Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás NL50 fd+luxor 3way

    pokaface: 20/14/4, flop cbet 50%, flop agr 2.2, 35k hand, egész jó reg
    Casu Marzu: 20/16/5, flop ch/r 6%, fold to cbet 55%, flop agr 2.6, 34k hand, kicsit bukó reg


    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1044363
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    stamos31 (BB): $50.02
    pokaface1406 (UTG): $80.22
    Hero (CO): $50.00
    hawkesworth (BTN): $48.19
    Casu Marzu (SB): $49.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 7 6
    pokaface1406 raises to $2, Hero calls $2, 1 fold, Casu Marzu calls $1.75, stamos31 calls $1.50

    Flop: ($8.00) 2 5 9 (4 players)
    Casu Marzu checks, stamos31 checks, pokaface1406 bets $6.00, Hero calls $6, Casu Marzu raises to $20, stamos31 folds, pokaface1406 raises to $78.22, Hero ???

    úgy érzem rosszul játszottam meg ezt a handet, minél többet nézem annál inkább így gondolom szóval mit kellene itt csinálni? fold vagy push? illetve kinél mi lehet?

    köszi

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 19.
    Hozzászólások
    258

    Alapbeállítás

    eddig hibátlan, most fold

  3. #3
    Újonc vedzsita22 avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 09.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    mw potban énis csak adnám,itt pedig fold. Ugye 2pár nem valószínű,ergo a 2 enemy range set vagy draw. ha mondjuk mindkettőnél set van akkor a handünk produkál olyan ~37% körül ha pedig mondjuk az egyiknél egy AJs szerű hand van akkor olyan ~ 15% .

    nálam fold.

  4. #4
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    nálam is fold. Az egyiknél majdnem mindig nagyobb FD lesz a másiknál meg sett.

  5. #5
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    utg-t magas párra tenném, sb nehezebb szitu erős lapot reppel
    sb valszeg már nem dob, ha callolunk erősen kell fohászkodni a 8s-ért
    Utoljára módosítva: Macko1 által: 2010. 11. 26. 11:31
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  6. #6
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    akkor mégis jó volt a fold a range-ek ellen. én is dobtam, bár a mutatás nagyon elszomorított, ugyanis SB-nél QQ, UTG-nél KK volt, egyiksem fogta a flush outomat, és így 48% lett volna no mind1.

    ty all

  7. #7
    Tag murphy66 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Én bedobnám ( esetleg néha 3betelném ) ezt a lapot preflop egy olyan reg ellen aki kifejezetten feszes UTG range-el rendelkezik és azt gondolom, hogy tudásban hozzám hasonló.

  8. #8
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet murphy66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én bedobnám ( esetleg néha 3betelném ) ezt a lapot preflop egy olyan reg ellen aki kifejezetten feszes UTG range-el rendelkezik és azt gondolom, hogy tudásban hozzám hasonló.
    egy egész jó utg-t nem fogok ezzel 3betelni, főleg úgy nem, hogy csak 50%-ban cbetel! egy csomó kasszát tudok ellene nyerni IP totál airrel is.

  9. #9
    Tag murphy66 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Nos, elképzelhető, hogy tényleg nincs értelme 3betelni, de ha akarsz blöfföket is a rangedbe, akkor ez számomra idéálisnak tűnik. Világos, hogy ha megteheted, hogy csak QQ+ AK lapokkal 3betelsz, mert nem alkalmazkodik hozzád, akkor erre semmi szükség. Másrészről én úgy érzem, hogy 10-12% UTG range ellen ez a preflop call túl vékony, mert ha valaki mögötted squeeze-t játszik, akkor dobnod kell, és a legtöbb floppon sem tudod folytatni a játékot. Ha a Buttonon ülnél jobban tetszene a call.

    Még annyi, hogy valaki aki 50%-ban cbetel és 14%-os pfr-el rendelkezik, hogyan lesz jó reg? Hacsak nem c/r-el sokat ( és akkor nem fogsz csomó kasszát nyerni ellene IP airrel ), akkor a cbet nála sohasem blöff.

  10. #10
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet murphy66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még annyi, hogy valaki aki 50%-ban cbetel és 14%-os pfr-el rendelkezik, hogyan lesz jó reg? Hacsak nem c/r-el sokat ( és akkor nem fogsz csomó kasszát nyerni ellene IP airrel ), akkor a cbet nála sohasem blöff.
    ezt tőle kérdezd meg, biztos fishek ellen nyeri a pénzt. én ch/r-elni még nem láttam pfr-ként, és azért 50%-ban még igy is sok blöff van, vagy olyan lap amit el lehet vele dobatni flopon vagy későbbi utcákon.

    ui: ellene egyébként pont jó szerintem az ilyen call IP, mert a range JJ+ és AK utgből, és mint látható nem tud overpárt dobni! ha HU maradunk akkor biztos hogy bekerül ezen a flopon!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •