Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás NL30 SH 3bet parti DvB

    ellen 27/24/6.9, 220 hand alatt, D steal 41%, AF flopon 2,5, eddigi 2 cbetemet még nem raiselte sima potban, ez az első 3bet partink, eddig 100%-ban dobott 3betre (kb 4 parti).

    Ongame Network $30.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 973555
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $38.39
    Hero (SB): $30.15
    BB: $41.50
    UTG: $29.55
    CO: $29.70

    Pre Flop: ($0.45) Hero is SB with K K
    2 folds, BTN raises to $0.90, Hero raises to $3.30, 1 fold, BTN calls $2.40

    Flop: ($6.90) Q 8 Q (2 players)
    Hero bets $4.65, BTN raises to $9.30, Hero???

    mit tegyen itt hero??? call, raise vagy esetleg fold?

  2. #2
    Fanatikus tag Munenori avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Filózom nagyon, de nem tudom, hogy a call vagy a push lenne a jobb. Dobni weak... Ha megadjuk mit csinálunk turn-ön? Check/call? Vagy betelünk tovább? Akkor lehet, már most jobb lenne rátolni az egészet.
    Most vagy színre játszik, vagy van egy Q-ja és azért raisel. Vagy nem tudom. Inkább hajlok a push felé.
    " I put some text over a nebula.
    Bitches love text over nebulas. "

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    nehéz kérdés, egy ilyen agro ezt megcsinálhatja blöffből, vagy rengeteg draw-val, de a Q is nagyon benne van a renge-ében. Én valószínűleg adnám, és egy blank turn-ön ch-raise allin mennék, ez talán azért jó, mert bent tartom a totál wp-ket, ha mögénk checkel, akkor már nem nagyon lesz nála Q, max FD, és eszerint foldolnék vagy calloznék riveren. Ha nem lenne ennyire agro, akkor egyébként gyakran dobnék.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    baluga beszél az egyik videójában arról a szitu-ról amikor sokan azt írják, hogy blank turn-ön shippelnék. bemásolom ide amit kijegyzeteltem belőle, mert sztem érdekes.

    "Ez olyan mintha azt állítanánk, hogy a flop raise range-je ugyanaz mint a turn betting range, ami nem mindig igaz. Sok játékos akik pl. a nutflushdraw-t raiselik a flop-on, turn-ön sokszor xback-et játszanak, míg a set-eket, két párokat tovább betelik. Szóval egy blank turn-ön sokkal inkább x/f-ot játszana Baluga, mint egy x/r-t. "

    nálam egyébként calldown, ha itt betesszük teljesen izoláljuk magunkat a blöffrange-el szemben, és ehhez jön az is, hogy még összeszedhet valami sd value-t a további utcákon, és kifizet minket.

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Flopon mindenképpen call, aztán turnön majd meglátjuk; ahogy Baluga is mondja.

  6. #6
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam egyébként calldown, ha itt betesszük teljesen izoláljuk magunkat a blöffrange-el szemben, és ehhez jön az is, hogy még összeszedhet valami sd value-t a további utcákon, és kifizet minket.
    ha itt callolok, ~25$ lesz a pot turnre, előttem meg ~18$. ráadásul blöffel nem fogja folytatni az én flop callom után, tehát mögém checkel totál airrel, és drawal sem fog erőlködni. ha meg itt raiselek akkor még beteheti drawal, ami ellen elől vagyok, bár nem sokkal, plsuz még FE is van.

    want2push: milyen turnon ch/c az AI-je, és min ch/f-olunk egy call után??

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    baluga beszél az egyik videójában arról a szitu-ról amikor sokan azt írják, hogy blank turn-ön shippelnék. bemásolom ide amit kijegyzeteltem belőle, mert sztem érdekes.

    "Ez olyan mintha azt állítanánk, hogy a flop raise range-je ugyanaz mint a turn betting range, ami nem mindig igaz. Sok játékos akik pl. a nutflushdraw-t raiselik a flop-on, turn-ön sokszor xback-et játszanak, míg a set-eket, két párokat tovább betelik. Szóval egy blank turn-ön sokkal inkább x/f-ot játszana Baluga, mint egy x/r-t. "

    nálam egyébként calldown, ha itt betesszük teljesen izoláljuk magunkat a blöffrange-el szemben, és ehhez jön az is, hogy még összeszedhet valami sd value-t a további utcákon, és kifizet minket.
    Ezért a HSZ-ért érdemes volt visszanéznem ide, köszi!
    Én is gondoltam arra, hogy azzal hogy hasonló szituban callozunk, még egyáltalán nem kell beraknunk a stacket sok esetben, hiszen sokszor csak 1utcán blöffölnek, főleg 3bet kasszában, ezért nem értem amikor páran írják, h "flopon adtad, akkor türnön is adni kell", sok esetben szűkül a range a turn bettel szvsz.
    Ezt azonban nem értem ebben a szituban: "Szóval egy blank turn-ön sokkal inkább x/f-ot játszana Baluga, mint egy x/r-t. " Ha esik az FD, akkor is check fold nem?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    elsőre nekem is fura volt, de aztán megmagyarázza. ha nem gond, bemásolom a többi részletet is:

    "Kicsit más eset áll fenn, ha pl. nálunk van az AxAs, és a turn egy K, Q vagy J. Ott hamarébb játszana x/r-t, mivel ott vannak handek amik rosszabbak nálunk és valuebetelheti azokat. Míg pl. ha a turn egy 5c, (tehát nem esik a flush) akkor kicsit jobb a x/f.
    Ha sokat blöfföl villain, akkor talán jobb shippelni egy spade turn-ön, mert lehetnek nála olyan handek amik tartalmaznak spade-t."

    az említett hand konkrétan 729 board flush-húzóval.

  9. #9
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Köszi megint! Még annyit,hogy az AA biztos hogy színben van(mármint az egyik olyan mint az FD)?
    "Ha sokat blöfföl villain, akkor talán jobb shippelni egy spade turn-ön, mert lehetnek nála olyan handek amik tartalmaznak spade-t." Csak mert ezt az indokot nem arra mondja(?), hogy: mivel ugye value-beteli villian pl KQ-t(turn tegyük fel K), amiből a Q színben van, és ezért Baluga védi az overpárt és visszaemel? Ha az egyik A színben van akkor szerintem csak megadott volna, mert így nem kell félnie a 4 színtől, vagy pedig ha raisel akkor nem ezt az indokot mondja.
    Bocs hogy ennyit írtam, ha nem tudod fejből, akkor hagyd, a lényeget megértettem belőle, és hálás köszönet amiért megosztottad velünk!
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #10
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    callolnám, turn meglátjuk mi a stájsz...
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •