideje, hogy bizonyos leosztásokról a nálam sokkal tapasztaltabbak véleményét kérjem, ezért elindítom ezt a topicot. Nem leszek túl gyakori postoló, de remélem azon néhány alkalomkor megtiszteltek majd a segítségetekkel

    PokerStarson játszom NL10 SH, 50BB max asztalokon. Sajnos átvándoroltak ide a fishek, ezért jobb itt, mint a full stack asztalokon.

    Topicnyitónak csak érdekességképpen egy 50BB max asztalhoz képest elég szép kis pot. Nyilván nem kellett volna limpelnem, akkor nem marad bent az 58 off... habár lehet, nagyon fishy egy asztal volt. 1-2 limpelő után ilyenkor már megengedem magamnak kis párral, mert úgy vettem észre, nem nagyon éri meg izolálni őket ilyesmivel, legalábbis ilyen asztalon, átlag VPIP 45-50 % körül mozgott :P

    320 BB-s pot short (50max) asztalon - Poker Hand Replays

    (Csak nem sikerült beágyazni a replayt...)

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Sokáig én is limpelgettem kis pp-kel,alacsony sc-kel,de be kellett látnom,hogy elég nagy hiba.Most már ha nem volt előttem emelés mindig emelek,ha volt akkor csak call.
    Amúgy flopon is vissza emeltem volna,már a 70-re,bár ez a játék kimenetelét már nem befolyásolta volna.GL az asztaloknál!

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    QQ-val bukott kassza vakharcban. Mit csináltatok volna turnön? Villain 41/2-es csodastattal rendelkező CS fish. Azért elég undorító, hogy ilyen lappal nyert :P Preflop gondolom nagyobbat kellett volna emelnem, a fő kérdés az, hogy turnön hibáztam-e? Végülis volt még 17 outom

    QQ BB vs. SB, fish with 41/2 - submitted 10-13-2010 - 06:35 am - Poker Hand Replays
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2010. 10. 13. 12:41

  4. #4
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Pre 4x-ig emeltem volna, utána szerintem jó. Miért 80bb-vel ülünk bent?
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Áá, egy komment, köszi! Elfelejtettem újratölteni :P Everesten volt, ott meg nincs beállítva automata, mert ha jól tudom nincs is ilyen opció. Asszem.

  6. #6
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Én is azt néztem hogy pre 40-ig fixen emelnék, de ha ilyen jó statja van, akkor lehet hogy 50-ig is.
    Utána kvázi std.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 16.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre 4x-ig emeltem volna, utána szerintem jó. Miért 80bb-vel ülünk bent?
    Egyetértek, nem nagyon volt mit tenned, szerintem is jól játszottad meg. Szerintem adta volna a 4x nyitást is pre.

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Köszi srácok Megnyugtató, hogy legalább tudtam, hogy azt hülyén csináltam :P Jön is az újabb:

    TT pre call/squeeze? - submitted 10-14-2010 - 08:13 am - Poker Hand Replays

    1. Preflop squeeze mennyire jön szóba? A limpelőnk 63/4-es, az emelő 18/11-es, mögöttem daniel is nagy fish, 60-as VPIP-vel. Félek ilyenekkel squeezelni, mert postflop nem tudok vele mit kezdeni. Igazából én itt setminingra utaztam, egy ilyen laza asztalon.

    2. Flopon a csak call jó játék lenne? Túlreagáltam, hogy "félek a húzóktól"? :P

  9. #9
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Szerintem ilyen játékosok mellett jobb a call. Gondold el ha most ráemelsz és vagy ketten lecalloznak, akkor 3way potban oop kell TT-vel játszanod.

    Flopon 100%-ban hívnék egy erős kétharmad potot, vagy akár háromnegyedet is.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  10. #10
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi srácok Megnyugtató, hogy legalább tudtam, hogy azt hülyén csináltam :P Jön is az újabb:

    TT pre call/squeeze? - submitted 10-14-2010 - 08:13 am - Poker Hand Replays

    1. Preflop squeeze mennyire jön szóba? A limpelőnk 63/4-es, az emelő 18/11-es, mögöttem daniel is nagy fish, 60-as VPIP-vel. Félek ilyenekkel squeezelni, mert postflop nem tudok vele mit kezdeni. Igazából én itt setminingra utaztam, egy ilyen laza asztalon.

    2. Flopon a csak call jó játék lenne? Túlreagáltam, hogy "félek a húzóktól"? :P
    pre inkább T2oval a squeezelnék ,
    flopon donk -> ai

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •