Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    A7X
    A7X nem elérhető
    Idegen A7X avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás FTP-Super Turbo SnG FR

    Sziasztok!

    Sokak szerint lottó, szerintem mégis van benne pénz. Ti mit gondolotok? Milyen stratégiát használtok/használnátok?

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    a gyógykezelés többe kerül, mint amennyit lehet vele nyerni...
    push/fold and pray, ha ezt jól játszod lehet hozni 1-2% roit +rb +
    "You see, in this world there's two kinds of people, my friend: those with loaded guns, and those who dig. You dig."

  3. #3
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet TheManWithNoName eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a gyógykezelés többe kerül, mint amennyit lehet vele nyerni...
    push/fold and pray, ha ezt jól játszod lehet hozni 1-2% roit +rb +
    nem
    lehet vele sokat nyerni csak sokat és jól kell játszani
    53.301 $0 $8 5% $19.278 Super Tilt N/A FullTilt E>=4 G=H NoLim Spd=ST
    Utoljára módosítva: mrj által: 2010. 11. 04. 23:20
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  4. #4
    A7X
    A7X nem elérhető
    Idegen A7X avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem
    lehet vele sokat nyerni csak sokat és jól kell játszani
    53.301 $0 $8 5% $19.278 Super Tilt N/A FullTilt E>=4 G=H NoLim Spd=ST
    Találtam egy oldalt ami ezzel foglalkozik, mégis kíváncsi lennék, hogy neked mi a véleményed? Sima Push/Fold vagy azért annál több?
    Eddig 200 db-ot nyomtam le belőle és adja nagyon. Nyilván ez korán sem hosszú táv, de azért szerintem benne van a lehetőség. Mekkora ROI-t hoz egy közepesen nyerő játékos?

  5. #5
    Fanatikus tag mikee1978 avatara
    Csatlakozott
    2007. 08. 10.
    Hely
    varpalota
    Hozzászólások
    416

    Alapbeállítás hy

    Én kb 1000db nyomtam RB-vel pluszos!
    Én azt gondolom,hogy van benne pénz,de nem itt kell BR-t építeni.Ide csak az menjen akinek megy az icm vagy nagyon feszes és lazitani akar a rangen és gyakorolni akarja a push/foldot.Mivel rá vagy kényszeritve,hogy toljad neki.

    1,Gyakorlás céljából:
    A mikrogaming hálózatot javaslom icm gyakorlásra,mivel itt 5maxok vannak és 3 fizet.Amíg gyakorlod az icm-et nem leszel annyira minuszos,mivel a 3ik is fizet.Én az icm gyakorlása miatt toltam itt.

    2,Pénzkeresési lehetőség céljából:
    Igen is ,vannak durván pluszos emberek és a rake is jól jön.20K raket is el lehet érni és ez az egyik lényege.Sok játék,hamar lemegy egy sng,így tolni kell neki és nem szabad foglalkozni a nagyobb kilengésekkel.

    Véleményem:
    Nem itt kell BR-t építeni.
    10BB alatt rengeteg a mákolás,mindkét félről!
    Én írom az all in-es partykat egy táblázatba elölről-hátulról -nyert vesztett party-k.Szinte rendszeresen jöttek ki olyan adatok,hogy 55-60% mutattam jobb lapot,de mégis minuszos volt a session.
    Ok:Amire gondolok,hogy feszes voltam az 5max-hoz képest.

    Magyar srác:
    fricirics4 boss-on meg lehet nézni,ő szerintem nagyon jó sng pro 5-max turbo,super turbón!

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Tanácstalan és elkeseredett vagyok.
    Gondoltam én is kipróbálom a superturbo SNGt FTPn.
    Felkészültem rá:
    1, találtam két oldalt a neten, teljes stratégiával. Ez kb ultrafeszes az elején illetve elölről, és kb allin mindennel SB vagy gomb.
    2, SNG wizard, egy halom ICM gyakorlás, az expert is 90% felett megy. Ez meg elég laza.

    Akkor most melyik, a feszes, vagy a tologatós strat?

    Kipróbáltam a "netes" feszest, 100 játék alatt EV szerint nulla, a valóság azonban minusz 20%. Szerintem ez óriás bukó.
    Már csak azért is, mert egész nap csak idióta allin és callokat látok, mák mák hátán, mindig előre röhögök hogy a rosszabb lap fog nyerni.
    Hiába a push rangem UTGben TT+, AQ+, mindig becallol valami idióta J9s vagy KT középről, esetleg 44, lol. Az eddigi UTG push 37ből nyertem 7et...

    Ehhez képest az asszonyt leültettem szórakozni, "bármivel tol\callol" és szép roija van. ("hülye vagy, ászt nem dobok", vagy "b+, egyszinű, call" ;-)
    Nem gondolom hogy az 1-2 dolcsis szinten sok olyan van mint én, azaz HM, utánaolvasás, tanulás, ICM, satöbbi, és igy sem nyerek...
    Szóval nem tudom merre, nekem nagyon szerencsejátéknak tűnik.

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Ja, igen, és abszolút arra törexem hogy ITM kerüljek, akár 1 zsetonnal. Eldobok mindent, ha látom hogy a 4.re előbb kerül a nagyvak és allin lesz.
    Igy kiugróan magas a 3. helyek száma, viszont kb soha nem vagyok első.
    Miből is ered a mindig hangoztatott SNG aranyszabály, hogy "a lényeg: kerülj itm"? Jelenleg 36% ITM, és ugye ölég veszteséges...
    A starsos 3d turbós sngken első helyre törexem, be is raktam belőle egy statot, komoly 10%+ roim van, sok első hellyel.
    Szóval elsődleges a mindenáron ITMbe kerülés, vagy inkább toljam ICM szerint szarral? (push T3o val kisvakról, mindig röhögök, nehogymá megadják)

  8. #8
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Micro teten soha nem leszel pluszos super turbo-val, mert nincs fold equity. Pontosan ugy jatszik az emberek 99%-a, mint a feleseged.

    Senki nem felti a penzet. Mig magasabb teteken sok emberke beul es csak ITM akar kerulni, mert a teljes bankrolljat feltette arra az egy versenyre.

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az elmúlt 15 hónapban kb 20000 db ilyen sng-t tóltam le 3,5$-tól 35$-ig. Átlag 5 % a ROI-m. Így aki azt írja hogy nincs benne pénz az nem tudja miről beszél. Az FTP-n a rakeback és egyéb bonuisok kb 1,8%-al növeli a ROI-m (ebben már a black card is benne van). Így 6,8% az össz roi-m. Igen a kilengések nagyok most is 1500 sng-óti 0 EV-t termeltem. Ami fontos nem a valós eredményt kell nézni mikor elemzed a játékod hanem hogy mennyi EV-t termeltél. Ha az plusz, idővel a valós is utóléri.
    4 főnél nem az ITM a cél. A kifizetési struktúra olyan hogy 1 első hely 2,5 3. helyet ér. Így folyamatosan az asztal dominálására kell törekedni és megteremteni az esélyt az elsőlyelyre. Ez csökkenti az ITM-et de növeli a ROI-t.
    Csak ajánlani tudom mindenkinek. Full icm és nash range.

  10. #10
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet urbanpoet303 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Micro teten soha nem leszel pluszos super turbo-val,...
    ez nem igaz. Sokkal nagyobb pluszt termelek azzal ha callol J2 vel csak mert suited.

    az elméleted szerint magasabb téten jobb ROI-t lehet hozni mert többet dobnak. Nem. Kisebb lesz a ROI-d meg több a nem fogalmatla fiss, továbbá a jó reg is.

    Idézet qwert987 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az elmúlt 15 hónapban kb 20000 db ilyen sng-t tóltam le 3,5$-tól 35$-ig. Átlag 5 % a ROI-m. Így aki azt írja hogy nincs benne pénz az nem tudja miről beszél....
    kb ez a reális amit el lehet érni hosszú távon. Ahogy írtam, lehet pénzt keresni, nem is keveset, csak jól és sokat kell tolni.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •