Oldal: 703 / 709 ElsőElső ... 203603653693701702703704705 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.021 - 7.030 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #7021
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet tompika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Skrill virtuális kártyát csináltattam, mert a Skrill fizikai kártyát már régóta amúgy sem használom. Revolutra feltöltés ezzel is megy, teszteltem

    Amikor Skrill virtuális kártyával töltöm fel a Revolut-ot, akkor is az USD-ből veszi el, ha lenne HUF fedezet is Skrill oldalon. Ez így standard, nálatok is ez van?
    Utoljára módosítva: RegGeri által: 2022. 11. 04. 12:43
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  2. #7022
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor Skrill virtuális kártyával töltöm fel a Revolut-ot, akkor is az USD-ből veszi el, ha lenne HUF fedezet is Skrill oldalon. Ez így standard, nálatok is ez van?
    Szia! Legjobb tudomásunk szerint a virtuális kártyával való feltöltés a fő számla terhére történik. Ha a fő számlád USD akkor annak a terhére fog menni a feltöltés a forintos "alszámlát" nem fogja megterhelni.
    RegGeri likes this.

  3. #7023
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor Skrill virtuális kártyával töltöm fel a Revolut-ot, akkor is az USD-ből veszi el, ha lenne HUF fedezet is Skrill oldalon. Ez így standard, nálatok is ez van?
    Nekem a Skrill főszámlám euros, és euroban töltöm fel revolutra és ott váltom át forintra.

    Ha USD-s a főszámlád Skrillen, abból veszi le, Skrillen nem érdemes átváltani forintra, utald ki valutában Revolutra és ott váltsd át!
    RegGeri likes this.

  4. #7024
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Nagyon úgy tűnik, hogy a második fizikai kártya rendelésem sem fog megérkezni. Az előző rendeléstől eltérő címre kértem, de nem segített ez sem. Azt gondolom, hogy talán a magyar posta a hunyó. Aki DHL-lel kérte, annak hamar megérkezett.
    Többet én már nem próbálkozok Skrill fizikai kártya rendeléssel, nem annyira fontos számomra. A Revolut kártyára fogok rátöltögetni, ha szükséges. (Az 5-6 nap alatt itt volt, DHL, meg bármi extra díj nélkül.)
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  5. #7025
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    USD számláról HUF-ban vásárolnék kártyával.

    Ha az applikáción belül váltanám át, akkor 376,34-es árfolyamot ír.
    Ebben már benne van minden díj, vagy ezen felül még felszámolnak valamit?

    Ez 4,3% költség a középárfolyamhoz képest.

  6. #7026
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet barsza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    USD számláról HUF-ban vásárolnék kártyával.

    Ha az applikáción belül váltanám át, akkor 376,34-es árfolyamot ír.
    Ebben már benne van minden díj, vagy ezen felül még felszámolnak valamit?

    Ez 4,3% költség a középárfolyamhoz képest.
    Szia! A kártyás vásárlások a fő számla terhére történnek, így nincs értelme átváltani a pénzt. Jó alternatíva a Skrill-Revolut. Skrill virtuális kártyáról feltöltöd a Revolut dolláros alszámlád és ott váltod át forintra. Ez a legbiztosabb eljárás a fee-k elkerülésére.

  7. #7027
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon úgy tűnik, hogy a második fizikai kártya rendelésem sem fog megérkezni. Az előző rendeléstől eltérő címre kértem, de nem segített ez sem. Azt gondolom, hogy talán a magyar posta a hunyó. Aki DHL-lel kérte, annak hamar megérkezett.
    Többet én már nem próbálkozok Skrill fizikai kártya rendeléssel, nem annyira fontos számomra. A Revolut kártyára fogok rátöltögetni, ha szükséges. (Az 5-6 nap alatt itt volt, DHL, meg bármi extra díj nélkül.)
    ugyanez volt nálam is. hagytam a francba az egészet, a support el sem olvasta a kérdéseimet, sablonválasz érkezett (leginkább autoreplynek nevezném) a pontokba szedett kérdéseimre. iszonyú szakadt bagázs lett az egész skrill, van összehasonlítási alapom, még a moneybookersre regeltem anno.
    nem kell velük foglalkozni...

  8. #7028
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon úgy tűnik, hogy a második fizikai kártya rendelésem sem fog megérkezni. Az előző rendeléstől eltérő címre kértem, de nem segített ez sem. Azt gondolom, hogy talán a magyar posta a hunyó. Aki DHL-lel kérte, annak hamar megérkezett.
    Többet én már nem próbálkozok Skrill fizikai kártya rendeléssel, nem annyira fontos számomra. A Revolut kártyára fogok rátöltögetni, ha szükséges. (Az 5-6 nap alatt itt volt, DHL, meg bármi extra díj nélkül.)
    Nem a magyar posta lesz. Elmúlt 2évben 3 kártyát rendeltem, nem jött meg egyik sem, szlovákiába.

  9. #7029
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Pár napos frissítés a Skrill appon.
    A fizikai kártyád egyből be tudod tenni az Apple Walletbe. Lehet ez megoldás ha elkutyulják a kártyád, akár posta, akár Skrill hiba miatt.

    https://imgur.com/a/d6hQ3PN

  10. #7030
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    de biztos van vmi kartya aktivalasi folyamat elotte, de egyebkent a virtualt is be lehet tenni. de van ember mo-n, aki közvetlen skrilell fizet ilyen sarc mellett amit a valtasert leszednek?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •