Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (45) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás NL 25 3bet AQs

    $0.15/$0.25 No Limit Holdem
    Everest Poker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG IndianerJone ($54.85)
    UTG+1 ThomasG1988 ($85.85)
    CO kev1272 ($7.95)
    BTN 123jobi ($26.30)
    SB Hero ($24.75)
    BB red_six_lima ($8.60)

    Pre-Flop: ($0.40, 6 players) Hero is SB
    IndianerJone raises to $0.90, ThomasG1988 calls $0.90, 1 fold, 123jobi calls $0.90, Hero raises to $4.15, red_six_lima goes all-in $8.60, IndianerJone folds, ThomasG1988 folds, 123jobi raises to $13.05, Hero?

    UTG 30/22 nagyon aktív túl agro , de nem jó játékos (amit eddig tőle láttam) 90 hand
    UTG+1 az asztal fishe 58/10 84 hand
    D:28/15 3bet:5 138 hand eddig semmi különöset nem csinált
    bb túl agro ss 25/25 3bet:13 4bet:15 rengeteg lap lehet nála egy ilyen szituban 900 hand
    én 19/16 3bet:7

    Én pont tilteltem , (ez amúgy félévente egyszer van) de nem hiszem hogy tudták volna, mert itt csak egy coolert buktam az előző handben 240bb potért a többi asztal tett tiltre!

    A kérdés d mivel játszhatja ezt?

  2. #2
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    ultragigaeasy allin! ő volt a második megadó, ami mindig gyengébb range, mint az első, aki sqzt indukálást is játszhat (pl. AK, QQ, JJ cc preflop ebben a szituban sokszor nálam is).

    Red six-el nem kell foglalkozni.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2010. 10. 26. 12:17
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #3
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    A D szerintem egy idióta, aki AA-val csapdázott, és most is min 5betel, hogy el ne dobd a lapod. El lehet engedni szerintem.

  4. #4
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    általában ez 88-JJ pocket, amivel nem akar 3betelni, de dobni sem akarja. Meg persze monsterrel is szokták ezeket tolni, főleg, ha úgy gondolja, hogy az ss betolja mert ellég maniac arcnak tűnik. szerintem csak callolom egyébként az emelést.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  5. #5
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    amúgy meg hatalmas ez a sqz, itt nem lehet sqz foldoldni AQs-el, ha nem akarod betenni, call preflop
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Szerintem az AQ itt kevés lesz. FE nincs, a call/min5bet nagyon erős line. Bár érdekes hogy emelés és megadás után ő is csak megadta. De itt akkor is inkább monster lesz, mást nemnagyon tudok elképzelni nála.Ha esetleg valami AJ szerü lap lenne nála és úgy gondolja, hogy az ss ellen jó téged viszont ki akar zárni akkor inkább pusholna. hmm valszeg azér callozott először hogy az ss aggrozzon és kifizesse a monstert. Ja és ez ss-nél is nagy lap lehet mert ő is FE nélkül tolta rád. Tehát fold szerintem.

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    simán lehet, hogy a sok halott pénzel és a shortyval akarja lejátszani a party-t, és a max FE-ért csak miniraisel, hogy monsterre tedd, bővebb infó nélkül nem dobnám, mert sokszor leszünk jók flipre és már elég sok bent van szvsz
    ráadásul monsterrel nem hiszem, hogy az agro utg-t, és a fish-t nem sqeezelte volna... szerintem rengetegszer lesz közepesen erős lapja, pl TT, AJ, esetleg valamiért AK, azt láttam már így játszani.
    egyébként a fish és az agro UTG miatt szerintem játszik a 3bet/fold is, most olyan akciót kaptál, ahol megéri erősen újraértékelni, és szerintem nem hiba ha eldobod, de én nem hiszem, hogy dobnám.
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2010. 10. 26. 12:48
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Hasonlóan gondolkodtam mint Castor és Chivas 99,TT,JJ- tettem főleg a kezébe, gondoltam én is hogy flippelek egyett. AK volt nála az SS nél AT. AT>AK>AQ lett a sorrend! Igen sajnos azt nem vettem figyelembe hogy AK is lehet nála, amit meg is értettem volna ha UTG és UTG+1 nem lettek volna ennyire loose playák. Mondjuk ha UTG egy 16/14 nit reg akkor is 3betelem hogy izoláljam az UTG+1 ben ülő fisht Ak-val!

  9. #9
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    esetleg valamiért AK, azt láttam már így játszani.
    elég sokszor látok ilyet hasonló szitukban, amikor UTG-t nem merik 3betelni, de a laza sqeezelő ellen nyilván 4betelnek, de itt érdekes hogy pozícióból sem lépte meg, úgy hogy bent volt a fish, és az UTG is laza... de valószínűleg közepes pp-vel is így játszott volna, úgyhogy nem volt rossz szvsz
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #10
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    most AK volt nála, máskor meg KK-TT lesz, teljesen jó vagy a range ellen ilyen oddsal, amúgy is van nálad két blocker lapod
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2010. 10. 26. 13:37
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •