Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: PA- firefox

  1. #1
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás PA- firefox

    Sziasztok. Tegnap óta nem tudok belépni a firefoxszal az akadémiára és ezt írja ki:

    "Az oldal nem megfelelően van átirányítva

    A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.

    Ez a probléma sokszor a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik."

    A sütik nincsenek se letiltva,se visszautasítva. Csak iexplorerrel tudok belépni,de azt nem szeretem. Van valakinek valami ötlete?
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Tegnap óta nem tudok belépni a firefoxszal az akadémiára és ezt írja ki:

    "Az oldal nem megfelelően van átirányítva

    A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.

    Ez a probléma sokszor a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik."

    A sütik nincsenek se letiltva,se visszautasítva. Csak iexplorerrel tudok belépni,de azt nem szeretem. Van valakinek valami ötlete?
    Gugli Króm

  3. #3
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    nálam ugyanez, és semmi sem volt letiltva. töröljél minden előzményt, sütit, és azonnal megjavul.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  4. #4
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam ugyanez, és semmi sem volt letiltva. töröljél minden előzményt, sütit, és azonnal megjavul.
    Köszönöm, így már jó.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •