Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás kriispirolls Amsterdam Challenge

    Nos, mint a blogomban is írtam, nyitok egy topikot a challengenek, így én, illetve az esetleges érdeklődők is könnyebben tudják követni a challenge állását

    PKR NL25ön játszottam néhány ezer leosztást, illetve NL50et is megnéztem (szar asztalok voltak 25ön . Egyelőre szerény 0,5BI pluszban vagyok, EV szerint kb. +3ban kéne lenni, de hát mentalisták ellen nem egyszerű játszani

    Apropó, halak elleni játék: Iszonyat nagy CSökkel van tele az összes asztal, parázok is hogy nehogy rámragadjon a primitív játék amit jelenleg játszom. Nem mintha amúgy akkora spíler lennék, egyszerűen csak alkalmazkodnom kell a játékosállományhoz még.
    Észrevételem szerint a 0 float, 0 blöff, flopon OOP fit or fold, játékhoz kell ragaszkodni. Cbetre semmit nem dobnak,ami alapvetően persze jó, csak ennek tudatában kell játszani.

    Azt is észrevettem hogy a sessionök végén gyakran csinálok indokolatlan ****ságokat, kicsit könnyen fáradok. Sajnos télen alapból egy kicsit enerváltabb vagyok :/ Valószínűleg átállok a több, rövidebb sessionre, remélhetőleg ez majd megoldja a sessionvégi pénzszórást. Szóismétles powa!!

    Most installálom a HMet (vmiért bedöglött tegnap úgyh le kellett törölni), valamint regeltem weaktightra, úgyhogy ezentúl grafikonokkal/handekkel is próbálom majd színesíteni a topikot

    A bónusz nagyon szépen pörög, kb 10%nál vagyok, vizsgaidőszak előtt még 30%ig fel kéne hozni, és akkor január közepére talán készen is leszek vele. (kopp-kopp).

    Amsterdam challenge BR: 614/3600 playmoney.

    A topikot ezennel ünnepélyesen megnyitom Kösz ha végigolvastad, peace & GL!

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    nyíregyháza
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Sok sikert a tervekhez!!!

  3. #3
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Szemmel tartalak majd az asztaloknál. GL!
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  4. #4
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    GL!
    egyre jobban kell figyelnem pkr-en hogy nehogy magyarok ellen csináljak v.mi nagy "okosság"-ot a hollandok már igyis utálnak

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Ma tök jókedvűen ültem le játszani, nagyon éreztem a chi-t...hát, úgy tűnik a 6. érzékem még nem tökéletes
    A játékommal nem volt baj, szépen jöttek a kisebb kasszák, aztán 2 handben odalett az egész Ráadásul egyszerre, párhuzamos asztalokon
    Először az AAmat csukta össze egy JTo 4betelt partiban, aztán egy Q7o-val 6(!!)betelgető arc érezte hogy az 55jére jönni fog a backdoor full a flop nut sorom ellen 130BB deepen

    Most megyek korizni ha minden igaz, ha hazajöttem még tolok egy sessiönt, holnap meg nincs sulim, úgyh menni fog a grind ezerrel!

    Az NL50 shotolgatást mostantól hanyagolom, a mezőny álomszerű, de ha végig akarom vinni a challenget mindenképpen jobban oda kell figyelnem a BR managementre.
    castor11, ha meglátsz az NL50en, vendégem vagy egy sörre


    @JociBalboa: Majd szólok 1-2 jó szót az érdekedben ha kijutok Amúgy kb. PKR az új bwin vagy nemtom, ma 3an ültünk magyarok egy 6max asztalnál

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    @JociBalboa: Majd szólok 1-2 jó szót az érdekedben ha kijutok Amúgy kb. PKR az új bwin vagy nemtom, ma 3an ültünk magyarok egy 6max asztalnál

    Igen engem ki is osztottál...
    Jól esett...
    de nem értem mit akadsz ki azon hogy lefloatoltalak

    ha nincs meg a nevem irj pm-et.

    GL

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Komolyan mondtam h jól csináltad, de mind1 Turn checkback miatt airre/FDre tettelek és riveren kifizettelek. Bocs ha oltásnak tűnt

  8. #8
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komolyan mondtam h jól csináltad, de mind1 Turn checkback miatt airre/FDre tettelek és riveren kifizettelek. Bocs ha oltásnak tűnt


    nem haragudtam meg mivel castor is azt mondta hogy ez inkább dicséret

    GL

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Hey!
    Kicsit szünetelt a challenge, mert a hétvége partizósra sikerült, utána meg a vizsgáimra magoltam.
    Csütörtökön voltam élőzni, 1BI+...ez kb ki is egyenlíti az online bukót.
    A héten keveset fogok játszani, 3 vizsgám van, jövő héten viszont ezerrel megy majd a grind. A bónusz legalább 50%át ki akarom pörgetni még karácsony előtt.

    Online nem ment vmi jól a játék, teljesen ostoba moveokkal szórtam el a nehezen összeszedett BIeket.

    A roll kb. pont ugyanannyi mint mikor legutóbb jelentkeztem (ha az élőzésből származó pluszt is beleszámolom.)

    Megyek vissza magolni a kínai vizsgámra, csak gondoltam jelentkezek

    peace&GL

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Hello!
    Elég rég jelentkeztem, pedig pörög a challenge 1000rel.
    Ez a handszámon nem annyira látszik, de PKRen kevesebb a hand/hour észrevételem szerint. Úgy érzem hogy mostanra sikerült viszonylag alkalmazkodni a PKR mezőnyéhez, kipróbáltam néhány stratégiát mire rájöttem az optimálisra...Játszottam 34/29et 14es 3bettel, 20/15öt 3as 3bettel, most kb a kettő közé van belőve vhogy a játékom.
    Leírok néhány statot, kíváncsi vagyok az észrevételekre. Szerintem az egymáshoz nem túl közeli VPIP/PFR azért ilyen, mert PKRen nem nagyon éri meg light3betelni DvsB szituban a sok calling station miatt, ezért elég sokat callolok, bízva a nemlétező postflop edgemben
    Nyilván 10k hand nem egy nagy minta, mindenesetre kíváncsi vagyok az észrevételekre.


    VPIP:31
    PFR:22.5
    3bet:4.7
    Call3bet: 44.6%
    WTSD%: 30%
    W$SD%: 51.4
    Agg: 2.3 Flop/Turn/River: (34/26/17)
    Flop cbet: 65.5
    Steal: 41%
    Fold to steal: 70%



    Uploaded with ImageShack.us


    Utsó 1k handben iszonyat hotrunom volt, a hulladék NL25ös asztalok miatt körülnéztem egyel feljebb, és minden sikerült NL50es mezőny álomszerű, tele van aggrofishekkel, ami a limpelgetek/flopot nézek NL25ös mezőnynél szerintem kedvezőbb. Csak szépen feszesen kell játszani, és tologatják bele az ember nutssába a TPNKeket
    Ettől függetlenül maradok NL25ön, 30-35BInél tervezek szintlépést.
    Mától jobban fogok figyelni a topikra, és a (magamnak) régóta ígérgetett handelemzések is megtalálhatóak lesznek itt.
    Mostanában mindig jókedvűen,optimistán ülök le játszani, tiltelni nem tiltelek, egyszóval most minden ****a Egyedül a bónusz pörög lassan, de ez az én hibám Csináltam táblázatot hogy mennyit kell játszanom naponta hogy azért kijöjjön, ezentúl ennek függvényében fogok játszani főleg.

    A challenge jelenlegi állása:
    1133/3600 playmoney

    peace
    Kris
    Utoljára módosítva: kriispirolls által: 2010. 12. 25. 23:09

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •