Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás NL50FR KK fold pre?????????

    Sziasztok. Ezt a témát azért nyitom, mert nagyon sokszor kerültem olyan helyzetbe, hogy KK-m kapott 3 betet, és szeretném kikérni a véleményeteket, mikor mi a helyes játék vele.

    Első példa: SS 22/21/12. Fold to 3betje 2/1 118 hand alapján
    Itt sztem egyértelmű a stackelődés. QQ+,AK biztos benne van a 4bet rangében.

    KK easy stack - submitted 11-03-2010 - 04:33 am - Poker Hand Replays

    Második példa:
    Enemy regular: statjai: 14/12/3,2 fold to 4bet 2/1 942 hand van róla
    3 bet ellen eddig 60%ban dobott, 40%ban callolt, nem volt 4 betje.

    Hero (KK - UTG) - Hand Import - - submitted 11-03-2010 - 04:37 am - Poker Hand Replays

    Itt én OOP vagyok, játszani nem akarok, 3bet range jó részét verem, 4bet sztem működőképes, flatcallal nem hinném hogy pussz value-t szedek ki a nálamnál rosszabb handjeiből. Viszont az 5 betje elég érdekes. Itt ezt lehet e stackelni? Ha BB-n csinálni kis előélettel, akkor biztos stackelném, mert ott sztem light 4betre is tehet, de elég korai poziból emelt vissza. Várom a válaszokat erre a handre.

  2. #2
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Az első easy, jó volt így szerintem.

    A második már gondolkodtatóbb. A line több mint érdekes... UTG-ből csak 3BB szerintem kevés. A 3bet mennyisége is kicsi (+4,5$), és ha ezt még 100BB-ből 5beteli is, talán el tudom dobni egy 14/12-es nit reg ellen.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Másodiknál a call sem rossz pre 4bet helyett.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első easy, jó volt így szerintem.

    A második már gondolkodtatóbb. A line több mint érdekes... UTG-ből csak 3BB szerintem kevés. A 3bet mennyisége is kicsi (+4,5$), és ha ezt még 100BB-ből 5beteli is, talán el tudom dobni egy 14/12-es nit reg ellen.
    Itt 4betelt hero, 13,5$ig emelt volna, akkor az szinte már overbetnek minősül. Jó volt így a 4bet, de én bepakoltam volna.

  5. #5
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    1. standard
    2. korai emelést korai pozícióból 3betelni ritkán fog lightan, ez QQ+ leggyakrabban, néha AK, ezekkel be is fogja pakolni, de ha úgy érzed, hogy a nálad rosszabbakat eldobja a 4betre, akkor pre call, de itt szinte mindig jönni fog az 5bet, szóval a 4bet/fold nem jó semmiképp szvsz
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #6
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    1. 43bb stack ellen nehogy mar kerdeses legyen a KK pre AI

    2. SH-t jatszok, ott 100bb deepen KK pre nem dobo, szerintem itt is be lehet tolni, de majd helyesel, vagy megcafol egy FR jatekos
    4bet-rol szinte nincs mintank, igy akar QQ+, AK is lehet a 4bet range-ben.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  7. #7
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    a másodiknal ott egyertelműen QQ+ AK a range, de akkor se dobnam

    dögöljön meg, meg a végén 72-vel balancol a majom, szal attack ollé D

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 14.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    1. standard
    2. ebben a szituban tuti h AA-ja volt a nitt regnek sztem, de a 4bet fold KK-val sztem nem opcio 100bb deep. akkor már ha 5betre dobni fogunk akkor inkább kall a 3betet aztán max végig csekk kall. 4betre itt egy 14/12 dobni fogja az AK, QQ lapjait is ami ellen elöl vagyunk, ezért nem akarjuk, hogy dobjon.

    az alapkérdés meg valoban érdekes. rengeteg olyan szitu lesz NL50-NL100 FR ahol easy foldolni lehet a KK-t. viszont sokba kerül általában megtanulni.
    Pl ha a 2. partyban irt nitt reg koraibol emelne és mi 3betelnénk ö meg 4betelne akkor simán fold. (de 4bet fold 100bb deep akkor se jo, sztem).
    sokan mondják hogy nem lehet pre KK-t dobni stb, de azok mind nem játszottak eleget FR CGt. el lehet és el is kell dobni jopár szituban.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •