Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Entropay

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás Entropay

    Hi.

    Visa Electronról szeretnék közvetlen terembe befizetni, de az entropay re visz át mindig a rendszer!( vmi virtuális számla) Használta már ezt valaki?

    Valid from _ _ ( ezekhez milyen dátumot kell beírni?)
    Expiry _ _

    Mekkora levonásra számíthatok ha így fizetek be dolláros terembe, ill mennyire biztonságos?
    Utoljára módosítva: Laller85 által: 2010. 11. 07. 13:46

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok Fórumozók!

    A segítségeteket szeretném kérni. Visszaéltek a bankkártyámmal, az EntroPay rendszer segítségével. Úgy gondoom eléggé vigyáztam a kártyámra, így nem hiszem hogy illetéktelenek feljegyezhették az adatokat róla. (kártyaszám, lejárati dátum, cvn kód)
    De a napokban észrevettem, hogy eltűnt a számlámról egy elég jelentős összeg, a tudtom nélkül. Utánanéztem az internetbankomban (otp) és a tranzakcióknál van egy tétel, aminél a megnevezés "Külföldi vásárlás - EntroPay". Azóta utána néztem, ha jól tudom ez az EntroPay egy netes virtuális kártya ahol név nélkül csak kártyaadatokkal lehet utalásokat végrehajtani.
    Jelenleg itt tart az ügy, a kártyát azóta letiltattam. A bankban még nem jártam személyesen. Gondoljátok hogy tudnak bővebb információt adni? Ha az entro-nál nem kell megadni személyes adatokat (vagy legalábbis nem ellenőrzi hogy valósak-e) akkor hogyan tudnám visszakeresni hogy ki/honnan hajtotta végre az utalást? Ha esetleg onnan továbbutalták, annak lehet valami nyoma? Vagy ha a továbbutalt számláraól kiutalták? Bármi??
    Van egy gyanúm hogy ki állhat a dolog mögött, de mivel nincs a kezemben semmilyen bizonyíték esélyem sincs rá hogy számon kérjem rajta a dolgot. Ilyen jellegű kommenteket kérem ne küldjetek. Viszont ha van valakinek használható ötlete azt szívesen várom.
    Előre is köszönöm a segítséget: Robert

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •