Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás 300 rendőr a lurdyban

    Mint havonta 1x, ma is elmentünk a zasszonnyal a lurdyba kikapcsolódni.
    Számitottunk vagy 30 lézengő játékosra a közelmúlt eseményeinek hatására, erre bemegyünk és teltház.
    Nevezésnél kérdezem, miért vannak ennyien, kiscsaj válasza: a rendőrszövetség zártkörű versenye van.
    Itt eleresztettem egy lájtos muhahát, majd a komoly arcokból lassan rájöttem hogy mégiscsak igaz lehet...
    Mivel a 300 rendőrből már sokan kiestek a saját versenyükről, ezért beültek hozzánk.
    Szóval képzeljétek el azt a szitut, amikor az asztalnál 6 rendőr ül, és legális pókert játszunk, hiszen nyilván pontverseny volt ;-)
    Egyébként teljesen jól szórakoztunk, miután oldódott a hangulat, sőt konkrétan szénné röhögtem magam, annyi jó szitu volt.
    1, én nagyvakban, körfold, majd a "rendőrpokeres" kisvakból rámlimpel, mire én: "én agressziv internetes játékos vagyok, nálam nincs limp, allin vagyok". Ürge néz, odafordul hozzám "majd a fogdában legyél aggressziv", muhaha.
    2, körfold, én gombról allin vagyok, nagyvakrendőr : "milyen lapod van?", mire én: "semmi, szeretek lopni", mire ő: "na akkor ezt személyigazolvány kiséretében mindjárt megbeszéljük" , muhaha
    3, emelgetések után 3-4en néznek flopot, ahol ott virit egy A. Erre az eredeti utg emelő, kb 5x kassza overbet allint jelent, mindenki dob, mire én halkan megkérdezem:" az egyik lapod ász volt?", mire ő: "nem, a MÁSIK", muhaha
    4, 5limp, flop 233, majd a nagyvak overbet allin, mindenki fold, majd mutat egy 3ast, mire valaki halkan: "legalább tudjuk ki a rendőr", muhaha
    Szóval szénné röhögtem magam.
    5, márcsak két asztal volt, és ugye nem volt kiirva a prizepool. Gondoltam meg kéne valahogy tudni hogy miazábra, ez igy hangzott "ööö, khm, hány embertől kapunk oklevelet vagy kupát?" muhaha

    Egyébként semmi probléma nem volt, abszolút jó hangulatú beszélgetős asztalaink voltak, simán elpoénkodtunk a "többi" játékossal, asszony meg nyert egy kiskupát is...
    Utoljára módosítva: balage78 által: 2010. 11. 27. 20:07

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    na hogy szakadt volna le az épület teteje arra a 300 hamiskártyásra.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Ők is emberek, lemehetnek pokizni kicsit...

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ők is emberek, lemehetnek pokizni kicsit...
    Persze. Menjenek nyugodtan. Csak rájuk érdekes módon nem vonatkozik a törvény? Te vagy Én miért ne mehetnénk le valahova ugyan ilyen nyugodtan, felszabadultan, jókedvűen pokizni egyet?
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    "1, én nagyvakban, körfold, majd a "rendőrpokeres" kisvakból rámlimpel, mire én: "én agressziv internetes játékos vagyok, nálam nincs limp, allin vagyok". Ürge néz, odafordul hozzám "majd a fogdában legyél aggressziv", muhaha."

    ez a legjobb.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Én is ott voltam civilként és a következő beszélgetést hallottam két rendőr között:
    -Vettél már kinder tojást a gyerekeknek?
    -Persze.
    -És milyen volt?
    -A csoki nagyon finom volt ,de mire azt a nagy kapszulát lenyeltem...

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2, körfold, én gombról allin vagyok, nagyvakrendőr : "milyen lapod van?", mire én: "semmi, szeretek lopni", mire ő: "na akkor ezt személyigazolvány kiséretében mindjárt megbeszéljük" , muhaha

    bezzeg ha fuxos, kigyurt kopasz állatok lettek volna (persze nem rendőrök ), nem viccelődtél volna

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze. Menjenek nyugodtan. Csak rájuk érdekes módon nem vonatkozik a törvény? Te vagy Én miért ne mehetnénk le valahova ugyan ilyen nyugodtan, felszabadultan, jókedvűen pokizni egyet?
    De vonatkozik. De ők is ugyan olyan halandók....attól még hogy rendőrök, ugyan úgy járnak élőzni(nem 1 ilyen ismerősöm van), és ugyan úgy tolják neten.

  9. #9
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    nekem tök szimpatikus ez az egész sztori, pedig az elején kicsit megijedtem, mikor megláttam a topic címét.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet próbálkozó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ott voltam civilként és a következő beszélgetést hallottam két rendőr között:
    -Vettél már kinder tojást a gyerekeknek?
    -Persze.
    -És milyen volt?
    -A csoki nagyon finom volt ,de mire azt a nagy kapszulát lenyeltem...

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •