Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen

Téma: Downswing

  1. #1
    Fanatikus tag DMANX avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hozzászólások
    215

    Alapbeállítás Downswing

    Szeptember 30-án még minden rendben volt, nem éreztem zavart az erőben.
    Aztán jött október 1 és minden megváltozott. Jelenleg NL25-n vagyok és majdnem elértem az NL50-hez szükséges BR-t.
    Nem érzem hogy a játékomban nagy változás történt volna, sőt inkább pozitív változásról voltam meggyőződve.
    Októberben eddig csak 2K handet játszottam. De ezalatt a 2K alatt annyira elbizonytalanodtam, hogy elvesztettem a fonalat.
    Összegezve 2K hand: -12BI
    leginkább coolerek, flip vesztések és persze bad beatek jellemzik ezt a rövid időszakot. Azt vettem észre hogy nem a regulároktól kapok ki, hanem az ismeretlen ellenfelektől, ráadásul a rossz játékosoktól.
    Legérdekesebb infó, hogy ezalatt a 2.2K hand alall 13x kaptam KK-t, ebből 4x vittem el a vakokat ellenállás nélkül, 1x flop után dobattam, a többi All In-ben dőlt el:
    1x preflop All In - Ellenfélnél is KK - split
    a maradék 7 alkalommal mind vesztettem ráadásul teljes stacket vagy pre All Inben vagy postflop alacsony boardon. 4x borított az ellenfél AA-t, JQ (turnre lyuksor esik) AJ pre All inben Flopban A, és buktam még egy 80-20 is JJ ellen.

    Kérdésem, mi a legjobb ilyenkor?

    Várni? Pihenőt tartani? 1 napot, 2 napot, 1 hetet? Játszani tovább összezárt fogakkal és menni előre? lenyomi még 4-5 vagy esetleg 10K handet és majd talán elmúlik a rossz széria?
    Teremváltás is eszembe jutott....

    A legnagyobb baj az, hogy kedvem ennek ellenére is van játszani de ahogy leülök az asztalhoz történik 2-3 ilyen annyira bizonytalannak érzem magam hogy szétesik a játékom és pluszban még valami ostobaságot is csinálok.

    Mit javasoltok?


    THX

  2. #2
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    ha nem a játékodban van a hiba akkor tolni kell tovább...
    De nem árt ilyenkor felülvizsgálni a játékod 1-2napig elemezni a játékod+sok videó!

    Amúgy ez "nem akkora" down, lesz még rosszabb is. Gl!

  3. #3
    Fanatikus tag DMANX avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hozzászólások
    215

    Alapbeállítás

    Hi! Azért is postoltam mert nem akartam hogy 'akkora' downswing legyen.
    Amúgy átnéztem a handjeimet, "befeszültem" kiiktattam a játékomból a SB és BB marginális lapokkal védést vagy 3betet, a hátsó pozíciós SC callokat és láss csodát +5BI sikerült is visszahozni. Jah és sokkal többet dobok későbbi utcákon.
    Még egy apró változtatást eszközöltem, megpróbáltam csökkenteni a Went to SD-t, check - raissel vagy késleltetett Cbettel. Úgy látszik működött. Grind tovább...

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    elemezd a játékod, de mindenképp hívj külső segítséget, mert az ember hajlamos a megnyert potokból nem tanulni, a vesztett potokat meg coolernek, vagy bad beatnek elkönyvelni, ami nem mindig van úgy...

  5. #5
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Szerintem ebben a mondatban van a lényeg:

    "A legnagyobb baj az, hogy kedvem ennek ellenére is van játszani de ahogy leülök az asztalhoz történik 2-3 ilyen annyira bizonytalannak érzem magam hogy szétesik a játékom és pluszban még valami ostobaságot is csinálok."

  6. #6
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    elég "jól" sikerült mai session! az a furcsa az egészben, hogy nem vagyok bosszús, valami megváltozott...

    Clipboard01.jpg

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elemezd a játékod, de mindenképp hívj külső segítséget, mert az ember hajlamos a megnyert potokból nem tanulni, a vesztett potokat meg coolernek, vagy bad beatnek elkönyvelni, ami nem mindig van úgy...
    Biztos változott a játéka 2 év alatt.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos változott a játéka 2 év alatt.
    nem figyeltem az évszámot, és akkor mivan? lesz*rom, na az a biztos

  9. #9
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem figyeltem az évszámot, és akkor mivan? lesz*rom, na az a biztos
    nem én indítottam a fórumot, csak ide illett a session. egyébként egyetértek, én is leszarom.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem én indítottam a fórumot, csak ide illett a session. egyébként egyetértek, én is leszarom.
    sikerült beleírnom egy 2 éve inaktív topicba. van ilyen én csak segíteni akartam a delikvensnek, de kitudja, talán már NL2000-ren tolja. bár ennek kicsi az esélye.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •