Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás NL50 SH KK 4way flopon mit tegyünk?

    ellenfelek:

    katipunero1: 52/23/9.7, 1.9k hand
    donybrasco: 40/3/0.4, 10% ch/r flopon 5k hand
    davai: 24/20/10.6, fold to cbet 54%,flop agg 7.4, AF 48%, 7.6k hand

    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1021888
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    DAVAI_BABLO (BTN): $51.61
    katipunero1 (SB): $46.34
    donybrasco (BB): $68.85
    _Daniil (UTG): $90.55
    Hero (CO): $64.36

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with K K
    1 fold, Hero raises to $1.50, DAVAI_BABLO calls $1.50, katipunero1 calls $1.25, donybrasco calls $1

    Flop: ($6.00) T 4 5 (4 players)
    katipunero1 bets $0.50, donybrasco calls $0.50, Hero raises to $5, DAVAI_BABLO calls $5, katipunero1 folds, donybrasco raises to $14, Hero ????

    eddig gondolom jó, ezután mi legyen? lesz-e náluk annyiszor rosszabb lap, hogy itt megérje betenni?

    számomra furcsa, hogy a Davai nem aggrozik csak coldcallol, a ch/r 3way meg elég erős.

    köszi előre is

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Érdekes parti.

    Davai callja szerintem nem takar erős lapot, tudja h 2 fish van még és valószínűleg sok határeset lappal megéri neki call.

    Dony itt nem c/rel sztem nagy külömbség van ez a sima c/r között sztem igy több gyengeséget takar, ,,csak ,, rá akar rabolni lehet a potra. a 10% c/r elég nagy amugyis sztem egy ilyen cs.hez képest.

    Én itt inkább a pushra szavazok, bár szerintem a fold sem rossz. Kiváncsi vagyok más hogyan vélekedik.

  3. #3
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    donybrasco nem akart emelni a nuts kornyeken levo lapjaval, mert kicsinek talalta a potot, de most, hogy utana megtettek, plusz volt egy call, emelt, egyertelmu fold, kb. soha nem leszunk itt elol
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  4. #4
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    A 10% flop CR azért elég sok...Ettől függetlenül így 4way én hajlok arra, hogy donybrasco-nak egy korrektebb húzója van, mondjuk Axs, vagy bármi más jobb, szóval nem igazán lesz meg a flip talán már ellene sem. És akkor ott van még davai is.
    Részemről fold.

  5. #5
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    donybrasco nem akart emelni a nuts kornyeken levo lapjaval, mert kicsinek talalta a potot, de most, hogy utana megtettek, plusz volt egy call, emelt, egyertelmu fold, kb. soha nem leszunk itt elol

    +1, donybrasco-t ismerem én is, hiába magas a CR-e, nem 4way fog blöff CR-elni.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  6. #6
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Valószinű, hogy drillje van. Egy ilyen játékos QQ, JJ-val, de talán még 6d7d-vel is inkább checkelne szerintem. Utálom eldobni az ilyet, de többször leszünk hátul.

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    itt FD-vel csak callol floppon szinte mindig, mivel nálad ilyenkor legtöbbször overpár lesz, joggal hiheti, hogy egy ilyen move-ra megválsz tőle, ha nem akkor meg lejátsza a 70/30-at. másik lehetőség, h monstere van.
    szerintem is többször lesz set, de bb-ről sok egyszínű Ax stb-vel bejöhetett, szóval ha elég agro és elég értelmes ehhez, akkor elgondolkodnék egy callon.

    még annyit, hogy Te itt kevésszer fogsz cbetelni(vagyis donkbet raiselni), másoktól sem várhat nagyon akciót, ezért itt szerintem settel elég sokszor inkább visszahívna floppon, ha overed van, így is fizetni fogsz legalább 1 utcát.
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2010. 11. 12. 01:17
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    OFF: Ha két hal is van az asztalon nyugodtan emelj 4bb-t az ilyen monsterekkel, sokkal többet tudsz később nyerni vele ha már preflop növeled a potot.

    ON: yoofej +1
    Ha az ő szemszögéből nézed: 4way tudtál cbeteleni amit még valaki meg is adott, tehát Te biztos erős vagy, a mögötted levőnél is van valami, ahhoz hogy erre visszaemeljen lapjának kell lennie, FD-vel szinte mindig csak callolna.

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    donybrasco: 40/3/0.4, 10% ch/r flopon 5k hand
    donybrasco-t ismerem én is, hiába magas a CR-e, nem 4way fog blöff CR-elni.


    Amugy jah, ha belegondol az ember, easy fold. nekem nagyon nem easy
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #10
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Dobnám, mutiway pot, itt ez a raise erőt sugall.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •