Oldal: 690 / 709 ElsőElső ... 190590640680688689690691692700 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.891 - 6.900 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6891
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy usd alapú accountom aminek már van eur fiókja is. A kért skrill kártyáról revolutra akartam utalni, de az usd oldalról akarta ahol kevés pénz van és én az eur-ról akarnám. Hol lehet ezt kicserélni? Át tudnám konvertálni, de akkor buknék 2%-ot
    Nekem EURos a Skrill-em, meg a Skrill kártyám is; és amikor ezzel akartam befizetni Revolutra, akkor figyelmeztetett a Revolut hogy GBP számláról megy... ekkor csináltam Skrillen virtuális EURos kártyát, és mikor azzal próbáltam befizetni a Revolut azt írta hogy NOK számláról megy Tesztelésből 10 EUROt befizettem - és 10 euro is lett Revoluton és Skrillről is 10 eurot vont le. NOKot sehol se láttam szerencsére

  2. #6892
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    adna el valaki skrill usd-t Budapesten nagyobb összegben?
    elég sürgős lenne
    Utoljára módosítva: barsza által: 2021. 01. 15. 19:02

  3. #6893
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet barsza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    adna el valaki skrill usd-t Budapesten nagyobb összegben?
    elég sürgős lenne
    írtam privit

  4. #6894
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 03. 24.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Van esetleg valami jelenleg is működő trükk, hogy non-gamblinges skrillből gamblingest varázsoljak?
    Régebben volt hogy adjak-vegyek cryptot skrillen belül, az már szerintem nem megy.

  5. #6895
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Nem a Skrill non-gambling, hanem a feltöltés révén keletkezett egyenleg. Visa kártyával feltöltve nincs ilyen probléma, Mastercardnál fordul elő inkább amennyire tudom. Ha minden igaz, nem lehet megkerülni. Tehát ha pl. másnak utalsz át non-gambling money-t akkor ez a státusz fennmarad. (Lehet hogy tévedek vagy változott azóta)

  6. #6896
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 03. 24.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Ezzel tisztában vagyok, tudok feltölteni úgy kártyáról,hogy gamblingre lehessen használni ( CIB ), csak más forrásból is érkeznek Skrillemre pénzek, na azok non-gamblingek, azokat szeretném valahogy gamblingé tenni.
    ( amíg a Netellert nem újították meg , még az is ment nálam, hogy oda átküldve tudtam használni gamblingre, de már az se megy. )

    ( Esetleg ha valakinek jó a non-gamblinges Skrill, és cserélne gamblinges netellerre? Az járható? Persze némi jutalékért cserébe. Nem nagy összeg jelenleg , olyan 80-90 dollárnyi )
    Utoljára módosítva: Tarisznya76 által: 2021. 01. 18. 01:50

  7. #6897
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 12.
    Hely
    Helyileg Visontán vagyok
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Ma a Deák téri OTP-ben az €-s ATM-ből próbáltam €-t levenni a Skrill-es kártyámmal, ami érvényes és idén január elején már vettem le vele €-t ugyanitt. Igazából 2014 óta használom a Skrill-t és idáig mindig minden rendben volt, de ilyen problémával még nem találkoztam, mint most. Mindent úgy csináltam, ahogy szoktam az ATM-nél, majd amikor a pénzt kellene kiadnia, kiír egy ilyesmit hogy: Tranzakció törölve, kérem vegye el a kártyáját! Kiadja a kártyát, de a pénzt nem... Felhívtam az ATM-en kint lévő OTP-s telefonszámot, visszakeresték a próbálkozásom és valami olyasmit mondtak, hogy az ATM megtagadta a Skrill kártya bankját. Járt már valaki így? Vagy mi lehet a háttérben? Illetve mit tudok tenni?

  8. #6898
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Van ilyen néha. Menj vissza később és megengedi a felvételt.

  9. #6899
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 12.
    Hely
    Helyileg Visontán vagyok
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van ilyen néha. Menj vissza később és megengedi a felvételt.
    Komolyan ennyi történt csak? Másoknál esetleg hasonló...?

  10. #6900
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    USD alapú skrillem van, EUR alapú teremben játszom (most éppen), a kiutaláskor tapasztaltam 3,99% fee-t

    Ez megúszható valahogy?

    Vagy csak úgy hogy bezárom a francba a skrillemet és nyitok egy újat ami már EUR alapú lesz?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •