Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás Segitség Angol Forditásban.

    Ez kellene nekem Angolra ha valaki megtenné! Köszönöm



    Kedves Support!

    Jó napot kivánok. Az lenne az én problémám ,hogy elfelejtettem a jelszavam és nem tudom megváltoztatni a cimem a személyes adatoknál ami egy gépelési hiba volt mikor regeltem ill a telefonszámom is megváltozott azóta . Nem tudom ilyenkor mit kellene tennem mert a biztonsági kérdésre sem emlékszem természetesen.
    De be van nyomva az auto login és a terembe be tudok lépni ill folyamatosan játszom is csak nem akarom ,hogy ebből bármi bajom származzon.
    Természetesen ha kell fel tudom tölteni a személyes okmányaim másolatát.
    Csak nem akarok emiatt sok kiesést mert folyamatosan játszom a teremben.
    Az auto logint nem akarom megszuntetni mert akkor végképp nem tudnék játszani a terembe.

    Várom válaszukak tisztelettel : XY

  2. #2
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    hány topikot fogsz még nyitni emiatt?

    amúgy webforditas.hu

    de ha starsra, ftp-re kell, mehet magyarul is
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  3. #3
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Nem haragudjatok ha bénáztam !! Sorry
    Nem oda kell sajnos..

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Iniesta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez kellene nekem Angolra ha valaki megtenné! Köszönöm



    Kedves Support!

    Jó napot kivánok. Az lenne az én problémám ,hogy elfelejtettem a jelszavam és nem tudom megváltoztatni a cimem a személyes adatoknál ami egy gépelési hiba volt mikor regeltem ill a telefonszámom is megváltozott azóta . Nem tudom ilyenkor mit kellene tennem mert a biztonsági kérdésre sem emlékszem természetesen.
    De be van nyomva az auto login és a terembe be tudok lépni ill folyamatosan játszom is csak nem akarom ,hogy ebből bármi bajom származzon.
    Természetesen ha kell fel tudom tölteni a személyes okmányaim másolatát.
    Csak nem akarok emiatt sok kiesést mert folyamatosan játszom a teremben.
    Az auto logint nem akarom megszuntetni mert akkor végképp nem tudnék játszani a terembe.

    Várom válaszukak tisztelettel : XY
    Sebtiben:

    Dear Support!

    Unfortunatelly I have forgotten my password. Thus I can not change my wrong address (typos). My phone number has also been changed since the registration. I don't know what to do now. I even don't remember the answer of the security question.
    Auto login is switched on so I can login and play, but I don't want any problems in the future.
    If it is needed I can send my authenticate documents.

    Awaiting for your response
    Yours Sincerely
    Y. X.

  5. #5
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Nagyonszépen köszönöm!!!

  6. #6
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    fejes +1

    Tényleg van már egy csomó online fordító.

    Így gyorsan :


    Dear Support!

    Hi

    I would be also that a problem,hogy I forgot my shibboleth and I can not leaven at the personal data that typing a blue that was when a registration ill my phone number changed since then.
    I do not quite know this time what I should go he dared to the security issue I remember
    But the auto is also pitchforked and into the hall I am able to enter ill continuously I am fiddling persuasion akarom,hogy from this my anything problem let a login originate only.
    If he is shalling I can quite fill copy of my personal documents.
    I do not only want because of it a lot of drop-outs he dared continuously I am fiddling in the hall.
    A logint I do not want it a brings an end the auto was daring then teetotally I could not fiddle into the hall.
    I am waiting it a answer,response with respect: a XY



    Majd valaki kijavítja jóra,de szerintem ebből is tudni fogják mit akarsz.


    Közben Maxxika megelőzött.

  7. #7
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen neked is !!! GL

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    Nemrég nyitottam MB-számlát és pénzt szeretnék kiutalni a bankszámlámra.

    Ezt az üzit kapom a 2. lépésnél:

    Identity verification through a bank account

    In order to verify your bank account, you need to request a bank transfer withdrawal with an amount less than USD 15.00. We will then make a payment for this amount to your bank account and include a unique verification code in its reference field. This is the code which you will have to enter after you receive the payment.

    The verification procedure should be completed within 3 banking days. As soon as you enter the verification code successfully in the field below, your member status will be upgraded to 'verified'. You will then be able to request withdrawals from your account freely.

    webfordítás elég értelmetlenül fordítja le, vki a lényeget el tudná mondani?

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    227

    Alapbeállítás

    Számla azonosítás visszaigazolása

    Annak érdekében, hogy azonosítsuk a bankszámlád, el kell indítanos egy kevesebb mint 15 USD értékű kifizetést. Ezt követően mi ugyanezt az összeget átutaljuk a számládra, egy egyedi azonosítókóddal a közlemény rovatban. Ezt a kódot kell megadnod, miután megkaptad az átutalást.

    Az átutalás 3 banki munkanapon belül megvan. Ha a kapott kódot megadod a megfelelő mezőben megerősíted a számlád valódiságát. Ezt követően díjmentesen kérhetsz kifizetést a számládról. Kb

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    a lényeg h hitelesíteni kell a bankszámládat. levesznek egy pár dolcsit, és meg kell adnod mennyit vettek le. (ezt értelemszerűen csak az tudhatja akié a bankszámla) max 15$ és 3 napon belül kész. nem nyúlják le a pénzt

    ezt amúgy minden számlával megcsinálják. már itt is kérdezték többen. nézz szét, ha nem világos.

    szerk.: francba. késtem 2 percet.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •