Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás NL100 - Drill, river kérdés

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Sarah Ton1n ($100)
    CO work2do ($100)
    BTN Hero ($138.40)
    SB AndTheWalrus ($107.05)
    BB bertjan123 ($69.65)

    Pre-Flop: ($1.50, 5 players) Hero is BTN
    Sarah Ton1n raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 1 fold, bertjan123 calls $2

    Flop: ($9.50, 3 players)
    bertjan123 checks, Sarah Ton1n checks, Hero bets $6.50, bertjan123 folds, Sarah Ton1n calls $6.50

    Turn: ($22.50, 2 players)
    Sarah Ton1n bets $13, Hero calls $13

    River: ($48.50, 2 players)
    Sarah Ton1n bets $77.50, $77.5 to Hero ($115.9)?


    Ellen: 27/21. Aggfreq:41. Overagro reg

    Egy hand korábbról: én 66 Co emel ő call btn, flop 99j rainbow hero cbet, ő raise én call. Turn blank ch/c river blanken feladta. Magyarán nem igazán érdekli mit reppel, csak tolja neki. Ptr szerint azért kb 1.5BB/100-at tud hozni(100k hand)

  2. #2
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    szép dobás. sokszor lesz KJ,JJ,QT amit ilyen szarul játszott. de még 77\99 se lepne meg.

    gyakorlatilag nem verünk semmit ami valuért overbet shoveol,szerintem teljesen jó így a hand. \bluff meg ck\c,bet 1\2 pot,overbet meh.. szerintem kb. soha
    It's just a ride.

  3. #3
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    szerintem NUTs-ot a riveren nincs értelme így jtsázani... mert ha Kx van náald akkor úgyis emelsz... nema zt modnom, hogy c/relni e kell

    de mondjuk valami blockbet/raise-t simán nyomhatna fullal, arra számítva, hogy Kx-el riveren ráemelsz majd

    szóval szeritem ez sima call

    meglepődnék ha fullt mutatna.... nem tudnám dobni
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Let there be range-ben volt egy fejezet, ami azt taglalta, weak playerek ellen profitmaximalizálásként lehet alkalmazni. Ha gyenge ellenfélnek tartott, akkor nuts közeli lap van nála.

  5. #5
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem NUTs-ot a riveren nincs értelme így jtsázani... mert ha Kx van náald akkor úgyis emelsz... nema zt modnom, hogy c/relni e kell

    de mondjuk valami blockbet/raise-t simán nyomhatna fullal, arra számítva, hogy Kx-el riveren ráemelsz majd

    szóval szeritem ez sima call

    meglepődnék ha fullt mutatna.... nem tudnám dobni
    1. ordítana a blockbetről hogy indukálás. én imo KQ-val egy blockbetet nem raiselnék. két célja lehet vele bet\fold weak sd képes lappal \AJ,QJ,QQ blah blah\ vagy indukás. ez ellen a range ellen semmi értelme raiselni mert szinte soha nem bet\callol rosszabb

    2. milyen rosszabb value handet raksz az ellenfél kezébe? \bár ha snapelnél valszeg szerinted nincs is valuehand a rangében\

    3. szerinted NL100on fog egy reg ck\c,lead,overbet lineal bluffolni utg-ből ?

    Elég kitekert line, van benne pár bluff (nagyon kevés) de szerintem nem +ev a call. overbet meg szimplán azért mert Kx-et a regek 80%-a (pl. te sem) nem tudna itt dobni és így nyeri "nutsal" a legtöbbet.
    It's just a ride.

  6. #6
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. ordítana a blockbetről hogy indukálás. én imo KQ-val egy blockbetet nem raiselnék. két célja lehet vele bet\fold weak sd képes lappal \AJ,QJ,QQ blah blah\ vagy indukás. ez ellen a range ellen semmi értelme raiselni mert szinte soha nem bet\callol rosszabb

    2. milyen rosszabb value handet raksz az ellenfél kezébe? \bár ha snapelnél valszeg szerinted nincs is valuehand a rangében\

    3. szerinted NL100on fog egy reg ck\c,lead,overbet lineal bluffolni utg-ből ?

    Elég kitekert line, van benne pár bluff (nagyon kevés) de szerintem nem +ev a call. overbet meg szimplán azért mert Kx-et a regek 80%-a (pl. te sem) nem tudna itt dobni és így nyeri "nutsal" a legtöbbet.
    addictozok egyet, +1, minden szavad pure gold
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  7. #7
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Köszi a kommenteket.

    Egy átlag nl100 reg ellen kb instafoldoltam volna, de ellene azért tankeltem egy jót. Végül eldobtam, nagyrészt a bravesoul által leírtak miatt, mondjuk ez a line igen érdekes valueból is.

  8. #8
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. ordítana a blockbetről hogy indukálás. én imo KQ-val egy blockbetet nem raiselnék. két célja lehet vele bet\fold weak sd képes lappal \AJ,QJ,QQ blah blah\ vagy indukás. ez ellen a range ellen semmi értelme raiselni mert szinte soha nem bet\callol rosszabb

    2. milyen rosszabb value handet raksz az ellenfél kezébe? \bár ha snapelnél valszeg szerinted nincs is valuehand a rangében\

    3. szerinted NL100on fog egy reg ck\c,lead,overbet lineal bluffolni utg-ből ?

    Elég kitekert line, van benne pár bluff (nagyon kevés) de szerintem nem +ev a call. overbet meg szimplán azért mert Kx-et a regek 80%-a (pl. te sem) nem tudna itt dobni és így nyeri "nutsal" a legtöbbet.
    ezekkel én is egyetértek.
    Annyival egészíteném még ki hogy mivel tudja rólunk hogy (jó) regulárok vagyunk, sztem itt majdnem soha nem fog megpróbálni kiblöffölni egy K-t (ami mellesleg elég sokszor lesz nálunk), márcsak azért sem mert a tudja hogy a legtöbb reg nem fogja dobni.
    Regulár ellen history vagy dinamika nélkül ez 100% dobás.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •