Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc zizzzz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás vzotya rush handek

    üdv. azt tervezem berakok ide pár handet amiben nem vagyok biztos hogy jól csináltam, kíváncsian várom majd a véleményeket.
    A játék NL5 rush full ring.

    Az első kérdésem, lehet-e dobni flop fulltmicro rushban:

    Full Tilt Poker $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1073189
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $2.01
    UTG+1: $9.98
    Hero (UTG+2): $6.28
    MP1: $2.00
    MP2: $14.85
    CO: $5.57
    BTN: $5.50
    SB: $1.27
    BB: $5.00

    Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG+2 with 4 4
    2 folds, Hero raises to $0.15, 2 folds, CO raises to $0.40, 3 folds, Hero calls $0.25

    Flop: ($0.87) 4 3 3 (2 players)
    Hero checks, CO bets $0.55, Hero calls $0.55

    Turn: ($1.97) J (2 players)
    Hero checks, CO requests TIME, CO bets $0.86, Hero raises to $1.72, CO requests TIME, CO raises to $4.62 all in, Hero ?????

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Én ezt nem dobnám.
    Egyébként ha oop 3betet callolsz 44-el, akkor milyen flopon, illetve boardon rakod be?

  3. #3
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Szerintem valami overpár ellen küzdesz itt vagy AJ ellen. Az overpárok közül csak a bubik vernek téged, márpedig ezen a szinten 5-ös fölött bármivel megcsinálja. Én bepakolnám. Gyanús még a 3-as póker is, de azt meg úgyis kifizeti mindenki, nem?

  4. #4
    Lelkes újonc zizzzz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat. utólag megnézve a 3bet-re preflop talán foldolni kellett volna a pozíció okán, de rushon igyekszem kézbe párral flopot nézni olcsón amikor csak lehet.
    sajna - nyilván - JJ volt a kolléga kezében - játék közben én AJ-re gondoltam -, uhhogy ha flop után nézzük akkor 92-8%-os parti volt, de alapvetően jobb laptól kaptam ki, csak kicsit fájt gondolkodtam még utólag ha postflop ráemelek a hívására, de belegondolva nem hiszem hogy dobta volna ezen a limiten, meg ha már flop fullom lett ki akartam fizettetni, csak most belenéztem a tutiba.

  5. #5
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    floppon mar mehetett volna a ch/r kb 99+ nem fogja elengedni a lapjat ezen a limiten.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •