Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás nl25 T9s álomflop 3way

    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    ez itt hol álomflop? azt hittem straight flush-t kaptál egyébként meg bet.

  3. #3
    Lelkes újonc tobibandi avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    :-) én imádom az ilyen 14out-os floppokat :-) (10perce buktam eggyel, ahol esett is a flöss, de neki nagyobb flösse volt...) Simán folytatni kell a betet, ha akarod, hogy mire riveren esik neked a tuti addigra bennlegyen annyi, hogy allin tólhasd. Ha nem jön a flöss, akkor én nem izmoznék, mert pl JQ ver és ilyennel callolhatott is preflop. Tehát 6-8$ között emelnék. Persze valószínűbb, hogy dobni fog a duplázódott 8 miatt. Ha callol, akkor elgondolkodnék azon, hogy 8x van a kezében és még ha le is jön a river flössöm, akkor is óvatos lennék, ha duplázódott valami.

  4. #4
    Fanatikus tag Munenori avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Én agresszíven betelnék tovább...
    " I put some text over a nebula.
    Bitches love text over nebulas. "

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Ennél a második nyolcasnál sok jobb turn kártya jöhetett volna, még egy blank turn is sokkal jobban tetszene. Itt most vélhetőleg a teljes flop call zónájával adni fogja. Ennek fényében jó kérdés, hogy mit csináljunk.

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    minél jobb az ember, annál inkább bet szerintem, hogy eldobjon Jx-eket, pp-ket talán.
    fish ellen inkább c/c, szerintem.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennél a második nyolcasnál sok jobb turn kártya jöhetett volna, még egy blank turn is sokkal jobban tetszene. Itt most vélhetőleg a teljes flop call zónájával adni fogja. Ennek fényében jó kérdés, hogy mit csináljunk.
    hát ja én is ezen filóztam, itt szinte mindig barrelezni szoktam, de itt nem volt semmi infóm az elenről, és nem tudtam, hogy egy átlagos playa ellen mit is kéne, mert lehet h semmilyen J-t nem dob, +lehet nála 8-as, amivel visszaemel, de egy ilyen lappal meg weak feladni, ha meg checkelek nemtudom van e oddsom a callra, bár valószínűleg a gyenge J-kal még néha mögénk is checkelne, de nem tudom...
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Ezzel a turn lappal nem valtozott a board strukturaja, szal amivel adta a flopon, valoszinuleg a turnon is adni fogja.
    Ismeretlen ellen ez check, aztan ha hiv, akkor a hivas meretetol foggoen call vagy fold.
    Ha turnon hivunk, akkor el kellene gondolkozni a 3rd barrelen, ha nem esik a draw.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  9. #9
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Szerintem turn check, és riveren, ha javulunk, akkor bet. Esetleg a K-t és A-t is lehet betelni riveren, mint scare card-ot.

  10. #10
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    minél jobb az ember, annál inkább bet szerintem, hogy eldobjon Jx-eket, pp-ket talán.
    fish ellen inkább c/c, szerintem.
    Te dobnál?
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •