Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás NL30 5max AJs CO vs. UTG pf, flop, turn jatek

    Sziasztok!

    Kivancsi lennek a véleményetekre ezzel a leosztassal kapcsolatban. Preflop csak calloztam, UTG emelo ellen ez sztem jo jatek, picit feszesebben tolja onnan, ill kisvakban egy fiss ul, akit nem akarok elijeszteni. Flop jatek is talan standardnak mondható, ott az A, emelni hulyeseg, csak jobb adja. Turnre esett a buvos kartya, idejet lattam akkor akciozni, ill. növelni a pot méretét, s akár talán stackert is jatszani.

    Helyes vajon ez az elgondolas, ill. lehet-e dobni pushra?
    A turn emeles merteke jó, vagy lehetne nagyobb is?


    Köszi a hszeket!



    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG H4CI ($34.10)
    CO Hero ($26.75)
    BTN MikhailAK ($30.18)
    SB Samsapeluri ($14.94)
    BB pontso ($30.23)

    Pre-Flop: ($0.45, 5 players) Hero is CO
    H4CI raises to $0.90, Hero calls $0.90, 3 folds

    Flop: ($2.25, 2 players)
    H4CI bets $1.50, Hero calls $1.50

    Turn: ($5.25, 2 players)
    H4CI bets $3.90, Hero raises to $10.50, H4CI goes all-in $31.70,

    Hero?
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2010. 10. 18. 15:07
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Én egyetértek a játékoddal, emelésnek meg nem hiszem, hogy nagyobb kéne, jó ez így. Ez itt már sztem snapcall, ha set, így jártunk, de leginkább AK-t adnék a kezébe.

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    A pre call szerintem ellene egy jó opció, főleg h egyszínű, türnön, mivel keveset barrelezik, eléggé szűkül a range, szerintem kb: 22, TT, AA, AT, AQ, AK, AJ, KQ, jobb FD-k, JT, itt elöl vagy kb így sztem:

    2,728 games 0.005 secs 545,600 games/sec

    Board: 2s Ad Td Jh
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 58.065% 54.84% 03.23% 1496 88.00 { AcJc }
    Hand 1: 41.935% 38.71% 03.23% 1056 88.00 { AA, JJ-TT, ATs+, KQs, KdJd, 9d8d, 8d7d, ATo+, KQo, K8o }

    A K8-at betettem, mert talán ritkán fog itt blöffölni. Amit versz és tönkre megy, az szerintem csak az AT-A2, turnre felszedett combodrawk.

    A range-e azon részét amit versz, szerintem el fogja dobni, így én csak calloznék, a sok draw elenére is, és riveren döntenék véglegesen.
    szerk.: Egyébként elsőre én is így játszottam volna ahogy Te, de aztán kihoztam, hogy jobb a call, lehet hogy hibásan... + ha esik az FD, nem fog hívni flöss nélkül egy ilyen játékos, így nem leszünk nehéz helyzetben. Ha nem esik és checkel, akkor ki tudunk húzni 1 betet 1-2 lapból, ha betel, akkor valószínűleg call, blank riveren.
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2010. 10. 18. 15:42
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Jó volt ez így. Ja és persze itt már call.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Call, és reménykedünk, hogy fullra javulunk. Utg pf csak minőségi lapokkal emel, a T cbete nagyon alacsony, és a T rr után ai, minimum két pár esetleg AK. Eldobni top két párt úgy, hogy a fele stacked benn van nem jó játék, bár sztem hátul vagyunk, mivel úgy ment ai, hogy FE-je szerinte sincs.
    Jó a T rr, húzók miatt. Pf call is jó, feszes.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen kizárt hogy AQ AK legyen nála! Azokat nem vennem bele a range-be. A 87d is erős szerintem de azt még talán eltudom képzelni.

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem teljesen kizárt hogy AQ AK legyen nála! Azokat nem vennem bele a range-be. A 87d is erős szerintem de azt még talán eltudom képzelni.
    Ha nekem írtad: én a barrelező range-ét adtam meg, mivel őszinte játékosnak tűnik.
    Azt nem is láttam, hogy riveren* betolta, így már megadnám, de nagyon sokszor hátul vagyunk, de szerintem a húzók ellenére is, lehet jobb a turn call. Vélemény?

    *javítva: turnre gondolok természetesen
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2010. 10. 18. 18:24
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nekem írtad: én a barrelező range-ét adtam meg, mivel őszinte játékosnak tűnik.
    Azt nem is láttam, hogy riveren betolta, így már megadnám, de nagyon sokszor hárul vagyunk, de szerintem a húzók ellenére is, lehet jobb a turn call. Vélemény?
    Bocs nem idéztem, de neked írtam! Nem riveren ,hanem turn-ön megy 3bet allin!
    Amúgy az érdekes hogy csak call turn-ön! Sőt nem is tartom hülyeségnek mivel a range nagy része amiből pénzünk lehet az AK AQ, és ezzel nem tartom valószínűnek hogy adná a turn raise-t, mivel számára nagyon szar lett a board. Viszont egy callol nyerhetünk még egy utcán egy betet, ha ő emelne csak callolnám, ha ch, akkor én emelnem 2/3 potot, vagy kicsit kevesebbet! Viszont ha visszaemelünk akkor minden jobb, allin tesz minket és commitedek vagyunk, dobni nem tudunk, viszont AK, AQ-t még könnyen dobathatunk is! Persze benne van, hogy hagyjuk javulni a drawkat, de mivel elég tight az ellen, nem sok flushdraw van a range-be, azok közül a QKs ellen már nagy hátrányba vagyunk! Maradt a JQ, JK, talán a 89. Ez összesen 3 lap, csak AK ból van 8, és AQ ból szintén, szóval messze nagyobb része a range-nek mint a flushrdawk, amitől annyira félünk! Lehet hogy picit weak, de tetszik a csak call turnön!

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    331

    Alapbeállítás

    Tetszik a line, bár az ellenfél turn b/3b-je után már nem számolnék túl nagy profittal hosszútávon. Egyébként érdekes lehet itt, hogy milyen gyorsan jött a 3bet, ha gyorsan visszacsapta akkor többször leszel verve mintha gondolkodik 5+ másodpercet.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs nem idéztem, de neked írtam! Nem riveren ,hanem turn-ön megy 3bet allin!
    Amúgy az érdekes hogy csak call turn-ön! Sőt nem is tartom hülyeségnek mivel a range nagy része amiből pénzünk lehet az AK AQ, és ezzel nem tartom valószínűnek hogy adná a turn raise-t, mivel számára nagyon szar lett a board. Viszont egy callol nyerhetünk még egy utcán egy betet, ha ő emelne csak callolnám, ha ch, akkor én emelnem 2/3 potot, vagy kicsit kevesebbet! Viszont ha visszaemelünk akkor minden jobb, allin tesz minket és commitedek vagyunk, dobni nem tudunk, viszont AK, AQ-t még könnyen dobathatunk is! Persze benne van, hogy hagyjuk javulni a drawkat, de mivel elég tight az ellen, nem sok flushdraw van a range-be, azok közül a QKs ellen már nagy hátrányba vagyunk! Maradt a JQ, JK, talán a 89. Ez összesen 3 lap, csak AK ból van 8, és AQ ból szintén, szóval messze nagyobb része a range-nek mint a flushrdawk, amitől annyira félünk! Lehet hogy picit weak, de tetszik a csak call turnön!
    Erről valakinek valami véleménye, mennyire nyúltam mellé ezzel a gondolatmenettel??

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •