Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás Cassava enterprises (littlewoods,pacific) ellopja a pénzem?

    Elkezdem a storyt az elejétől.Itt játszogattam kb már 2-3 napja mikor egy session közben egyszer csak blockolták accomat.Pár email után kiderült hogy állítólag volt másik accom amit 2006ban bannoltak és küldtek 5 figyelmeztető mailt hogy ne tegyem még1szer mert elveszik a pénzemet stb(mindez 4 évvel ezelőtt).A probléma csak annyi hogy nem én regisztráltam az adataimmal 4 éve!(Az se biztos hogy télleg van másik accountom lehet hogy csak evvel az indokkal akarják elvenni a lovét).
    Elmondtam az indokokat mindent , lehet hogy küldtek 4 éve emailt de én arra már totálisan nem emlékszem , mert még nem is pókereztem így betudtam valszeg csak egy sima spam féleségnek.
    Leírtam nekik hogy totálisan tisztába vagyok a szabályokkal mert ez a hivatásom kb 2,5 éve , de erre megint azt vágták vissza hogy ők írták 4 éve mailba és nem fogják visszaadni a pénzt se újranyitni az accot.
    Teljesen kilátástalannak látom a helyzetet , fogalmam sincs mit csináljak
    Kb egy nl100as rollol van szó ami így karácsony előtt nagyon jól esik

    Volt már valaki hasonló cipőben itt vagy bárhol?Mit tudnék csinálni?
    Nem gondoltam volna hogy ilyen létezik egy ekkora hálozatnál..

  2. #2
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    complaints@gra.gi
    A network felugyeleti szervehez fordulhatsz meg esetleg
    Gibraltar Regulatory Authority
    Gambling Division
    Complaints
    Suite 811 Europort
    Gibraltar
    No Time For Nuts

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    köszi , megprobálom

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ez is mutatja mennyire vicc ez a network , hogy most jött egy e-mail hogy hajlandoak visszafizetni a befizetésemet , de amit nyertem (10-15 bi NL100)
    azt nem , és én örüljek a pénzemnek hogy visszafizetik a nyereményemet amit pedig rányertem azt egymás zsebébe elosszák.
    Srácok , én ezt nem ajánlom mid-stakes playáknak akik komolyabb lovét akarnának befizetni , mert ok nélkül ki csinálhatják titeket.
    Hasonlót én semmelyik magyar forumon nem láttam mint ezt , 2+2ön is csak elvétve..Nem kivánom átélni idegileg senkinek mint ezt..

    gery

  5. #5
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Nekem volt hasonló esetem az Everesttel.

    Annyiban volt más, hogy nem volt letiltott a számlám korábban. Régebben játszottam ott, aztán vissza akartam menni egész sok idő múlva.

    Korábban Moneybookerst használtam, de utóbb Netellerről töltöttem fel pénzt. Működött is a dolog. Szintén pár nap játék után zárolták a számlámat, de még a közbenjárásukkal a Neteller számlám is zárolták. Ezt persze egy telefonhívás után újra megnyitották. Viszont az Everestről örökre távoznom kellett.

    A vicces az egészben az, hogy a pénzemet, nyereménnyel együtt kiutalták a Neteller számlámra.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    ennyibe korrektebb voltak veled szemben illetve te tudtad hogy bünös vagy valamilyen szinten , de engem kb csak átakartak baszni , mikor kértem valami bizonyitékot hogy most ez mi úgy komolyan , nem mutattak semmit soha és mikor írtam hogy megy ez a sztory a legnagyobb hun pokerr scenehez utána pedig a 2+2re egyből engedtek , és örülhetek hogy a befizetésemet visszakapom kb ilyen hangú mailt küldtek..Én ilyet még semmilyen networknél,oldalnál nem tapasztaltam mint ami itt megy..
    Kiváncsi volnék hány magyar tolja innen a Pokerakadémiáról ezen a Cassava aka 888 networkön, kivánom hogy nekik soha ne legyen hasonló!


    gery

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Ez egyre inkább tényleg sima lopásnak tűnik.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    ez így van , szóval óvatosan srácok , részben ezért is publikáltam ezt a storyt , ne hogy valaki hasonló cipőbe járjon.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Ilyen esetekben szvsz nem szabad egyből kétségbe esni és biztos háttér információk nélkül vádolni a termet. Közhely de türelem rózsát terem :-)

    A termek supportjainál dolgozó alkalmazottak sokszor nem túl képzettek, nem is látják át a helyzetet. Kapnak egy szabályzatot, ami kőbe van vésve és ahhoz kell tartaniuk magukat. Ezért komolyabb problémák esetében érdemes az affiliatedhez fordulni, aki egyrészt tud a managerhez fordulni, másrészt nyomást is tud gyakorolni a teremre.

    Félreértés ne essék, nem akarom védeni a termet. szvsz is elég gáz a 888 network supportja, kifizetési modora és szoftvere.

    Viszont úgyszintén látom azt, hogy a legtöbb játékos, ilyen probléma felmerülése esetén higgadt reagálás helyett, impulzívan valószínű nem túl átgondoltan ír vissza. Ami ugye nem sokat segít az ügyön, hisz a supporton ülő alkalmazott is csak egy ember, akit érzelmek vezérelnek....

    Szóval jó tanács, ha ilyen vagy hasonló eset történne, először alaposan nézzünk utána mindennek, reagáljunk profiul, próbáljuk tisztázni a helyzetet és ha több levélváltás után sem haladunk, próbáljunk segítséget kérni az affiliatünktől.

    Ha rajtunk keresztül regisztráltál, akár elküldheted a nickneved és mégegyszer utána tudunk nézetni.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    kb 6-7 nap után írtam be , körübelül 5 "operátorral" vagy hogy hivják ezeket beszéltem , totál normális hangnembe , tilt nélkül , elején csak azt irták hogy elvehetik a pénzt , majd egyértelmüsitették hogy ezt bizony 100% nem adják vissza , eszük ágába nem volt semmelyik "operátornak" hogy az indokaimra válaszoljanak , csak hogy bizony menjek a picsába övék a lé => kb már ez mutatta a hozzáállásukat a dologhoz.7dik nap után írtam egy erősebb mailt (leírom ezt a sztoryt 2+2ön illetve PA-n) kaptak a fejükhöz hogy hoppá és kaptam egy pozitiv emailt tölük hogy visszaadják csak a befizetett összeget és örüljek neki hogy ennyit adnak.Tehát az összegrindolt 12 bi-t lenyelik.(wtf?)
    Affilel beszéltem (nem írok nevet), azt irták semmilyen kapcsolatba nem állnak a teremmel(wtf?)Amúgy ez a legkisebb terme a 888 gamingnek a littlewoodspoker.

    Zolee én is 6-7 nap után publikáltam csak a sztorit mikor már úgy tünt hogy bukó a lé , ezt amolyan végső elkeseredésemben írtam , legfőkébben hogy járt-e már valaki hasonló cipőben illetve hátha tud valaki írni valami jó ötletet.

    Egy tuti , én a közelükbe nem megyek még1szer
    Picit sajnálom a dolgot mert hihetetlen gyenge volt a HU mezőny , leültem az úgy mondott helyik "regekkel" multi table HUzni , hát mit ne mondjak nem képviseltek valami nagy erőt , nem beszélve a betévedt fishekről.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •