Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás Preflop 10/10, mit tegyek?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    OnGame
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO modrazzz ($18.96)
    BTN kristi_cluj ($18.54)
    SB Hero ($50.35)
    BB Omno ($19.20)

    Pre-Flop: ($0.30, 4 players) Hero is SB
    modrazzz raises to $0.80, kristi_cluj calls $0.80, Hero?

    A mutatók sorrendben: CO 20/15 (33% 3bet call), BTN 44/19 (100% 3bet call), Hero 18/ 16 (6 % 3bet),BB 26/10 (60% 3 bet call)

    Lehet nagyon amatőr a kérdésem, de jobbnak látom megkérdezni. Kis vakban kapok 10/10-et, előttem volt egy emelő, egy call és még ül mögöttem a nagy vak. Mi a jó játék itt. 10/10 elég erős hand, viszont 3 esetleg 4 way potban nem a legjobb. Az asztalnál előszeretettel call-olnak 3betet. Nem tudom mi itt a legjobb játék, fold, call vagy 3 bet. Magasabb limiten egyértelműen a 3 bet felé hajlok, de itt nem tudom eldönteni, hogy az esetek többségében megéri-e.

  2. #2
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Nincs semmi baj a coldcallal, ellenben ez egy olyan szitu, ahol NL20 reg ellen nyugodtan blöffbe is fordíthatod a TT-t(AQ-t is pl). Ezt úgy értem, hogy sqz, abból a célból, hogy izoláljuk a fish-t, és vaule-t nyerjünk a gyenge coldcall+call 3betrange-éből. Még ha rossz flop is jön és végigcheckeljük a pre bekerült pénzel + vaule-t realizálhatunk, vagy vékonyan v.betelhetünk valamelyik utcán, míg 3-4 way nehezen tudunk majd thin v.betelni, vagy lightabban C/C-olni. Ellenben NL20 reg ha 4betel eldobnám obv sqz szitu ide vagy oda. Magasabb limiten sqz után easy ship pre, mert tudja ezt valszeg a másik reg is, amit leírtam.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  3. #3
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Call. fold semmiképp, sqz is csak akkor,ha egy visszaemelésre nem dobod el,mert az csak pénzégetés.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  4. #4
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Nálam egyértelmű squeeze.

  5. #5
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    OOP nem szivesen adnam meg, a legtobbszor nehez helyzetben leszunk postflop 2 ellenfellel szemben. Inkabb sqz.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  6. #6
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen a válaszokat. Végül calloltam, és 4 way pot lett belőle, amit elvittem. Többször kerültem ilyen helyzetben kis vakból és elbizonytalanodtam, ezért is kérdeztem. Azt hiszem többször lesz itt jó döntés a squeez.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •