Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás mikro grinder bónusz :-)

    Sziasztok.
    Mikro cash game-n játszom - most már. Bwin NL4 elég jól ment 30K hand alatt is 43bb/100, 44evbb/100. Csak hát nem jön a bónusz. Ezért átálltam don-ra meg 30fős sng-re eleinte ment, de most már nem. Visszatérnék a legkissebb limitekre.
    Sajnos a szintlépés kizárt! Sokszor próbáltam de nem ment. Ezek alapján az a tervem hogy minden teremben a legkisebb limiteken játszom. Régebben volt a party pokeren ahol nem rake, hanem handszám után adták a bónuszt. Az lenne a kérdésem tudtok-e ilyen termet ajánlani, vagy ez a része felejtős és keressek vmi rakeback-es termet. Persze értem én hogy nem lesz nagy a RB, de ha már nincs bónusz... Szóval várom a javaslatokat. Köszönöm

  2. #2
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Én nem zárkóznék el ennyire a szintlépéstől. Ha megvan a roll a magasabb limitekre, akkor már csak tanulni kell, hogy sikerüljön megragadni fentebb, és sokkal jobban kereshetnél.
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  3. #3
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Szerintem ha ennyire megy cg-n akkor hagyd a fenébe a don-t. Ha igaz amit írtál akkor ez 17,2$/1000 hand. 6 asztalon ez kb 2óra játék. Szóval az órabéred 8,6$*200=1720FT/h ami valjuk be Mo-on nagyon jó órabér. Te meg a legkisebb limiten hozod ezt. Grat hozzá! És szerintem nyomasd ezt tovább.

  4. #4
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha ennyire megy cg-n akkor hagyd a fenébe a don-t. Ha igaz amit írtál akkor ez 17,2$/1000 hand. 6 asztalon ez kb 2óra játék. Szóval az órabéred 8,6$*200=1720FT/h ami valjuk be Mo-on nagyon jó órabér. Te meg a legkisebb limiten hozod ezt. Grat hozzá! És szerintem nyomasd ezt tovább.
    köszi. hát a szintlépés KIZÁRT- valószínűleg pszihés okai vannak. Küzdöttem ellene, deegyenlőre legyűrt, most már nem is érdekel - majd 1x. A számolásodat nem értettem. De nem is sikerült kibogóznom. Amit én tudok sajátomról: 6asztal 5max. Óránként 300hand mondjuk = 40x0,04/100x3 ez egy óra az órabérem így 4,8$. mivel eleinte csak 4 asztalon játszottam így a HM szerinti órabérem 4,11$ ami kb 800Ft. Nekem ez is elég. De egyetértek. Ezt szeretném csinálni. A kérdésem az lenne, hogy ehhez kacsolódó bónuszt tudtok-e ajánlani?

  5. #5
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    lépj fel, ha NL4en ilyen bb/100at hozol, akkor NL10et is sz.rrá kell verned. a nyavajás ongame szivatja a regeket, hogy ha jó vagy, kevésbé jönnek a pontok. nem épp egy bónuszvadász terem! ha bonusz kell, én starsra mennék, dealt rake, jó kliens, stb... más kérdés, hogy ott nem lesz 40bb/100ad sehol (valszeg). amúgy én onnan jöttem át bwinre, még nincs egy hete
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    http://www.pokertableratings.com/poker-rake-analysis/no-limit-hold'em

    nézd meg itt a rake-et. persze nem biztos hogy pontos...

    Az FTP, a Cereus hálózat, az Unibet, a Cake, a Boss hálózat, alapból kínál 30% körüli rb-t, itt az oldalon is.

    Az Everest, ipoker, ongame, Partypoker, Pokerstars sávos rendszert vezet, ami kis mennyiségű rake esetén vszeg nem olyan jó.

  7. #7
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Úgy tudom, hogy PS-en alacsony limiten kisebb a rake, szal lehet, hogy rb nélkül is jobban megéri... Nézz utána, de sztem jól emlékszem
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  8. #8
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom, hogy PS-en alacsony limiten kisebb a rake, szal lehet, hogy rb nélkül is jobban megéri... Nézz utána, de sztem jól emlékszem
    ugyanúgy 5% a rake PSen, mint bwinen(FTP 6,6% micron). régen volt olyan, hogy $1 pot alatt nincs rake. mostmár $0,2 pot felett veszik. pár hónapja volt a váltás, reklámozni elfelejtették, egyszer csak átiródott a leirás

    szóval hiába van FTPn 27% RB, ha egyszer nagyobb a rake, ugyanannyira jön ki, és PSen is jön VIP rendszerből vissza valami még. de tényleg nézze meg mindenki magának. PS hátrány, a rohadt sok nit ...
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet rudinese33.1/3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi. hát a szintlépés KIZÁRT- valószínűleg pszihés okai vannak. Küzdöttem ellene, deegyenlőre legyűrt, most már nem is érdekel - majd 1x. A számolásodat nem értettem. De nem is sikerült kibogóznom. Amit én tudok sajátomról: 6asztal 5max. Óránként 300hand mondjuk = 40x0,04/100x3 ez egy óra az órabérem így 4,8$. mivel eleinte csak 4 asztalon játszottam így a HM szerinti órabérem 4,11$ ami kb 800Ft. Nekem ez is elég. De egyetértek. Ezt szeretném csinálni. A kérdésem az lenne, hogy ehhez kacsolódó bónuszt tudtok-e ajánlani?
    Muszáj szintet lépni szerintem azt erőltesd, ilyen magas winrate-tel meg nem is lehet gond a rollod is meg kell hogy legyen, meg a szükséges tudás is. Bár nem tudom , de nem hiszem hogy sokkal erősebb lenne az állomány 5/10 sem. Rengeteg videó cikkek, és sok játék, kizárt hogy ne menjen eggyel nagyobb téten. Amúgy betfair, mintha láttam volna raked hand racet. De lépj szintet!!!!

  10. #10
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS hátrány, a rohadt sok nit ...
    lol?

    ps-en mikron rohadt sok nit. na ne rohogtess

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •