Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen

Téma: NL50 SH KQo

  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás NL50 SH KQo

    Sziasztok!

    Erre a partyra lemmek kivancsi, hogy hogy jatszanatok. Flop rr? Turn? köszi. ellenfelreol van hand, de mineolt, ill. meghagyom a nickjet is, mert sokan jatszotok itt, hatha igy konnyebb.



    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO ($50.30)
    BTN ($107.35)
    Hero ($82.71)
    BB ($50)

    Pre-Flop: ($0.75, 4 players) Hero is SB
    2 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1

    Flop: ($3, 2 players)
    Hero bets $2, BB raises to $8, Hero calls $6

    Turn: ($19, 2 players)
    Hero checks, BB bets $9,


    Hero?
    Csatolt képek Csatolt képek
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #2
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Szerintem jó így, egy ilyen flopon nem szeretném betenni egy szolíd TAG ellen.

    Turn meg fold, sokszor drawing deadek leszünk szerintem, bár nagyon jó az odds...

  3. #3
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Flop-on szerintem jobb lenne a c/r.

    Turn fold nálam egyértelműen.

  4. #4
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    és ha flopon c/r és megadja akkor tunön hogyan tovább?

  5. #5
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Hát én flopon nem raknám be, lehet csak 6 outod van+overcardok, vagy még rosszabul állsz, FE nyilván nincs ha ezen a flopon visszaemel. Szerintem jó volt így. Ha check/raisel-re játszol, akkor szerintem draw-ra fog tenni, és pozícióból lejátszik.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #6
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet bordas88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és ha flopon c/r és megadja akkor tunön hogyan tovább?
    Támadnék tovább, mivel elég erős draw van nálam (oesd + 2 over) és OOP nem szeretném feladni a kezdeményezést. Ha adja a c/r-t könnyen lehet ő is draw-n, és turn-ön már eldobja, mert nem lát elég jó odds-ot.

    Azért nem szeretek többnyire ilyen board-on cbet-elni draw-val (pláne, ha olyan ellenfél van, aki sokat raise-el cbet-et), mert egy raise estén dobnom kell, miközben egész jó a lapom equity-je. De mint mondom, ez eléggé ellenfél függő. Ha olyan az ellenfél aki inkább passzív, vagy fit or fold-ot játszik flop-on, akkor inkább cbet-elek.

  7. #7
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én flopon nem raknám be, lehet csak 6 outod van+overcardok, vagy még rosszabul állsz, FE nyilván nincs ha ezen a flopon visszaemel. Szerintem jó volt így. Ha check/raisel-re játszol, akkor szerintem draw-ra fog tenni, és pozícióból lejátszik.
    Azért kell set-tel is c/r-t játszani sokszor, hogy ne higgyék, hogy csak draw lehet nálad. Persze van olyan, aki csak draw-val c/r-zel, az ilyen ellenfeleknek face up a lapja ilyenkor.

  8. #8
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért kell set-tel is c/r-t játszani sokszor, hogy ne higgyék, hogy csak draw lehet nálad. Persze van olyan, aki csak draw-val c/r-zel, az ilyen ellenfeleknek face up a lapja ilyenkor.
    Ez igaz, és ammennyiben ki van egyensúlyozva akkor mehet a C/R. (persze ehhez az is kell, hogy ezt az ellen is tudja, de azért ez nem olyan egyszerű mint pl. egy 4bet range-et balance-olni. Ebben az esetben pl. ha setünk van kellemetlen lenne ha mögénk checkel.)
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #9
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz, és ammennyiben ki van egyensúlyozva akkor mehet a C/R. (persze ehhez az is kell, hogy ezt az ellen is tudja, de azért ez nem olyan egyszerű mint pl. egy 4bet range-et balance-olni. Ebben az esetben pl. ha setünk van kellemetlen lenne ha mögénk checkel.)
    Ha set van nálunk és mögénk checkel az valóban kellemetlen, de a balance miatt meg kénytelenek vagyunk néha. A helyes arányt megtalálni, melyik ellenfél ellen jó, milyen helyzetben, mi az asztaldinamika, milyen imidzsünk van éppen, mikor érdemes csinálni... Ugye a póker sokváltozós játék, ez benne a szép. Szóval ez is egy olyan hand, amire nem lehet egyetlen tuti megoldást mondani, amolyan "attól függ" eset. Amit leírtam az szerintem egy _lehetséges_ jó opció.

  10. #10
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha set van nálunk és mögénk checkel az valóban kellemetlen, de a balance miatt meg kénytelenek vagyunk néha. A helyes arányt megtalálni, melyik ellenfél ellen jó, milyen helyzetben, mi az asztaldinamika, milyen imidzsünk van éppen, mikor érdemes csinálni... Ugye a póker sokváltozós játék, ez benne a szép. Szóval ez is egy olyan hand, amire nem lehet egyetlen tuti megoldást mondani, amolyan "attól függ" eset. Amit leírtam az szerintem egy _lehetséges_ jó opció.
    Igazad van, ráadásul így ip. is jóval kellemetlenebb lesz ellenünk játszani. Szóval meggyőztél.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •