Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás FTP kötött sapka eladó

    Sziasztok!

    Sajnos az FTP support kitett magáért és hosszú, több hónapos huzavona és levelezgetés után küldtek nekem egy kötött sapkát a megrendelt baseball sapka helyett.

    Mivel kötött sapkám már van egy tőlük ezért egy jelképes összegért (10$) átadnám valakinek, aki igényt tartana rá.
    Vagy esetleg ha valaki rendelne baseball sapkát helyette a store-ból, akkor elcserélném arra.


    Mező
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    ha elhozod akadémiás talira én megveszem, úgy is kell egy kötött sapka télre
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    227

    Alapbeállítás

    Azért ez.... lol tényleg ennyire katasztrófális a FT supportja? Már a több hónap huzavona is erős egy sapka miatt, de utána még nem is az jön ami le van tárgyalva..áhhh

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    R1per2:
    Személyesen sajnos nem leszek ott az akadémiás talin, de a Silverkartosokkal nagyon jó viszonyban vagyok, úgyhogy eljuttatom a sapkát hozzájuk, szombaton ott lesz a nevedre leadva.

    És persze köszönöm szépen!


    Thomas:
    A szitu tényleg no comment! Július 7-én lett leadva a rendelés. De mivel mivel én is "vettem" a Full Tilt Pontokat, nem az én nevemen fut a dolog, úgyhogy egyszerűbb elbizniszelni a sapkát, mint a végtelenségig reklamálni...


    Mező

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •