Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag kempf avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    364

    Alapbeállítás NL20 SH - flop drill riveren rr ai-t kap

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    iPoker
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO MA6X ($18.40)
    BTN rom4795 ($21.76)
    SB Hero ($39.05)
    BB thaihooker ($20.30)

    Pre-Flop: ($0.30, 4 players) Hero is SB
    2 folds, Hero raises to $0.60, thaihooker calls $0.40

    Flop: ($1.20, 2 players)
    Hero bets $0.60, thaihooker calls $0.60

    Turn: ($2.40, 2 players)
    Hero bets $1.80, thaihooker calls $1.80

    River: ($6.00, 2 players)
    Hero bets $3.60, thaihooker goes all-in $17.30, $13.7 to Hero ($32.45)?

    Ellenfél ismeretlen.

  2. #2
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Hero fold

    full és sor sem elképzelhetetlen, eléggé maniacnek kell lennie, hogy így blöfföljön nálad gyengébbel, úgyhogy ismeretlen ellen dobnám. ráadásul az ilyen nagy overbet az esetek 99%-ban nut!

  3. #3
    Fanatikus tag Munenori avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Lehet dobni kéne, de nem hiszem, hogy menne.
    " I put some text over a nebula.
    Bitches love text over nebulas. "

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    331

    Alapbeállítás

    Ha verve vagyunk akkor inkább fullra (AT,QT) tenném mint sorra.

    Ha nincs info az ellenfélről, akkor miért nem játszol egyenesen?

    Miért kell ilyenkor félpotozni flopon? Ezekkel a betméretekkel benthagytál egy zsák float-blöffölési lehetőséget egy olyan játékos range-ében akiről nincs read-ünk. Nem lehet megmondani, hogy mi a jobb riveren, de ha eldobod azzal talán nem buksz nagyot ellene ezzel a line-al hosszútávon.

  5. #5
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Fold +1 és ez még nem is a sírós fold fajta. Rengeteg lap ver: bármilyen ász, sor, fullok... Nem kockáztatnám meg ennyiért.

    upd. elírtam látom, az ászok nem vernek, de a sor és a full igen. Ettől még dobnám.
    Utoljára módosítva: CantusPutnok által: 2010. 10. 27. 13:52
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  6. #6
    Fanatikus tag kempf avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    364

    Alapbeállítás

    Dobtam.

    Idézet HEX77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nincs info az ellenfélről, akkor miért nem játszol egyenesen?

    Miért kell ilyenkor félpotozni flopon? Ezekkel a betméretekkel benthagytál egy zsák float-blöffölési lehetőséget egy olyan játékos range-ében akiről nincs read-ünk. Nem lehet megmondani, hogy mi a jobb riveren, de ha eldobod azzal talán nem buksz nagyot ellene ezzel a line-al hosszútávon.
    Viszont ezt nagyon nem értem.
    Ha lapom van és emelek 3 utcán át az nem egyenes játék?

    Úgy ítéltem meg, hogy flopon nem nagyon van mitől félnem, így nem emeltem nagyot.
    A turn egy elég veszélyes kártya, gutshot kiegészült, lett egy fd, nagyobbat emeltem.
    Mivel csak adta, beteltem a rivert is.
    Hol hibás a gondolatmenet?

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    331

    Alapbeállítás

    Idézet kempf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont ezt nagyon nem értem.
    Ha lapom van és emelek 3 utcán át az nem egyenes játék?

    Úgy ítéltem meg, hogy flopon nem nagyon van mitől félnem, így nem emeltem nagyot.
    A turn egy elég veszélyes kártya, gutshot kiegészült, lett egy fd, nagyobbat emeltem.
    Mivel csak adta, beteltem a rivert is.
    Hol hibás a gondolatmenet?
    Én nem a 3 utcányi betelésről (nem emelés!) hanem annak méretéről írtam.
    Arra próbáltam célozni, hogy ilyen kis c-bettel több floatot indukálsz úgy, hogy az ellenfélről nem tudsz semmit. Ha flopon a kis beteddel ez volt a cél akkor annak ellenére, hogy a gutshot kiegészült, nem lehet eldobni ezt a lapot. Legalábbis nem látom jó játéknak blöfföt hagyni az ellenfél range-ében, aztán meg herofoldolni ha overbet allin megy riveren mert egy lehetséges gutshot kiegészült.

    Ha nagyobbat betelsz ezen a flopon akkor kevesebbet fog floatolni (bár van akit pont ez indukál floatra, de olyankor már van egy kis history ill. ez A high flop ahol kevésbé valószínű), ezért ha rádemel egy ilyen river után, akkor sokkal kevesebbszer fog blöffölni. A nagy bet mellett szól az is, hogy milyen lap az amiből még pénzt nyersz? A pp-k úgyis max. csak 1 utcát adnak meg, az az 1 utca meg legyen akkor már több mint fél pot... Az Ax-ek megadhatnak 2 utcát is, és tuti checkbehind/call módban lesznek riveren, ezért könnyebben eldobhatod ha ott rádtolja.

  8. #8
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet HEX77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nagyobbat betelsz ezen a flopon akkor kevesebbet fog floatolni (bár van akit pont ez indukál floatra, de olyankor már van egy kis history ill. ez A high flop ahol kevésbé valószínű), ezért ha rádemel egy ilyen river után, akkor sokkal kevesebbszer fog blöffölni. A nagy bet mellett szól az is, hogy milyen lap az amiből még pénzt nyersz? A pp-k úgyis max. csak 1 utcát adnak meg, az az 1 utca meg legyen akkor már több mint fél pot... Az Ax-ek megadhatnak 2 utcát is, és tuti checkbehind/call módban lesznek riveren, ezért könnyebben eldobhatod ha ott rádtolja.
    Hát nemtom, de én szeretném hogy floatoljon, és ilyen dry floppokon nem tolhatsz betpotot.
    Továbbá soha nem fog úgy floatolni, hogy mind a 3 utcán erőt mutattál és riveren airrel rádtolja, kb. még soha életemben nem láttam ilyet.


    a handhez: river fold
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    331

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nemtom, de én szeretném hogy floatoljon, és ilyen dry floppokon nem tolhatsz betpotot.
    Az jó ha floatol, csak akkor minek beteljük a turn-t? (főleg a river blank fényében, ahol ugye semmi sem változik és dobunk az emelésre)

    Flop betméretezésnél két dolog áll szemben egymással:
    1. kis bettel floatolást indukálunk miközben value-t vesztünk gyengébb kész lapok ellen, vagy
    2. nagyobbat betelünk amivel több value-t nyerünk az 1-2 betet megadó kész lapok ellen, ugyanakkor kevesebbet floatolnak majd minket.

    Viszont ismeretlen az ellenfél, így miből gondoljuk, hogy eleget floatol dry flopon ahhoz, hogy a kisebb bet legyen pluszosabb ( főleg, hogy a 2 utcás floatokra eldobjuk)? Ezért gondolom azt, hogy itt a nagyobb flop bet jobb.

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbá soha nem fog úgy floatolni, hogy mind a 3 utcán erőt mutattál és riveren airrel rádtolja, kb. még soha életemben nem láttam ilyet.

    a handhez: river fold
    Jaja, én is dobnám riveren mint ahogy írtam is.

  10. #10
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet HEX77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha verve vagyunk akkor inkább fullra (AT,QT) tenném mint sorra.

    Ha nincs info az ellenfélről, akkor miért nem játszol egyenesen?

    Miért kell ilyenkor félpotozni flopon? Ezekkel a betméretekkel benthagytál egy zsák float-blöffölési lehetőséget egy olyan játékos range-ében akiről nincs read-ünk. Nem lehet megmondani, hogy mi a jobb riveren, de ha eldobod azzal talán nem buksz nagyot ellene ezzel a line-al hosszútávon.
    Nagyon egyetértek a bet méreteket illetően, ezen az ász magas boardon pedig különösen.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •