Oldal: 671 / 709 ElsőElső ... 171571621661669670671672673681 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.701 - 6.710 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6701
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    A valasz pont az elozo oldalon talalhato, max 10 hsz-en belul

  2. #6702
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 09. 17.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Ezt most én se nagyon értem. Nem jött nekem se kártya, nekem kellene a valahogy igényelni? De hogy, hol?
    Mert én se találom a menüben.
    ivanesz likes this.

  3. #6703
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet Mandi05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt most én se nagyon értem. Nem jött nekem se kártya, nekem kellene a valahogy igényelni? De hogy, hol?
    Mert én se találom a menüben.
    Hello!

    Nekem csak egy e-mail jött sacc 1.5 hónapja, hogy lejárt, és igényeljek újat, és legyen 10€ a számlámon.

    Nem igényeltem meg, mert kevésbé használom már a skrillt. Ennek ellenére a kártya egy hó másfél hete landolt a postaládámban Annak ellenére, hogy én nem tartottam rá igényt.

    Érdemes lenne írni a supportnak, ha igényelni akarod.

  4. #6704
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 09. 17.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    De egyébként a fiókon belül lehet igényelni vagy írni kell a supportnak?

  5. #6705
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet Mandi05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De egyébként a fiókon belül lehet igényelni vagy írni kell a supportnak?
    Én írtam, most várok...
    Jelezd majd ha valahogy sikerül neked,én is megírom ha lesz valami fejlemény.

  6. #6706
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    166

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én írtam, most várok...
    Jelezd majd ha valahogy sikerül neked,én is megírom ha lesz valami fejlemény.
    Hasonloan jártam én is!Lejárt a kártyám,és nem tudtam az oldalon ujat igényelni(nem volt link a "prepaid card"-nál az igényléshez!Irtam a supportnak(Többször is!!!),először hülyének néztek és ilyen olyan feltételeket emlegettek a kártya jogosultsághoz!Ezek után ujabb mailek,amiben leirtam,h már évek ota használom a skrillt és a prepaid cardot is ,csak lejárt és basztatok ujat küldeni!Ezek után jött a mail,h 10 munkanapon belül megkapom az ujat.Igy is lett hála Istennek!Ja és persze legyen a számládon a megfelelő fedezet a kártya díjra!
    ivanesz likes this.

  7. #6707
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet As Roma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hasonloan jártam én is!Lejárt a kártyám,és nem tudtam az oldalon ujat igényelni(nem volt link a "prepaid card"-nál az igényléshez!Irtam a supportnak(Többször is!!!),először hülyének néztek és ilyen olyan feltételeket emlegettek a kártya jogosultsághoz!Ezek után ujabb mailek,amiben leirtam,h már évek ota használom a skrillt és a prepaid cardot is ,csak lejárt és basztatok ujat küldeni!Ezek után jött a mail,h 10 munkanapon belül megkapom az ujat.Igy is lett hála Istennek!Ja és persze legyen a számládon a megfelelő fedezet a kártya díjra!
    Okés,köszi!

  8. #6708
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    A mobilaplikációból belépve simán engedte megrendelni.

  9. #6709
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 09. 17.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Igen, a mobil appon keresztül működik.

  10. #6710
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Információ az újonnan regisztrált felhasználóknak (azoknak akik 2019. október 10.-én vagy ezt követően regisztrálnak): (Angol eredeti lent)

    A Skrill a Peer2Peer tranzakciók után új díjazást vezet be az új ügyfelei esetében. (Peer2Peer = ügyfél utal ügyfélnek)

    Az új szabály azokra az új regisztrációkra vonatkozik, ahol nem történt feltöltés a számlára (vagy ha a feltöltés Skrill, Neteller, bitpay, paysafecard, vagy peer2peer módszerrel történik).

    Az új P2P árazás a következő lesz:

    • Az első tranzakció utáni díj 20% (min 30EUR) - vagyis az új ügyfeleknek egy egyszeri díjat kell fizetniük az első P2P tranzakciójuk után, kivéve ha befizetést csináltak. A további P2P utalások díja 1,45% lesz.



    Figyelem: Ez a szabály csak az új regisztrációkra vonatkozik. Minden eddigi regisztráció esetében ez a szabály nem él.



    Az eredeti szöveg:

    Please note that staring today, October 10th, we are introducing changes in Peer2Peer pricing for all newly registered customers globally (accounts registered from 10th Oct onwards).


    This will affect new registrations, who haven’t made an upload to their account (or have made an upload with Skrill/NETELLER, bitpay, paysafecard, P2P).



    The new P2P pricing will be:
    • 1st Transaction Fee 20% (min 30 EUR Skrill/ min 30 USD NETELLER) – meaning new users will pay one-time fee for their first P2P transaction, unless they have made a deposit. P2P fee will be reduced to 1.45% for all subsequent transactions.




    Note: This will affect new registrations only. All accounts registered until now will not be affected.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •